Keystone logo
© Eva Dang
The College of Contract Management (Online)

The College of Contract Management (Online)

The College of Contract Management (Online)

مقدمه

کالج مدیریت قرارداد در انگلستان یکی از پیشگامان کالج حضور و غیاب در دوره های مهندسی، ساخت و ساز، مدیریت، انگلیسی، و آموزش و CPD است.

به عنوان یک سازمان جهانی، دوره های آنلاین حضور پیدا می کند تا دانشجویان در سراسر جهان. این دوره های دوره ای پیشرفته دیپلم، دوره های حرفه ای تمرین، CPD و دوره های آموزشی را به صنعت ساخت و ساز به متخصصان آینده ارائه می دهد که برای دستیابی به شغل های روشن تلاش خواهند کرد و ممکن است رهبران جهانی پرجمعیت صنعت ساخت و ساز شوند. علاوه بر این، آن را یک برنامه زبان انگلیسی موثر به نام NESOL فراهم می کند که زبان بومی را برای سخنرانان دیگر زبان ارائه می دهد.

دوره ی حضور آنلاین به این معنی است که شما لزوما نیازی به ترک محل کار خود ندارید، لزوما نیازی به ترک خانه و خانواده ندارید. شما در سخنرانی های آنلاین و آموزش های آنلاین خود از مراکز درمانی خارج از کشور شرکت می کنید. کالج فرصتی عالی برای یادگیری آموزش استاندارد بریتانیا را با هزینه ای مناسب فراهم می کند. شما احساس می کنید که در محیط های کلاس درس با دوره های آنلاین شرکت می کنید.

کالج افتخار دارد که قرارداد و مدیریت تجاری را بپذیرد دوره ها و دستاوردهای آن از طریق ارزش افزوده و دوره های استاندارد. کیفیت و ارزش این دوره ها در موفقیت فارغ التحصیلان خود که منجر به بازار کار می شوند، منعکس می شود.

شما ممکن است در انتخاب دوره مناسب که نیاز و منافع شما را برآورده می کند مشکل داشته باشید و کالج دارای مشاوران محلی یا مراکز شغلی در جنوب و شرق آسیا و خاورمیانه برای کمک باشد. این دانشکده قصد دارد در آینده نیز خدمات مشاوره حرفه ای خود را به روسیه و آمریکای جنوبی گسترش دهد. مشاوران حرفه ای اینجا هستند که شما را راهنمایی می کنند و به شما در انتخاب دوره ای که بهترین منافع و آرزوهای شغلی را می دهد را انتخاب کنید.

مديريت کالج مديريت قرارداد، مدرک و مهارتهای شناخته شده را ارائه می دهد و می تواند فرصت های حرفه ای و پیشرفت های آینده را باز کند.

آموزش و یادگیری

استراتژی های یادگیری و یادگیری برای هر موضوع از نتایج درس بدست می آید. روش های تدریس برای حضور در کنار همکاری، برای دستیابی به اهداف برنامه، از جمله سخنرانی های آنلاین زنده، یادداشت های دوره ای، آموزش، تمرین، بحث گروهی، بازخورد در مورد ارسال دانش آموزان و ارائه های آنلاین استفاده می شود.

مدل حضور و غیاب آنلاین که مشارکت در یک محیط یادگیری تعاملی را تشویق می کند تمرکز سنتی بر تحویل محتوا و ارتباطات و همچنین تاکید بر جهان فناوری است.

منابع یادگیری آنلاین مختلف برای حمایت از یادگیری مستقل طراحی شده اند. یادداشت های سخنرانی، فهرست خواندن، تکالیف و دستورالعمل های آموزشی، مستلزم یادگیری مستقل آنلاین است. دانش آموزان انتظار می رود خواندن گسترده ای داشته باشند. خواندن ممکن است برای کشف موضوعات خاص در عمق، برای کشف طیف وسیعی از دیدگاه ها، ایجاد سوالات و شناسایی پاسخ های احتمالی مورد استفاده قرار گیرد. کار گروهی طراحی شده است به طوری که دانش آموزان می آموزند برای سازماندهی و ساختار فرآیندهای کاری جمعی یا همکاری.

دانش آموزان نیز تشویق می شوند که در سخنرانی های آنلاین شرکت کنند که ارتباطات صوتی و تصویری بین سخنرانان و دانش آموزان را تسهیل می کند. این کالج، موثرترین استراتژی مراکز حضور و غیاب آنلاین و مراکز آموزشی را برای تسهیل سخنرانی ها، آموزش ها و گفتگوهای آنلاین با سخنرانان و مربیان برای افزایش میزان تعامل بین دانش آموزان و استادان، معرفی کرده است.

مکان ها

  • UK Online

    5 St. Georges Yard Farnham Surrey, GU9 7LW, UK Online

سوالات