Keystone logo
The Los Angeles Film School Online

The Los Angeles Film School Online

The Los Angeles Film School Online

مقدمه

هالیوود تاریخ ماست

مدرسه فیلم لس آنجلس در حدود 100 سال پس از تسخیر بلوار غروب، درهای خود را باز کرد. در یک داستان که شامل لحظات نمادین، از ایجاد پیاده روی شهرت به ورودی هالیوود، ما یک فصل جدید است. غروب خورشید از یک مسیر گاو در قرن بیستم به بلوار معروف جهان که دانشگاه امروز ما واقع شده است رفت.

همه چیز شروع شد

RCA استودیو B

پایه و اساس ما در تاریخ غنی از سرگرمی های هالیوود ساخته شده است - به معنای واقعی کلمه. ساختمان ما در 6363 Boulevard Sunset در اصل ساختمان تاریخی RCA، یک استودیوی ضبط بود که توسط هنرمندان موسیقی افسانه ای مانند الویس پریسلی، The Rolling Stones، The Grateful Dead، Henry Mancini و دیگران از زمانی که آن را باز کرد درب ها در 21 آوریل 1964، از طریق 1970s.

Denise Jans / Unsplash

113091_photo-1542204165-19b33620e2c8.jpg

مأموریت ما آموزش و پرورش شما است

بیایید با هم همکاری کنیم

وقتی ما LAFS را باز کردیم، هدف ما ایجاد یک مدرسه ای بود که متخصصان صنعت در حال حاضر می توانند دانش خود را با نسل جدید فیلم سازان به اشتراک بگذارند، اما این فقط آغاز بود.

در سال 2009، ما مدرک کارشناسی ارشد در انیمیشن کامپیوتری را معرفی کردیم، پیشنهادات آموزشی ما را بسیار گسترش دادیم. در سال 2012، ما اولین دوره کارشناسی خود را با Entertainment Business ارائه کردیم. رشد ما حتی در حال حاضر ادامه پیدا می کند، همانطور که در بخش های گرافیکی و فیلم سازی دیجیتال به درستی کار می کنیم. ما یک راه طولانی داریم، اما سفر جالبی و هیجان انگیز بوده و دور از دسترس نیست.

مدارک آنلاین

برنامه های لیسانس و مدرک آنلاین هیجان انگیز ما 100٪ آنلاین از طریق سیستم مدیریت یادگیری استثنایی ما است.

فیلمبرداری دیجیتال - آنلاین

لیسانس رشته علوم رشته

دانش آموزان ما کل محدوده تولید را می آموزند. برنامه ما شما را آماده می کند تا ارزش های زیباشناختی، تفکر انتقادی، حل مسئله و مهارت های تحلیلی مورد نیاز برای کمک به پیگیری حرفه ای طولانی و کارآمد در صنعت سرگرمی را تهیه کنید.

سرگرمی کسب و کار - آنلاین

لیسانس رشته علوم رشته

متخصصان کسب و کار سرگرمی نیروی محرک موفقیت هر فیلم، کنسرت، آلبوم، تیم ورزشی و بازیگر هستند. با برنامه آنلاین ما، شما یاد خواهید گرفت که چگونه ایده های خلاقانه ای را برای پرورش و ترویج علامت های تجاری سرگرم کنید.

طراحی گرافیک - آنلاین

لیسانس رشته علوم رشته

برنامه ما شما را آماده تبدیل شدن به یک نوآور بصری می کند. یاد بگیرید چگونه به مفهوم سازی ایده ها، ایجاد تصاویر ممتاز و انتقال پیام ها از طریق عکاسی، گرافیک حرکت، چاپ، وب و تجربه طراحی کنید.

تولید موسیقی - آنلاین

دانشیار درجه علمی

یاد بگیرید که چه چیزی برای تبدیل یک آهنگ از یک مفهوم به یک ضبط خوب و موفق انجام شود. برنامه آنلاین ما بر سه حوزه مطالعه تمرکز دارد: ترکیب، تولید و سمت کسب و کار مدیریت موسیقی.

