Keystone logo
© BIMM University
Todd Capital Group

Todd Capital Group

Todd Capital Group

مقدمه

هدف ما

بسیاری از مردم اغلب در مورد بازار فارکس شک و تردید دارند و آن را با بیش از حد پیچیده و همچنین گاهی اوقات "کلاهبرداری" مرتبط است. ما اینجا هستیم تا ذهن مشکوک و رؤیاهای مؤمنان را تحمل کنیم. پس از گذراندن سالهای معاملاتی در بازار فارکس، اکنون زمان آن است که به عقب برگردیم. هدف ما این است که از طریق تجارت برای ایجاد یک هدف از اهداف واقع بینانه و اهداف آن از لحاظ مالی آزاد، جامعه ای از افراد همفکر را رشد دهیم.

ما می خواهیم به توسعه تجارت شما کمک کنیم و بهترین فرصت را برای تبدیل شدن به یک معامله گر خوب، موفق و سودمند به شما ارائه دهیم. هر یک از دانش آموزان فعلی ما ارزش های باور نکردنی را از مبانی فارکس به دست آورده اند و هر روز با روشی ساده برای مشاهده بازار به یادگیری بیشتر و بیشتر می پردازند.

از خودتان بپرسید - چند نفر از طریق یک حساب پس انداز، ثروت خود را ساخته اند؟ پاسخ هیچ کدام نیست.

81818_81797_image1.png

درباره بنیانگذار ما

نام من متیو تاد است و من یک معامله گر خرده فروش تمام وقت و صاحب Todd Capital Group می باشم. من بیش از 4 سال تجربه در بازار فارکس داشته ام و اکنون تصمیم گرفته ام کمک به دیگران را برای باز کردن پتانسیل کامل خود آغاز کنم.

وقتی 18 ساله بودم وقتی شروع به خواندن درباره سرمایه گذاری از یک مجله مالی کردم، سفر تجارت من را آغاز کردم. من در یک سمینار منابع موفق حضور یافتم که بسیاری از کارآفرینان ثروتمند به ما توضیح دادند که چگونه در زمینه خود موفق شدند. این شامل نویسنده "بابا غنی فقیر پدر" رابرت Kiyosaki. پس از این رویداد، من در فارکس قلمداد شدم و این جایی است که مسیر من برای آزادی مالی شروع شد. من بعد از دوره درس خوندم، از یوتیوب و به عنوان بسیاری از معامله گران و انجمن های مختلف که می توانم پیدا کنم. در حالی که تکنیک های من را بهبود می بخشید، سودمندی های قابل توجهی را در نمونه های من مشاهده کردم و تصمیم گرفتم که روزی بتوانم فارکس را در زندگی خود زندگی کنم. من ادامه دادم تا هنرپیشه من کار کند و یک روز همه چیز را فقط کلیک کنید. من بیش از آنچه که از کار 9-5 من داشتم بیشتر تجارت میکردم و تصمیم گرفتم ترک کنم و هرگز به عقب برگردم. من فرصتی برای سفر به جهان و دیدار با برخی از افراد بزرگ انجام آنچه من انجام شده است و در حال حاضر من اشتیاق و تمایل به کمک به تغییر درک فارکس که بسیاری از مردم و شروع به رشد در جامعه من برای تجارت و آزادی مالی. من در مسیر تجارت شخصی خودم بسیاری از مشکلات را پشت سر گذاشتم و امیدوارم دانشجویان فعلی و دانشجویان آینده از اینها یاد بگیرند و خود را در موقعیتی بهتر از من قرار دهند که بسیار سریعتر است. اکنون وقت آن است که به عقب بر گردیم.

چرا از Todd Capital Group یاد می گیرید؟

در اینجا در TCG، ما خودمان را در شفافیت کامل در تمام دوران هستیم. ما گروهی متشکل از دانشجویان سراسر جهان داریم که همه در یک جهت و عزم و اراده برای رسیدن به هدف ما، آزادی مالی هستند. به جای استفاده از شاخص های معاملاتی که اغلب می توانند بر راهبردهای تجاری پیچیده شوند، ما از عمل قیمت برای تعیین حرکت بازار و نگه داشتن همه چیز ساده استفاده می کنیم، که منجر به نتایج بیشتر می شود. ما به شما آموزش می دهیم که چگونه معاملات را شناسایی کرده و نحوه مدیریت مناسب ریسک خود را به گونه ای مدیریت کنید که احتمالا همیشه در کنار شما باشد.

امروز به جنبش بپیوندید رایگان است!

the

مکان ها

  • Dumbarton

    Dumbarton, بریتانیا

سوالات