Keystone logo
© Eva Dang
The London Institute of Banking & Finance (LIBF)

The London Institute of Banking & Finance (LIBF)

The London Institute of Banking & Finance (LIBF)

مقدمه

موسسه بانکداری و مالی لندن (LIBF) بیش از 140 سال است که یک نام معتبر در آموزش بریتانیا بوده است. ما دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای دانشجویان بریتانیایی و بین المللی به صورت پاره وقت و تمام وقت ارائه می دهیم. به عنوان یک کالج دانشگاهی کوچکتر و متخصص با یک هیئت علمی متخصص، ما کاملاً در موقعیتی هستیم که به شما در سفر شغلی خود کمک کنیم - ما به هزاران دانشجو در سراسر جهان کمک کرده ایم تا این کار را انجام دهند.

دوره های ما مهارت های مورد نیاز شما را برای یک حرفه در تجارت، مدیریت، علم داده و امور مالی با تاکید قوی بر مهارت های عملی برگرفته از موقعیت های واقعی ارائه می دهد.

آموزش از راه دور چیست؟

آموزش از راه دور به دانشجویان بین المللی و مستقر در انگلستان اجازه می دهد تا برای مدرک LIBF به صورت انعطاف پذیر و آنلاین تحصیل کنند. مطالعه با سرعت خود به دانش آموزان اجازه می دهد تا تحصیلات خود را با یک شغل تمام وقت یا سایر تعهدات ترکیب کنند.

چرا در LIBF تحصیل کنیم؟

ما به تدریس عالی که نیازهای عملی بخش مالی و کسانی که در آن کار می کنند پاسخ می دهد، شهرت داریم. هنگامی که با ما مطالعه می کنید، از دانشگاهیان که از مشاغل موفقی در بانکداری و مالی برخوردار بوده اند، یاد خواهید گرفت – رهبران صنعت که تجربیات خود را با شما به اشتراک می گذارند تا یادگیری شما را غنی تر کنند. و هنگامی که به LIBF می‌پیوندید، به جامعه جهانی متخصصان و فارغ‌التحصیلان می‌پیوندید. این شبکه می تواند در هر مرحله از حرفه شما به حمایت از شما کمک کند.

LIBF یک ارائه دهنده آموزش عالی ثبت شده در دفتر دانشجویان است. برای دوره های آموزش از راه دور، ما با شریکی کار می کنیم که 20 سال تجربه و تخصص یادگیری آنلاین را به همراه دارد - دانشگاه بین المللی علوم کاربردی (IU).

تاریخچه LIBF چیست؟

در سال 1879، هیچ مدرکی برای کارگران بانک وجود نداشت و فرصت های بسیار کمی برای پیشرفت وجود داشت. گروه کوچکی از متخصصان بانکداری که به دلیل نیاز به شناخت حرفه ای برای مهارت ها و تجربه خود، اولین موسسه بانکداران را در انگلستان و ولز تأسیس کردند که بعداً به LIBF تبدیل شد.

امروزه، LIBF همه چیزهایی را که برای یادگیری انعطاف‌پذیر به‌صورت آنلاین، در هر کجا نیاز دارند، برای دانش‌آموزان سراسر جهان فراهم می‌کند و تنها نهاد حرفه‌ای در جهان است که دارای قدرت اعطای مدرک تحصیلی است. ما یک جامعه جهانی از دانشجویان و فارغ التحصیلان داریم که بیش از 120 کشور را پوشش می دهند.

دوره های آموزش از راه دور LIBF

ما پنج دوره آموزش از راه دور ارائه می دهیم - سه دوره در مقطع کارشناسی، یک دوره کارشناسی ارشد و یک MBA. هزینه ها در طول مدت تحصیل انتخابی شما تقسیم می شود و در مجموع یکسان است چه تمام وقت یا پاره وقت تحصیل کنید.

دوره های کارشناسی

  • کارشناسی مدیریت بین المللی با امور مالی (هزینه کل 20850 پوند یا 6935 پوند در سال تمام وقت)
  • کارشناسی مدیریت بازرگانی با امور مالی (هزینه کل 20850 پوند یا 6935 پوند در سال تمام وقت)
  • BSc Data Science with Finance (هزینه کل 20850 پوند یا 6935 پوند در سال تمام وقت)

دوره های تحصیلات تکمیلی

  • مدیریت کارشناسی ارشد با بانکداری و امور مالی (هزینه کل 9750 پوند)
  • MBA با امور مالی (هزینه کل 10250 پوند)

مدت دوره ها

دانشجویان می توانند دوره های آموزش از راه دور ما را به صورت تمام وقت یا پاره وقت بگذرانند.

در حالی که دوره تحصیل برای مقطع کارشناسی سه سال است، دو گزینه نیمه وقت انعطاف پذیر وجود دارد که چهار یا شش سال طول می کشد. به طور مشابه، دوره تحصیل تمام وقت برای مقاطع کارشناسی ارشد و MBA ما 18 ماه است، اما شما می توانید آنها را به صورت پاره وقت طی چهار سال بگذرانید.

چشم انداز شغلی

دوره های ما دانش آموزان ما را با مهارت های گسترده ای که برای حرفه ای در تجارت و امور مالی نیاز دارند مجهز می کند. بسیاری از دانشجویان ما به طرح‌های کارآموزی فارغ‌التحصیل می‌روند یا به یکی از شرکت‌های حسابداری و مشاوره «چهار بزرگ» (PwC، KPMG، EY و Deloitte) می‌پیوندند. دانش‌آموزان بالغ می‌دانند که مهارت‌ها و صلاحیت‌های جدید فرصت‌های شغلی جدیدی را باز می‌کنند یا به آن‌ها اجازه می‌دهند تا سرمایه‌گذاری‌های تجاری خود را به سطح بعدی برسانند.

خدمات برای دانشجویان و فارغ التحصیلان

در LIBF، ما به ارائه پشتیبانی مداوم از دانش آموزان خود معتقدیم. حتی قبل از اینکه به ما بپیوندید، کارکنان پشتیبانی ما برای کمک به شما در مورد درخواست، ثبت نام و سایر فرآیندهای اداری شما آماده خواهند بود. اگر برای مدیریت مطالعات و آمادگی برای امتحانات نیاز به مشاوره دارید، می توانید در هر زمان با مشاور تحصیلی شخصی خود صحبت کنید. و تیم مشاغل و اشتغال ما تا سه سال پس از فارغ التحصیلی به مشاوره به دانشجویان ادامه خواهد داد.

مکان ها

مکان ها
  • London

    Monument Street,36, EC3R 8LJ, London

    سوالات