Keystone logo
The College for Adult Learning

The College for Adult Learning

The College for Adult Learning

مقدمه

داستان ما

The College for Adult Learning در سال 2009 به عنوان یک سازمان آموزشی ثبت شده (RTO) تشکیل شد و از طریق تعهد ما به راه حل های آموزشی متمرکز بر نتایج ، با پشتیبانی و انعطاف پذیری بی نظیر ، ما در هزاران زندگی در 10 سال گذشته تغییر واقعی ایجاد کرده ایم.

ما توسط تیمی از مدیران ارشد اختصاص داده شده از بخش TAFE/دانشگاه با الهام از زبان آموزان بزرگسال در سراسر استرالیا که مشتاق دوره های مرتبط ، یادگیری مناسب ، گزینه های مطالعه عملی ، پشتیبانی جامع ، مهارت های آماده کار و نتایج واقعی هستند ، تأسیس شدیم.

چرا باید با CAL تحصیل کرد؟

چگونه دانش آموزان خود را به سمت موفقیت راهنمایی می کنیم

دیدگاه ما در The College for Adult Learning متمرکز بر ایجاد نتایج واقعی برای دانش آموزان است.

ما متعهد هستیم که به دانش آموزان از طریق سفرهای آموزشی مناسب ، محتوای درگیر کننده و مرتبط با صنعت ، منابع و ابزارهای اضافی مطالعه کمک کنیم تا به اهداف خود برسند. دریافت راهنمایی و پشتیبانی نامحدود از متخصصان مجرب.

ما به ایجاد تغییر اعتقاد داریم.

ما سه اصل راهنما داریم که نحوه ارائه دوره های آنلاین سفارشی به دانشجویان در CAL را مشخص می کند. مطالعه با ما فراتر از یک تکه کاغذ است. با یک دوره CAL ، برای شکل دادن به جهان خود الهام بگیرید-از حمایت بی نظیر ، مهارت ها و دانش کاربردی در زندگی واقعی برخوردار شوید و از یادگیری انعطاف پذیر لذت ببرید.

کشف کنید که چه چیزی ما را متمایز می کند.

دوره هایی که برای موفقیت طراحی شده اند

ما برای تحقیق و طراحی محصولات آموزشی خود برای موفقیت وقت می گذاریم و با افتخار در ایجاد دوره های مورد نیاز صنعت و رهبران آینده - مانند شما - تخصص داریم.

 • ما برای کمک به مردم در ایجاد تغییر در شغل خود ایجاد شده ایم. این به معنای ارائه دوره های آموزشی مرتبط است که برای توسعه مهارت های متمرکز بر آینده و ایجاد نتایج واقعی طراحی شده است. ما دوره های خود را توسعه می دهیم تا تمرکز قوی بر محل کار داشته باشیم ، ارزیابی های خود را در مورد برنامه های کاربردی عملی دوره طراحی کرده و محتوای خود را برای پاسخگویی به نیازهای خاص صنعت تنظیم می کنیم. این امر به شما اطمینان می دهد که دوره های ما مطالب و مهارت های مورد نیاز در محل کار امروز و صنایع فردا را ارائه می دهد .
 • تحقیقات ما در مورد نیازهای نیروی کار مدرن نشان داد که کارفرمایان به دنبال رهبران پویا هستند ، نه فقط متخصصان. کارفرمایان به طور فزاینده ای به دنبال رهبری تیمی قابل انتقال و مهارت های مدیریت پروژه هستند تا از داشتن نیروی کار پویا و متمرکز بر آینده اطمینان حاصل کنند.
 • مطمئن باشید که با داشتن مدرک CAL ، این فرصت را خواهید داشت که نه تنها مهارت ها و دانش فنی مربوطه ، بلکه مهارت های قابل انتقال را که یک رهبر موفق می سازد ، توسعه دهید.

برنامه دیپلم دوگانه منحصر به فرد

مطمئن باشید که با داشتن مدرک CAL ، این فرصت را خواهید داشت که نه تنها مهارت ها و دانش فنی مربوطه ، بلکه مهارت های قابل انتقال را که یک رهبر موفق می سازد ، توسعه دهید. ما می خواهیم شما در حرفه خود یک مزیت رقابتی داشته باشید. به همین دلیل است که ما مجموعه ای از دوره های دیپلم دوگانه و صلاحیت دوگانه را برای ارائه مهارت های بیشتر مورد نیاز ایجاد کرده ایم.

صدها ساعت در وقت مطالعه خود صرفه جویی کنید

 • با انتخاب مدرک دیپلم دوگانه یکپارچه ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. دوره های ما واحدها را از دو مدرک جداگانه ترکیب می کند تا یک بسته منحصر به فرد ایجاد کند که صدها ساعت در وقت مطالعه شما صرفه جویی کند.

مجموعه مهارت های منحصر به فرد که به شما کمک می کند از دیگران متمایز شوید

 • واحدهای ما با مشورت رهبران صنعت به صورت دستی انتخاب می شوند و برای ایجاد دوره های جامع و آینده نگر طراحی شده اند. ترکیب مناسب برای مطابقت با مهارت ها و آرزوهای شغلی خود را پیدا کنید.

دو مدرک معتبر ملی

 • پس از اتمام دوره خود ، با دو مدرک جداگانه برنده خواهید شد. ادغام دوره های معتبر به شما مهارت های عملی را می دهد که در همه صنایع مورد احترام است و برای آموزش بیشتر Pathways

در طول سفر بر دانش آموزان تمرکز کنیم

در اینجا در CAL ، ما متعهد به موفقیت دانش آموزان خود هستیم - از ثبت نام تا فارغ التحصیلی و فراتر از آن.

