Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Sunway University Online

Sunway University Online

Sunway University Online

مقدمه

به دانشگاه Sunway، یکی از دانشگاه‌های خصوصی پیشرو مالزی که یک موسسه کاملاً غیرانتفاعی است و به آموزش با کیفیت، حمایت از شرکت‌ها و انجام تحقیقات متمرکز بر مشکلات کلیدی جهانی اختصاص دارد، خوش آمدید.

این دانشگاه دارای رتبه 5 ستاره "عالی" توسط دولت مالزی (در آخرین تمرین ارزیابی Setara) است و یکی از یازده دانشگاه در مالزی است که وضعیت ویژه "دانشگاه فناوری دیجیتال برتر" را به خود اختصاص داده است. ما با بسیاری از دانشگاه‌های پیشرو بین‌المللی از جمله دانشگاه هاروارد و دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج همکاری نزدیکی داشته‌ایم. برخی از اساتید این دانشگاه از طریق مجموعه سخنرانی‌های عمومی سخنرانان برجسته جفری چیا، قرار ملاقات‌های ویژه‌ای را برگزار می‌کنند که گاه به گاه برای دانشگاه ما و جامعه وسیع‌تر سان‌وی سیتی سخنرانی می‌کنند. این نام‌ها برگرفته از بنیانگذار سان‌وی سیتی و دانشگاه، تان سری جفری چیه، که همچنین رئیس گروه Sunway، یکی از شرکت‌های صنعتی پیشرو مالزی و توسعه‌دهندگان Sunway City است. ما رابطه بسیار نزدیکی با دانشگاه لنکستر در بریتانیا داریم و به دانشجویانمان در بسیاری از برنامه‌ها این امکان را می‌دهیم که واجد شرایط مدرک لنکستر باشند.

دیدگاه ما

دانشگاهی در کلاس جهانی بودن

ماموریت ما

برای پرورش افراد همه جانبه و وقف خودمان به کشف، پیشرفت، انتقال و به کارگیری دانشی که نیازهای جامعه ما و جامعه جهانی را برآورده می کند.

خدای ما

دانشگاه سانوای ماموریت خود را با یکپارچگی و تعهد بی قید و شرط به تعالی، سرمایه گذاری، حرفه ای بودن، اعتماد به نفس مالی، نوآوری، احترام متقابل و روحیه تیم انجام خواهد داد

اهداف آموزشی ما

دانش آموزان دانشگاه سانوای:

  • به یادگیرندگان مادام العمر مستقل و مادام العمر تبدیل شوند که به طور فعال دانش را دنبال می کنند و از کاربرد جهانی آن در توسعه اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی قدردانی می کنند
  • با صلاحیت ها و توانایی های خود برای کمک به یک دنیای اقتصادی، اجتماعی و تکنولوژیکی که به سرعت در حال تغییر است، توانمند شوید
  • ایجاد مهارت های رهبری قوی و مهارت های ارتباطی
  • برای شغل هایی که آنها را قادر می سازد که زندگی تولیدی، تحقق بخشیدن و معنی دار را رهبری کنند، آمادگی دارند
  • ارزش یکپارچگی و تبدیل شدن به اخلاقی، پاسخگو، مراقب و مسئولان جامعه

برنامه های آکادمیک ما شامل طیف گسترده ای از دیپلم، مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد، و مدرک دکترا است. ما همچنین دوره های کوتاهی را ارائه می دهیم. همه برنامه های ما برای رفع نیازهای صنعت و ایجاد فرصت های شغلی بهینه یا تحصیل بیشتر طراحی شده اند. بسیاری از برنامه های تحصیلی ما نیز به مدرک دانشگاه لنکستر، انگلستان منجر می شود. برخی از برنامه ها همچنین شامل آمادگی برای آزمون های حرفه ای برخی از نهادهای حرفه ای یا معافیت از چنین آزمون هایی برای شناخت بدن حرفه ای است.

رتبه بندی

این دانشگاه از نظر استانداردهای جهانی نسبتاً جوان است اما در حال حاضر در بین 2٪ دانشگاه های برتر جهان (رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS) رتبه بندی شده است. در نسخه 2022، دانشگاه سان‌وی در بین 18 درصد برتر رتبه‌بندی دانشگاه QS آسیا در سال 2022 عمل کرد و همچنین در بین 150 دانشگاه برتر زیر 50 سال جهان قرار گرفت.

مکان ها

  • Petaling Jaya

    Jalan Universiti,5, 47500, Petaling Jaya

    سوالات