انیمیشن - آنلاین

لیسانس رشته علوم رشته

ساختن دنیاهای جدید با مهارتهایی که از برنامه انیمیشن انیمیشن آنلاین ما یاد می گیرید. شما یک سبک هنری فردی خود را در هنگام یادگیری همان نرم افزار و تکنیک های حرفه ای که برای ساخت گرافیک برای فیلم، تلویزیون، بازی ها و غیره استفاده می کنید، توسعه می دهید.

بلوار غروب آفتاب

یک خط زمانی

1904

ساحل غروب خورشید در ماه مه 1904 اختصاص یافته است. غروب آفتاب ممکن است نام آن باشد، اما افتتاح بزرگ بلوار، سپیده دم یک سن جدید در تاریخ لاهه بود، به عنوان یک نمایشگاه خودرو، اسب، واگن های کشیده شده و رینگ های الکتریکی روی مسیر جاده ای که اکنون مرکز شهر را به شهر مستقل هالیوود متصل می کند قرار گرفته است.

1923

واقع در Mt. لی با نامه های 45 پا بلند، اسم هالیوود در ابتدا در سال 1923 به عنوان یک تبلیغات برای توسعه مسکن محلی به نام "Hollywoodland" ایجاد شد. در سال 1949، اتاق بازرگانی هالیوود تصریح کرد که "سرزمین" باید حذف شود و "هالیوود" را به نمایش در آوردن کل منطقه و نه فقط توسعه آن برمیدارد.

1929

اولین نمایش آکادمی در 16 مه 1929 در هتل روزولت هالیوود با مخاطب 270 نفر برگزار شد. هزینه یک بلیط مهمان به مراسم تنها 5 دلار بود و اولین جایزه اسکار برای امیل جانیزینگ به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل برای اجرایش در فرماندهی آخر و راه همه جسد داده شد.

1958

پیاده روی شهرت از بیش از 2300 ستاره ساخته شده است و در فاصله 2 کیلومتری از Gower تا La Brea واقع شده است. در اوایل دهه 1950 رییس اتاق بازرگانی هالیوود، EM استوارت، راه رفتن را به عنوان وسیله ای برای "حفظ جلال جامعه ای که نام آن به معنای زرق و برق و هیجان در چهار گوشه جهان است" پیشنهاد کرد. ساخت و ساز در سال 1958 آغاز شد.

1911

اکتبر 27، 1911، کمپانی Nestor Motion Studio نخستین استودیوی فیلم واقع در هالیوود را با اجاره آنچه که در آن زمان ساختمان ساختمان تپه Blondeau در گوشه ای از غروب آفتاب و Gower برای 40 دلار در ماه بود، افتتاح کرد. اولین مرحله فیلمبرداری در پشت تابه ساخته شد.

1927

تئاتر چینی Grauman در 18 ماه مه 1927 افتتاح شد. اولین دستکاری و امضای سیمان سیمان از کارشناسی ارشد ساخت و ساز، جین کلوسنر بود که کار خود را با کیوسک پوستر سمت راست انجام داد، جایی که هنوز هم می تواند امروز دیده شود.

1942

Capitol Records، که در تاریخ 4 ژوئن 1942 تاسیس شد، اولین بار در ایالات متحده در سال 1956، واقع در غرب غربی هالیوود و Vine، برج دفاعی Capitol Records بود. طراحی ساختمان بر اساس نقشه های تحصیلات تکمیلی لو Naidorf بود و تنها تصادفی آن شبیه به یک دسته از سوابق در turntable است.

1999

تقریبا 100 سال پس از انتصاب Boulevard Sunset، ساختمان تاریخی RCA در 6363 غروب آفتاب، که توسط الویس و The Rolling Stones مورد استفاده قرار می گیرد، به مدرسه فیلم لس آنجلس تبدیل می شود. در ماه مه 1999، اولیور استون مراسم افتتاحیه را برگزار می کند و بخش ما را در میراث طلایی هالیوود آغاز می کند.

مکان ها

  • Los Angeles

    6363 SUNSET BOULEVARD, , Los Angeles

سوالات