Keystone logo
© The Economist
The Economist - Executive Education

The Economist - Executive Education

The Economist - Executive Education

مقدمه

از زمان تأسیس، اکونومیست خود را به عنوان یک منبع قابل اعتماد برای همه چیزهای تجاری و سیاسی تثبیت کرده است، و از اطلاعات مبتنی بر واقعیت و دقت حمایت می کند.

دیدگاه اکونومیست از جهان، سبک و فلسفه آن را متمایز می کند. با تمرکز و دسترسی بین المللی، تحلیل عینی و بینش اصلی را ارائه می دهد، در حالی که بی احترام و مستقل باقی می ماند.

درباره اکونومیست

اکونومیست از طریق چشم انداز جهانی و صدای منحصر به فرد خود، از فناوری دیجیتال استفاده کرده است تا به خوانندگان و مخاطبان از سراسر جهان فیلتری قابل اعتماد در امور بین المللی ارائه دهد. اکونومیست با اختصار، وضوح، نظر و شوخ طبعی، آنچه را که در دستور کار جهانی مهم است و مهمتر از همه، آنچه را که باید از آن انجام داد، تقطیر می کند. به همین دلیل است که میلیون‌ها نفر هر هفته اکونومیست را می‌خوانند، از جمله چهره‌های برجسته سیاسی و تجاری جهان.

دوره های آنلاین اکونومیست

عینیت نظر اکونومیست و اصالت بینش در ارائه دوره آن نشان داده شده است، که شرکت کنندگان را با دانش برای هدایت تأثیر مسائل جهانی در زمینه خود مجهز می کند. اکونومیست با بهره گیری از چشم انداز جهانی منحصر به فرد خود، قادر به ایجاد محتوای آموزشی است که ابزارهای مفهومی را برای برنامه ریزی موثر برای تغییرات جهانی فراهم می کند.

چرا آنلاین با The Economist یاد بگیرید؟

اکونومیست و GetSmarter انواع مختلفی از یادداشت ها ، اینفوگرافیک ها ، انیمیشن ها ، فیلم ها و مطالعات موردی را برای ترکیب دانش نظری و عملی گردآوری کرده اند. سخنرانان مهمان شامل سردبیران ارشد The Economist در موضوعات تخصصی خود و رهبران جهانی در زمینه های خود هستند. آموزه های عملی با بحث های گروه های کوچک و بزرگ غنی می شود و تکالیف برای جلب مشارکت شرکت کنندگان از سراسر جهان طراحی شده است. با توجه به اهمیت و پیامدهای مربوط به سازمان ها و نقش های فردی ، این دوره به زندگی تجاری و حرفه ای هر شرکت کننده ارزش مداوم می افزاید.

تماس

+1 847 440 3906
[email protected]

مکان ها

  • London

    John Adam Street,1-11, WC2N 6HT, London

    سوالات