Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The University of Texas Permian Basin Online

The University of Texas Permian Basin Online

The University of Texas Permian Basin Online

مقدمه

درباره UT Permian Basin Online

کشف کنید که چه چیزی برنامه های آنلاین UT Permian Basin را از بقیه متمایز می کند.

حوزه UT Permian چالش های پیش روی دانشجویان امروز را می فهمد. در نتیجه ، این دانشگاه به یک رهبر در آموزش آنلاین تبدیل شده است ، که به دلیل الهام بخشیدن به موفقیت دانشجویی از طریق برنامه های معتبر آنلاین ، شهریه مقرون به صرفه و یک محیط یادگیری آنلاین مشترک که در آن دانش آموزان می توانند از هر نقطه جهان درجه UT Permian Basin کسب کنند ، شناخته می شود.

UT Permian Basin Online یک مزیت رقابتی برای شما فراهم می کند:

 • راحت - برنامه ها 100٪ آنلاین هستند و می توانند با سرعت خودتان انجام شوند.
 • مقرون به صرفه - برنامه های ما مقرون به صرفه هستند و هزینه های اعتباری آنها کمتر از سایر برنامه های مشابه در سراسر کشور است.
 • انعطاف پذیر - دوره های خاص برنامه با هشت تاریخ شروع در طول سال به هشت هفته می رسد.
 • اعتبار - برنامه های آنلاین ما کاملاً معتبر هستند.
 • در دسترس - دانشکده متشکل از متخصصان تجاری و دکترای تحسین شده است.

درباره حوضه پرمین

جایی که غرب قدیم با قرن جدید دیدار می کند.

هیچ مکانی کاملاً مانند حوضه پرمین وجود ندارد - زیبایی وحشی و دست نخورده که با جیب های توسعه مدرن سر و کار دارد. ناهموار با شیک وست تگزاس دیدار می کند.

ما آسمان آبی بی پایان ما را دوست داریم ، اما می دانیم که غرب تگزاس بسیار غم انگیز از یک غروب کامل برای عکس است. حوضه پرمین خانه مردمی مهربان ، سخت کوش و خوش بین است که هرگز با یک غریبه روبرو نشده اند.

اگر به دنبال ایجاد آینده خود هستید ، اینجاست که به آن تعلق دارید.

درباره حوزه

یک "حوضه" یک اصطلاح زمین شناختی ساده برای فرو رفتن یا افسردگی در سطح زمین است که معمولاً در اثر فرسایش در زیر زمین و زمین لرزه در اعماق زیر زمین ایجاد می شود.

حوض پرمین که از شرق نیومکزیکو کشیده شده و بیشتر مناطق غربی تگزاس (لوبوک در شمال ، دره ریو گراند در جنوب) را پوشانده است ، در واقع مجموعه ای از حوضه های کوچکتر است. درمجموع حوضه پرمین 75000 مایل مربع مساحت دارد و آن را به یکی از حوضه های بزرگ آمریکای شمالی تبدیل کرده است.

اما این زمین شناسی است. از دیدگاه مردم ، حوضه پرمیان در واقع یک منطقه خیره کننده از سرزمین های آمریکایی است که زیبایی منحصر به فرد خود را دارد. احساس می کنید در واقع می توانید زمین را از دور با آسمان ملاقات کنید.

حوضه پرمین چیزی برای همه دارد.

اودسا و میدلند: کشور شهری

برای نسل های متمادی ، مردم از سراسر جهان راهی غرب تگزاس شده اند که در جستجوی آزادی ، ماجراجویی و ثروت در میادین نفتی هستند. شهرهایی که آنها ساخته اند به سمت بالا و خارج رشد کرده اند و مراکز مدرن شهری ایجاد کرده اند که در حوضه پرمین قرار دارند - از جمله دو کشور که UTPB آنها را خانه می نامد.

خانه پردیس اصلی UT Permian Basin ، اودسا یکی از بزرگترین شهرهای غرب تگزاس است. اودسا ، شهری متنوع و با تاریخ غنی که به دهه 1880 برمی گردد ، طی دو دهه گذشته دستخوش تحولات اساسی شده است. چندی پیش ، مجله فوربس اودسا را به عنوان یکی از سریع ترین شهرهای کوچک در ایالات متحده قرار داده بود.

و فقط 15 دقیقه پایین I-20 میدلند نشسته است. دانشگاه UTPB میدلند دانشکده های موسیقی و مهندسی و مرکز انرژی و تنوع اقتصادی ما را در خود جای داده است. اودسا به عنوان خانه رئیس جمهور سابق جورج دبلیو دبلیو بوش و شرکت های بزرگ جهانی مانند شورون و کونچو ، عمق اعتبار و فرصتی را ارائه می دهد که تعداد کمی از شهرها می توانند با آن مطابقت داشته باشند.

هر روز فرهنگ این شهرهای خاص عمیق تر می شود.

نشسته در بالای آینده انرژی

در آغاز قرن بیست و یکم ، حوضه پرمین - که زمانی منبع تأمین منابع نفتی گسترده بود - از نظر اهمیت از بین رفته است.

