Keystone logo
The University of Southern Mississippi Online

The University of Southern Mississippi Online

The University of Southern Mississippi Online

مقدمه

با ثبت نام دانشجویان از هر 50 ایالت و بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان ، دانشگاه می سی سی پی جنوبی دانشجویان متنوعی را برای مدارک آنلاین ما جذب می کند. دانش آموزان ما سوابق گسترده ای دارند ، اما همه آنها یک هدف مشترک دارند: تحصیلات.

تصمیم گیری در مورد کالج عالی آنلاین می تواند یک چالش باشد ، اما دانشگاه جنوب می سی سی پی این کار را آسان تر کرده است. شهریه مقرون به صرفه ما به شما امکان می دهد بیشتر روی تحصیلات خود تمرکز کنید. نه اینکه چگونه هزینه آن را پرداخت کنیم. کلاسهای آنلاین ما توسط همان مدرسان کلاسهای حضوری تدریس می شود ، بنابراین شما می توانید با خیال راحت بدانید که در برنامه خود آموزش یکسانی می گیرید. تحصیلات با کیفیت بالا همراه با تجربه کالج آنلاین ارزان قیمت ما ، هر درجه آنلاین از Online at Southern Miss را به یک ارزش عالی تبدیل می کند!

انواع برنامه های مدرک آنلاین را در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در Southern Miss کشف کنید. این که آیا شما به دنبال کالج آنلاین برای شراکت با شما در حالی که دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد خود را می گذرانید ، دانشگاه جنوبی می سی سی پی یک بستر یادگیری مناسب و انعطاف پذیر ارائه می دهد به شما امکان می دهد مدرک آنلاین مورد نظر خود را تکمیل کنید.

مکان ها

  • Hattiesburg

    College Drive,118, 39406, Hattiesburg

    سوالات