Keystone logo
© The University of Fredericton
Toronto International College

Toronto International College

Toronto International College

مقدمه

به دبیرستان TIC خوش آمدید ، یکی از کاربردی ترین دبیرستان های آماده سازی دانشگاه در کانادا!

ما یک مدرسه خصوصی خصوصی (AP) پیشرفته (AP) با تجربیات خارج از کلاس درس ، راهنمایی های مداوم و درس های قرن 21 هستیم.

ما بسیار مفتخریم که شما را ملاقات کنیم تا مسیر موفقیت خود را افزایش دهیم!

تورنتو بزرگترین شهر کانادا است

Toronto International College (TIC) ، که در سال 2003 تأسیس شد ، با هدف برآوردن نیازها و خواسته های دانش آموزان از کانادا و سراسر جهان است. ما به دانشجویانی که نیاز به توجه فردی دارند و/یا دانشجویانی که مایل به آماده سازی شدید برای پذیرش در دانشگاه ها و کالج های معتبر کانادا هستند ، رسیدگی می کنیم.

TIC یک مدرسه مقدماتی منحصر به فرد برای دانش آموزانی است که می خواهند تحصیلات متوسطه خود را تکمیل کنند ، مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود بخشند و/یا از نظر علمی ، فرهنگی و زبانی برای دانشگاه یا کالج آماده شوند.

ما برنامه درسی وزارت آموزش و پرورش انتاریو را در یک محیط یادگیری فشرده و ساخت یافته ارائه می دهیم. به ویژه برای دانشجویان بین المللی. دانشجویان ما برای درخواست و انتقال موفقیت آمیز به موسسات پس از متوسطه در کانادا آماده هستند.

ارزیابی

ارزیابی تحصیلی دانش آموزان بر اساس ترکیبی از ارزیابی مستمر کار دوره ، مانند مقاله ، پروژه ، آزمون و تکالیف است که 70٪ از نمره کلی دوره را شامل می شود. یک امتحان نهایی در پایان هر واحد 30 درصد از نمره کل دوره را شامل می شود.

شرایط فارغ التحصیلی

برنامه درسی وزارت آموزش و پرورش انتاریو در کل رتبه 4 جهانی را دارد. دیپلم دبیرستان انتاریو (OSSD) نیاز به تکمیل 30 واحد درسی ، آزمون سوادآموزی دبیرستان انتاریو (OSSLT) یا

دوره سواد آموزی در مدرسه متوسطه انتاریو (OSSLC) و 40 ساعت خدمات اجتماعی.

پذیرش ها

 • مرحله 1

فرم درخواست دانشجوی بین المللی پیوست شده را تکمیل کنید. هیچ تاریخ پایانی وجود ندارد زیرا درخواست ها در طول سال پردازش می شوند. با این حال، به شما توصیه می شود که از قبل درخواست دهید زیرا ممکن است در هنگام درخواست مجوز تحصیل کانادا تاخیر ایجاد شود.

 • گام 2

فرم درخواست دانشجوی بین المللی تکمیل شده خود را با تمام مدارک پشتیبان و هزینه درخواست مورد نیاز به دفتر پذیرش ارسال کنید.

اسناد پشتیبانی شامل:

 1. مدرک مهارت زبان انگلیسی (TOEFL یا هر آزمون انگلیسی معتبر بین المللی)
 2. ریز نمرات دانشگاهی برای مدارس قبلی که در آن شرکت کرده اید
 3. رزومه (در صورت داشتن سابقه کار)
 • مرحله 3

ما درخواست شما را ارزیابی خواهیم کرد: بر اساس مدارک تحصیلی و مهارت های زبان انگلیسی شما برای برنامه تحصیلی انتخابی شما.

 • مرحله 4

ما دریافت درخواست شما را تایید خواهیم کرد. اگر درخواست شما موفقیت آمیز باشد، ما یک بسته برای شما ایجاد می کنیم که شامل موارد زیر است:

 1. مکاتبه ای که نشان دهنده برنامه ای است که در آن پذیرفته شده اید و تاریخ شروع برنامه. ما هر شرایطی را که باید قبل از تایید ثبت نام انجام شود، نشان خواهیم داد.
 2. فاکتور برای شهریه و سایر هزینه ها.
 3. اطلاعات خدمات دانشجویی، از جمله بیمه درمانی، خوابگاه و غیره.
 • مرحله 5

برای پذیرش پیشنهاد جایابی در یکی از برنامه های ما، باید هزینه های تحصیل و سایر هزینه های مربوطه را پرداخت کنید. این شامل هزینه ثبت نام و شهریه معمولاً برای اولین سال تحصیلی می شود. پرداخت مبلغ بدهی باید به دلار کانادا به کالج مورد نظر شما از طریق پیش نویس بانکی، حواله یا حواله سیمی T/T انجام شود. پس از دریافت هزینه های تحصیل شما، نامه رسمی پذیرش و رسید شهریه یا رسید واریز شهریه را برای شما ارسال می کنیم که برای درخواست ویزای اقامت موقت و مجوز تحصیل لازم است.

 • مرحله 6

برای ویزای اقامت موقت و مجوز تحصیل خود در سفارت، کمیسیون عالی یا کنسولگری کانادا در کشور خود درخواست دهید. زمان پردازش متفاوت خواهد بود و بهتر است در اسرع وقت درخواست دهید. شرایط اصلی برای ویزای اقامت موقت و مجوز تحصیلی عبارتند از:

 1. فرم تکمیل شده: درخواست مجوز تحصیل
 2. مدرک پذیرش (این نامه اصلی پذیرش صادر شده توسط کالجی است که قصد ثبت نام دارید)
 3. مدارک هویتی (یک پاسپورت معتبر و چهار عکس اضافی به اندازه پاسپورت)
 4. اثبات حمایت مالی (شما باید بتوانید ثابت کنید که می توانید از نظر مالی در زمانی که در کانادا هستید حمایت کنید)
 5. ارزیابی پزشکی طبق مقررات برای کشورهای خاص.

جزئیات دقیق در مورد موقت: ویزاهای اقامت و مجوزهای تحصیلی را می توان از نزدیکترین نمایندگی دیپلماتیک کانادا دریافت کرد.

 • مرحله 7

پس از اینکه درخواست شما برای ویزای اقامت موقت و مجوز تحصیل توسط سفارت کانادا تایید شد، شما آماده برنامه ریزی برای مهاجرت خود به کانادا هستید، هماهنگ کننده های خدمات دانشجویی در کالج که شما را پذیرفته اند می توانند به شما در این انتقال کمک کنند. خوشحال می شود در مورد جزئیات حرکت شما کمک کند.

 • مرحله 8

وقتی وارد کانادا می شوید باید:

 1. یک افسر مهاجرت را قانع کنید که در پایان تحصیل از کانادا خارج شوید
 2. آیا توسط کالجی که برای پذیرش درخواست داده اید پذیرفته شده اید
 3. ثابت کنید که در طول اقامت خود در کانادا پول کافی برای پرداخت هزینه های تحصیل، هزینه های زندگی خود و اعضای خانواده همراه خود و حمل و نقل برگشتی برای خود و اعضای خانواده دارید.
 • مرحله 9

به کانادا خوش آمدید!! Bienvenue au Canada!! شما باید با کالج تماس بگیرید و بعد از ورود به تورنتو برای ترم خود ثبت نام کنید.

بورسیه و بودجه

رتبه بندی


اینجا بیشتر بیاموزید!

مکان ها

 • Toronto

  Victoria Park Avenue,3550, M2H 2N5, Toronto

  سوالات