Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The University of Iowa

The University of Iowa

The University of Iowa

مقدمه

The University of Iowa یکی از برترین دانشگاه های تحقیقاتی دولتی آمریکا است.

این موسسه در سال 1847 تاسیس شد و قدیمی ترین م institutionسسه آموزش عالی این ایالت است و در کنار رودخانه جذاب آیووا در شهر آیووا واقع شده است.

The University of Iowa که از سال 1909 عضو انجمن دانشگاه های آمریکا و از سال 1899 در کنفرانس ده بزرگ است، محل یکی از تحسین شده ترین مراکز پزشکی دانشگاهی در کشور و همچنین یک رهبر شناخته شده جهانی در مطالعه و صنعت است. نوشتن آیووا به دلیل برتری در هنر و علوم شناخته شده است و برنامه های آکادمیک در سطح جهانی در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و حرفه ای را در زمینه های مختلف ارائه می دهد.

مأموریت

پس از تأسیس در سال 1847، The University of Iowa توسط قانونگذار ایالتی مأموریت سه گانه تدریس، تحقیق و خدمات عمومی را به عهده گرفت. در پیگیری این مأموریت امروز، دانشگاه تدریس استثنایی و تجربیات آموزشی متحول کننده ای را ارائه می دهد که دانشجویان را برای موفقیت و تحقق در محیطی به طور فزاینده متنوع و جهانی آماده می کند. تلاش‌های علمی و خلاقانه را از طریق تحقیقات پیشرو و تولید هنری به پیش می‌برد. و یادگیری و کشف را در خدمت مردم ایالت آیووا، ملت و جهان قرار می دهد و زندگی را از طریق آموزش، مراقبت های بهداشتی، هنر و فرهنگ، و نشاط اجتماعی و اقتصادی بهبود می بخشد.

چشم انداز

The University of Iowa مقصد اولین انتخاب برای بدنه متنوع و با استعدادی از دانشجویان، اساتید و کارکنان خواهد بود که فصل های جدیدی از اکتشاف، اکتشاف، ایجاد و تعامل را ایجاد خواهند کرد. ما با هم جایگاه دانشگاه را به عنوان یکی از ممتازترین دانشگاه های دولتی کشور ارتقا خواهیم داد.

ارزشهای اصلی

ارزش‌های اصلی ما هم شخصیتی را که ما هستیم و هم به عنوان یک جامعه دانشگاهی در آرزوی آن هستیم. همانطور که ما برنامه ریزی می کنیم، اولویت ها را تعیین می کنیم و تصمیمات روزانه در مورد چگونگی انجام ماموریت خود را می گیریم، این پنج تعهد به هم وابسته به هم هدایت می شوند:

خلاقیت

ما راه های جدیدی برای دیدن جهان و بهتر کردن آن کشف می کنیم.

ما به دنبال دانش جدید و آفرینش هنری و استفاده از این اکتشافات برای ایجاد تأثیری دگرگون کننده بر ایالت و جوامع محلی، ملی و جهانی خود هستیم.

جامعه

ما متعهد به همکاری و تعامل فعال هستیم.

ما برای کمک‌های هر فرد ارزش قائل هستیم و در عین حال می‌دانیم که بزرگترین موفقیت‌های ما زمانی حاصل می‌شود که با هم در جهت مشارکت‌های خلاقانه کار کنیم - اغلب در رشته‌ها و بخش‌ها و اغلب با شرکای جامعه.

تعالی

ما در هر کاری که انجام می دهیم از خودمان انتظار بهترین ها را داریم.

ما خود را با استانداردهای دقیق می سنجیم، آرزوها و دستاوردهای بلند را ارج می نهیم و از همه اعضای جامعه دانشگاه انتظار داریم که برای تعالی تلاش کنند.

ورود

ما همه پیشینه‌ها و هویت‌ها را تأیید و تجلیل می‌کنیم.

ما با جذب و حفظ جمعیت متنوع و مستعد از دانشجویان، اساتید و کارکنان و ایجاد محیطی دلپذیر و قابل دسترس که در آن افراد احساس ارزشمندی و احترام کنند و فرصتی برای شکوفایی داشته باشند، به برتری دست می‌یابیم.

تمامیت

ما صادق، منصف، محترم و با اخلاق هستیم.

ما خود را بر اساس بالاترین استانداردهای اخلاق حرفه ای و علمی می دانیم، در قبال تصمیمات و اقدامات خود پاسخگو هستیم، نظارت مسئولانه بر منابعی که به ما سپرده شده است، اعمال می کنیم و با صداقت و انصاف با یکدیگر رفتار می کنیم.

آمار

 • 31206 کل ثبت نام، پاییز 2021
 • 23-29 وسط 50% نمرات ACT
 • میانگین معدل 3.81، کلاس 2025

ثبت نام، پاییز 2021

نوع دانش آموزثبت نام
کارشناسی21,608
فارغ التحصیل6,415
حرفه ای (دکترا)1,886
آموزش پس از لیسانس1297
جمع31,206

ثبت نام بر اساس نژاد/قومیت

نژاد/قومیتتعداد ثبت نام% از کل
آفریقایی آمریکایی یا سیاه پوست9713.1٪
بومی آلاسکا یا سرخپوست آمریکایی540.2٪
آسیایی آمریکایی15194.8٪
اسپانیایی یا لاتین2,3497.4٪
بین المللی2,1037.8٪
بومی هاوایی یا سایر ساکنان جزایر اقیانوس آرام200.1٪
دو یا چند نژاد10293.2٪
نژاد سفید (غیر اسپانیایی) یا ناشناخته2368574.6٪
 • 18.3 درصد دانش آموزان نسل اول
 • اولین مدرسه دولتی برای پذیرش زنان و مردان به صورت مساوی
 • اولین مدرسه ای که رسماً یک گروه دانش آموزی دگرباشان جنسی را تأیید کرد (در سال 1970)

  English Language Requirements

  مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

  مکان ها

  • Iowa City

   Iowa City, آمریکا

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات