Keystone logo
The Poynter Institute

The Poynter Institute

The Poynter Institute

مقدمه

The Poynter Institute یک رهبر جهانی در روزنامه نگاری است. این مربی ، نوآور ، مجری و منبع برجسته در جهان برای هر کسی است که مشتاق تعامل و آگاهی دادن به شهروندان است.

پوینتر قهرمان آزادی بیان ، گفتگوی مدنی و روزنامه نگاری جذاب است که به شهروندان کمک می کند تا در دموکراسی های سالم شرکت کنند. ما روزنامه نگاران را در سراسر جهان آماده می کنیم تا افراد قدرتمند را مورد بازخواست قرار داده و اطلاعات صادقانه را در بازار ایده ها ترویج دهیم.

پوینتر مکانی الهام بخش و عملی است که صنایع مختلف روزنامه نگاری را به مأموریت و هدف بالاتر آن متصل می کند. از مربیگری شخصی به فرد و سمینارهای فشرده عملی گرفته تا دوره های آنلاین تعاملی و گزارشگری رسانه ، پوینتر به روزنامه نگاران کمک می کند مهارت های خود را تقویت کرده و داستان سرایی را در طول مشاغل خود ارتقا دهند.

ما اعضای هیئت علمی و صنعت پوینتر را برای بررسی تقاطع روزنامه نگاری ، فناوری و منافع عمومی گرد هم می آوریم.

از مربیگری شخصی و سمینارهای عملی گرفته تا دوره های تعاملی و آنلاین ، آموزش Poynter به منظور تیز کردن مهارت های شما ، ارتقا career سطح شغلی شما و تحریک تخیل شما طراحی شده است. تجربه Poynter با هدایت دانشکده ما و درخشان ترین ذهن صنعت و مجری ترین روزنامه نگاران و مربیان صنعت ، شما را با معلمان ماهر و سایر دانشجویان این صنعت ارتباط می دهد.

ما به افرادی که مدیریت ، ویرایش ، تولید ، برنامه ریزی ، گزارش ، نوشتن ، وبلاگ نویسی ، عکس و طراحی را آموزش می دهند ، خواه عضو سازمان های خبری باشند یا به عنوان کارآفرینان مستقل کار کنند. ما به کسانی که در مدارس راهنمایی ، دبیرستان و دانشکده - روزنامه نگاران فردا تدریس می کنند و دانش آموزان می آموزند - می آموزیم. و ما به افراد جامعه آموزش می دهیم و به آنها كمك می كنیم كه نحوه روزنامه نگاری را بهتر بفهمند و اینكه چگونه معتبر بودن روزنامه را برای خود تشخیص دهند.

مکان ها

  • Saint Petersburg

    3rd Street South,801, 33701, Saint Petersburg

    سوالات