اما فن آوری های جدید دقیقاً برعکس آن را آشکار می کنند: بیش از هر کس می توانست حدس بزند ، بیشتر از هر کسی می توانست حدس بزند در زیر زیر زمین پرمین. با تشکر از پیشرفت های اکتشاف انرژی ، حوضه پرمین به سرعت بزرگترین ذخیره نفت روی کره زمین شناخته شد. انتظار می رود حیاط خلوت ما حداقل برای دو دهه آینده اقتصادهای آمریکایی و جهانی را تحریک کند.

با این کشف ، گردن ما از جنگل شاهد انفجاری در فعالیت های اقتصادی است. از آنجا که ، هرچه انرژی بیشتری به دست می آید ، صنایع دیگری نیز در کنار آن ظاهر می شوند - از جمله مشاغل و امور مالی ، مراقبت های بهداشتی ، آموزش ، ساخت و ساز ، فناوری دیجیتال ، حمل و نقل و مشاغل بخش عمومی.

به عبارت دیگر ، آخرین "رونق نفت" باعث "رونق اقتصادی" بزرگتر شده است که در حال حاضر سودهای عمده ای را به دانشجویان و متخصصانی که از این فرصت یک بار در نسل استفاده می کنند ، پرداخت می کند.

قلب دانشگاهی غرب تگزاس

ما وقتی UT Permin Basin را "قلب دانشگاهی غرب تگزاس" می نامیم ، لاف نمی زنیم. اما ما مطمئنا به کارهایی که هر روز انجام می دهیم افتخار می کنیم.

از آنجا که هر روز ، ما می توانیم به برخی از بهترین دانش آموزان جهان کمک کنیم تا احساسات خود را درک کنند و برای مشاغل پردرآمد خود برنامه ریزی کنند. ما می توانیم آموزش مدرن را با هزینه ای مقرون به صرفه ارائه دهیم. و ما می توانیم راه های ابتکاری برای ارائه کاملترین ، متنوع ترین و کاملاً سرگرم کننده تجربه دانشگاهی را در هر کجا پیدا کنیم.

امیدواریم که به ما بپیوندید.

ماموریت ، چشم انداز و تاریخچه

از کجا آمده ایم ، به کجا می رویم.

ماموریت ما

به عنوان یک مؤسسه جامع و منطقهای ، دانشگاه پرزیدنت تگزاس پرمین پرمین در خدمت یک جامعه متنوع از دانشجویان منطقه ، ایالت و فراتر از آن است. این دانشگاه از طریق تعالی در تدریس ، یادگیری ، تحقیق و خدمات عمومی دانشجویی ، شهروندان درگیر را تحت تأثیر قرار می دهد و ضمن پیشرفت فناوری و منافع عمومی غرب تگزاس ، زندگی شهروندان درگیر و تأثیر می گذارد.

تاریخچه حوضه پرمیان UT

ما به عنوان یک آزمایش شروع کردیم. در سال 1969 ، قانونگذاری تگزاس تصمیم گرفت دانشگاه "سطح بالایی" را در اودسا ایجاد کند - یعنی دانشکده ای که فقط دانش آموزان سالمندان ، سالمندان و دانشجویان فارغ التحصیل را می پذیرفت.

اما قبل از شروع ساخت و ساز در مدرسه جدید ، این پرونده به طور کامل قطع شد. شاکی اعتبار اقدامات اموال دانشگاه را به چالش کشید. کار متوقف شد

سرانجام ، دادگاه عالی تگزاس مداخله كرد و به نفع دانشگاه حكم داد. بولدوزرها به سمت عقب رانده شدند و در آوریل سال 1972 ، پردیس جدید UT Permian Basin به زمین خورد.

کمی بیش از یک سال بعد - در 4 سپتامبر 1973 - دانشگاه برای کلاس ها افتتاح شد. اما ساخت و ساز کامل نبود ، بنابراین 1112 دانش آموز در آن کلاس اول در ساختمان های موقت و تریلر تحصیل کردند. تقریباً یک سال دیگر طول خواهد کشید تا تأسیسات دائمی UT Permian Basin کامل شود.

سریع به جلو 18 سال: قانونگذاری تگزاس تصمیم گرفت بار دیگر با تصویب لایحه ای که مدرسه را به یک موسسه چهار ساله تبدیل کرده ، مسیر UTPB را تغییر دهد. اولین کلاس اول دانش آموزان - که در محوطه دانشگاه به عنوان اولین دانش آموزان پیشگام شناخته می شود - در پاییز 1991 پیوست.

از ابتدای فروتنانه و تجربی ما ، UT Permian Basin تقریباً در هر جهتی رشد کرده است.

هیچ مدرسه ای مانند UT Permian Basin نیست. شاید به همین دلیل است که هیچ مدرسه ای داستان دقیقاً مثل ما ندارد.

با هم ، ما Falcons هستیم.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Odessa

  4901 East University, 79762, Odessa

  • Midland

   1310 North F.M. 1788, 79707, Midland

   سوالات