هر یک از اعضای تیم CAL اختصاص داده شده است تا به شما در موفقیت در یادگیری کمک کند.

 • بر خلاف TAFE ها ، دانشگاه ها و RTO های بزرگ ، شما در CAL فقط به عنوان یک شماره رفتار نخواهید کرد . تعهد ما به شما با اختصاص زمان برای درک اهداف شما ، ارائه راه حل های آموزشی شخصی و انعطاف پذیر شروع می شود و توسط مربیان و تیم های پشتیبانی پرشور هدایت می شود.
 • شما به عنوان فردی با شرایط خاص خود ، نیازهای آموزشی منحصر به فردی دارید و هدف ما این است که از سفر یادگیری شما به نحوی که برای شما کارساز باشد ، حمایت کنیم. ما یک برنامه یادگیری را سفارشی کرده و Pathway برای شما و تجربه شما ایجاد می کنیم. مهم نیست که هدف شغلی شما چیست ، ما به شما کمک می کنیم تا به آنجا برسید.
 • در صورت نیاز از پشتیبانی بی نظیر برخوردار شوید. ما درک می کنیم که هر کس سبک یادگیری متفاوتی دارد و به سطوح و انواع مختلفی از حمایت نیاز دارد. ما چندین گزینه پشتیبانی مانند یک چت زنده سریع پاسخ سریع ، جلسات مربیگری یک به یک با مربی یادگیرنده مجرب ، بررسی تیم پشتیبانی دوستانه و موارد دیگر را ارائه می دهیم.

پشتیبانی و انعطاف پذیری بی نظیر

وقتی با CAL تحصیل می کنید ، می توانید مطمئن باشید که ما متعهد هستیم به شما در دستیابی به اهداف شغلی خود کمک کنیم. بر خلاف رقبای ما ، ما هزینه RPL ، انتقال دوره یا تمدید اختیاری 6 ماهه شما را نمی گیریم. هدف ما این است که در طول سفر یادگیری خود به نحوی که نیاز دارید از شما حمایت کنیم و به شما در دستیابی به مدارک تحصیلی خود کمک کنیم.

بدون هزینه برای RPL

 • ما می خواهیم شما را به دلیل دانش و مهارت های موجود تشخیص دهیم. به رسمیت شناختن برای یادگیری قبلی (RPL) روشی کارآمد برای متخصصان در حال حاضر برای دستیابی سریعتر به مدارک تحصیلی است. برخلاف سایر RTO ها ، ما هیچ هزینه ای برای برنامه RPL یا هزینه ای برای واحد RPL نمی پردازیم.

هیچ هزینه ای در مورد نقل و انتقالات یا تعویق وجود ندارد

 • در CAL ، ما با شما کار می کنیم تا Pathway مناسب ترین اهداف شغلی شما را بیابیم. به همین دلیل است که ما هزینه انتقال برای دوره های آموزشی را برای دانش آموزان خود ارائه می دهیم. برای سازگاری با زندگی شلوغ دانش آموزان ، 90 روز تعویق رایگان ارائه می دهیم و همچنین یک تمدید رایگان 6 ماهه ارائه می دهیم.

30 روز ضمانت بدون ریسک

 • ما اطمینان داریم که دوره خود را دوست خواهید داشت. با این حال ، اگر متوجه شدید که این دوره درست نیست ، می توانید ظرف 30 روز اول برای بازپرداخت کامل هزینه های دوره خود بدون هزینه مدیریت کوچک 150 دلار ، برداشت کنید. برخلاف دیگر RTO هایی که فقط 14 روز بازپرداخت ارائه می دهند ، در CAL ما 30 روز به دانش آموزان خود ارائه می دهیم.

ثبت نام مجدد و برنامه های افزودنی

 • برای کمک به ادامه تحصیل دانش آموزان ، ما یک دوره تمدید رایگان 6 ماهه ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که آنها در بهترین موقعیت برای تکمیل دوره خود هستند. ما همچنین خوشحالیم که مجدداً ثبت نام می کنیم. ما هرگز هزینه کامل دوره را برای ثبت نام مجدد نمی پردازیم (برخی از هزینه ها اعمال می شود).

نتایج واقعی برای حرفه شما

ما بر ارائه نتایج واقعی تمرکز می کنیم ، نه فقط یک تکه کاغذ.

 • یکی از دلایلی که ما مربیان یادگیری خود را به صورت دستی انتخاب می کنیم این است که ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که آنها از تجربه و طرز فکر برای راهنمایی ارزشمند برای دانش آموزان ما برخوردار هستند . این فراتر از کار از طریق ارزیابی است ، این فرصتی است برای دانش آموزان که با شخصی که آنجا بوده و این کار را انجام داده صحبت کنند. فرصتی برای کنار گذاشتن ایده ها از شخصی ، درک عمیق تری از رهبری و توصیه های عملی که می توانید بلافاصله از آنها استفاده کنید.
 • مربیان یادگیری ما فقط مربی نیستند ، آنها رهبران و مربیان صنعت هستند -و آنها در دسترس همه دانش آموزان ما هستند تا از خدمات تک نفره رزرو کنند.

ضمانت نتایج واقعی

ضمانت نتایج واقعی ما تعهد ما به شما و اهداف شغلی شما است ، و اطمینان حاصل کنید که مطالعات شما مزایای واقعی را برای شما به ارمغان می آورد.

این ضمانت بخشی از کار مداوم ما برای حمایت از شما فراتر از سفر تحصیلی است. تیم ما ، ارزیابی ها و بازخورد ها همه بر کمک به شما در حرفه شما متمرکز شده است ، نه فقط گذراندن دوره شما.

مکان ها

 • Mitcham

  Level 1, 3/630 Mitcham Rd, 3132, Mitcham

سوالات