Keystone logo
© BIMM University
The Open College of the Arts

The Open College of the Arts

The Open College of the Arts

مقدمه

داستان ما

The Open College of the Arts در سال 1987 توسط مایکل یانگ، لرد یانگ دارتینگتون، که به رغم بسیاری از برنامه های شهروندی و آموزشی، مانند انجمن مصرف کنندگان، کالج فرانسوی ملی و دانشگاه باز، تاسیس شد.

چشم انداز اصلی جوانان این بود که به طور کلی مردم بتوانند دوره های هنری با کیفیت بالا را با آموزش آموزش از راه دور، بدون هیچ گونه معیار و یا محدودیت های قبلی ارائه دهند. او OCA را به عنوان وسیله ای برای تبدیل زندگی مردم، و به آنها فرصت و مهارت های خود را برای بیان استعدادهای خلاقانه خود را تحت هدایت هنرمندان حرفه ای دید. ما هنوز با آن مقادیر زندگی میکنیم.

امروز OCA یک خیریه آموزشی پر رونق است که هدف خیرخواهانه آن گسترش مشارکت در آموزش هنر است. بیش از 2000 دانشجو در هر سال در حال مطالعه دوره های آموزشی و هنرهای تجسمی و بصری با یادگیری باز با ما هستند. استراتژی OCA توسط هیئت امناء تعیین می شود. دفاتر اصلی ما در محل معادن سابق در بارنزلی، یورکشایر جنوبی و همه معلمان ما از خانه یا استودیوی خود کار می کنند.

OCA بخشی از دانشگاه هنرهای خلاق است

دانشگاه هنرهای خلاق (UCA) یکی از دانشگاه های برجسته انگلستان است که دوره های مختلفی در هنر، معماری، ارتباطات، طراحی و رسانه ها در پنج دانشگاه در جنوب شرقی انگلستان ارائه می دهد. فارغ التحصیلان شامل زاندرا رودز، کارن میلن و تریسی امین هستند.در تاریخ 1 نوامبر 2016، The Open College of the Arts به بخشی از دانشگاه هنرهای خلاق تبدیل شد. این ادغام بر اساس یک روابط کاری نزدیک در سال 2010 ایجاد شد.

انجمن دانشجویان (OCASA)

هنگامی که شما ثبت نام می کنید بخشی از انجمن دانشجویان OCA (OCASA) می شود، که به عنوان صدای دانشجویان عمل می کند. کالج بازتابی از حضور دانشجویان دارد. رئیس OCASA در جلسات هیئت مدیره ما شرکت می کند، بنابراین صدای دانش آموز در بالاترین سطوح شنیده می شود.

مکان ها

  • Barnsley

    Redbrook Business Park Wilthorpe Road, S71 1ET, Barnsley

سوالات