Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The Family Institute at Northwestern University

The Family Institute at Northwestern University

The Family Institute at Northwestern University

مقدمه

177510_button_read-more-on-the-institutions-website4.png

از طریق تحقیقات، آموزش و خدمات بالینی، The Family Institute at Northwestern University یکی از سازمان‌های پیشرو سلامت رفتاری مبتنی بر رابطه در کشور است که متعهد به تقویت و شفای کودکان و نوجوانان، زوج‌ها، خانواده‌ها و افراد است.

ماموریت و رویکرد ما

ما عمیقاً متعهد به تقویت و التیام کل سیستم خانواده با گرد هم آوردن شرکای مناسب برای حمایت از کودکان، بزرگسالان، زوج‌ها و خانواده‌ها در طول عمر هستیم. ما به عنوان محقق، مربی و درمانگر، با مشتریان و شریک خود کار می کنیم تا شاهد تغییر باشیم.

"موسسه خانواده خانواده را همانطور که شما خانواده را تعریف می کنید، تعریف می کند."

ما درمان را متناسب با نیازها و اهداف منحصر به فرد مشتری تنظیم می کنیم. پشت سر هر پزشک در موسسه خانواده یک تیم مشترک از بیش از 70 پزشک وجود دارد که در یادگیری مستمر، مشاوره، به اشتراک گذاری اطلاعات و ارائه ارجاعات موثر مشارکت دارند.

مشارکت ما با دانشگاه نورث وسترن

مربیان از سال 1965، مؤسسه خانواده، با همکاری دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه نورث وسترن و دفتر تحقیقات، مرکز مطالعات کاربردی روانشناسی و خانواده را در خود جای داده است. مشارکت طولانی مدت ما با دانشگاه نورث وسترن، ما را در میان برترین برنامه های تحصیلات تکمیلی بهداشت رفتاری مبتنی بر رابطه در کشور قرار می دهد.

مکان ها

 • Evanston

  Library Place,618, 60201, Evanston

  • Evanston

   Evanston, آمریکا

   سوالات