Keystone logo
UCAM

UCAM

UCAM

مقدمه

دوره های کوتاه

چه کسی مایل نیست یک دوره عملی در یک موضوع آکادمیک به CV خود اضافه کند که ممکن است کمتر با برنامه درسی معمول آنها ارتباط داشته باشد ، اما به قلب آنها نزدیکتر باشد؟ دوره های کوتاه مدت ممکن است به سوالات شما در مورد نیاز به چیزی بیشتر و کسب دانش بیشتر پاسخ دهند.

دوره های کوتاه مدت به شما کمک می کنند تا بدانید دنیای واقعی به چه معناست ، برای تغییر و نوآوری باز هستید. دوره های کوتاه دوره های متنوعی را ارائه می دهند که نمونه کارهای غنی و ابتکاری از قالب های جدید برنامه ، از جمله PR آنلاین ، تجربه واقعی UCAM را برای شرکت کنندگان ما به ارمغان می آورد.

پردیس مجازی

پردیس مجازی دری است به محل تحصیل شما از راه دور ، جایی که هر آنچه برای انجام حرفه آنلاین خود نیاز دارید را پیدا خواهید کرد. این فضای شما برای تعامل در کلاس شما خواهد شد. از طریق گذرواژه شخصی که در هنگام ثبت نام به شما می دهیم به این فضا دسترسی خواهید یافت.

همه موضوعات هر دوره در پردیس طبقه بندی می شوند ، همه آنها در واحدهای آموزشی ساخته شده اند. هر معلم یک راهنمای محتوای ترتیب یافته تهیه می کند که در آن می توانید مشورت کنید:

 • مطالب نوشته شده
 • مواد سمعی و بصری.
 • تقویم کنفرانس ویدیویی.
 • وظایف برای انجام
 • ارزیابی خود را انجام دهید.
 • مکانیسم های مشارکت (انجمن ها ، گفتگوها و غیره)

151356_campus-virtual-new.jpg

روش شناسی

روش دوره های کوتاه مدت به آموزش شخصی متناسب با منابع جدید فناوری که عصر حاضر به ما ارائه می دهد ، پاسخ می دهد. به همین دلیل ، تکنیک های کاری را به شما ارائه می دهد که امکان یادگیری انعطاف پذیر را فراهم می کند تا بتوانید کار ، ورزش ، زندگی خانوادگی را ترکیب کنید. اساتید ما ، بنابراین مشخصات حرفه ای شما را گسترش می دهند. این دانشگاه به همه دانشجویان امکان دسترسی به کتابخانه دیجیتال و API مجازی را می دهد که در آن می توانند از برنامه های رایانه ای مرتبط با درجه ما از هر رایانه استفاده کنند. دوره های کوتاه مدت تیم آموزشی در Universidad Catolica San Antonio de Murcia علاوه بر تأیید سابقه و تجربه عالی ، از افراد متخصص در هر یک از زمینه های دانش آنها تشکیل شده است.

هدف اصلی UCAM آموزش بهترین افراد حرفه ای است ، افرادی که دارای حرفه خدمت هستند و قادر به بهبود جامعه ای هستند که در آن زندگی می کنند.

ما در استراتژیک واقع در مورسیا ، اسپانیا ، با بیش از 16000 دانشجو و حدود 1000 استاد ، در حال گسترش در سراسر جهان هستیم تا یکی از اهداف اصلی خود را به واقعیت تبدیل کنیم: ارتقا a آموزش دانشگاهی با کیفیت بالا ، با حضور نماینده در تمام قاره ها . UCAM دارای یک محیط دوستانه و بین المللی در یک چارچوب شگفت انگیز مدیترانه ای است.

حرفه بین المللی Universidad Católica ما را به همکاری با دانشگاهها از هر گوشه کره زمین ، در هر سطح آموزشی ، هدایت می کند: تحقیق ، تبادل دانشجو و استاد و ایجاد برنامه بین المللی کارشناسی و کارشناسی ارشد در همه تخصص ها.

در UCAM ، پویایی و اشتیاق جامعه دانشگاهی ، تجهیزات برتر آموزشی ، محیط دوست داشتنی صومعه Jerónimos یا فرهنگ ورزشی را با بیست و یک تیم نخبه که در سطح بالایی رقابت می کنند ، تجربه خواهید کرد.

اخلاق کاتولیک و جهانی دانشگاه فرصت های خوبی برای یافتن و درک چهره های مسیح است.

UCAM150750_photo2

مأموریت

دانش و مهارتهای ذاتی حرفه آنها را در اختیار دانشجویان قرار دهد ، تا مهارتها و نگرشهای آنها را به عنوان افراد افزایش دهد و از حضور مسیحیان در دانشگاه ، جامعه و فرهنگ اطمینان حاصل كند.

تولید دانش از طریق تحقیقات ، علوم ، ارتباطات ، فناوری ، هنرها و فرهنگ ، به طوری که دانش آموزان بتوانند در رشد انسان ، مراقبت از نیازهای خود ، رشد تکنولوژیک جامعه و بیش از همه ، به منظور کمک به آنها کمک کنند. می تواند تصوری از انسان و جهان باز برای تعالی را توسعه دهد.

کمک به بشارت کلیسای کاتولیک با ارتقا the مراقبت معنوی اعضای جامعه دانشگاه ، در ارتباط نزدیک با کلیسای خاص و مرجع آموزش کلیسا ، با توجه به ایمان و اخلاق و به ویژه با اسقف از اسقفهای منطقه ای که در آن فعالیت می کند.

چشم انداز

UCAM یک دانشگاه کاتولیک است که در آن آموزش عالی ارائه می شود ، محققان آموزش می بینند و متخصصان با توجه به حقیقت منطقی و با توجه به ایمان کلیسای کاتولیک با استفاده از تولید و انتقال علم ، فناوری و فرهنگ آماده می شوند ؛ در خدمت توسعه یکپارچه فرد ، خانواده و جامعه ، با توجه به اصول انجیل و از طریق:

یک پیشنهاد دانشگاهی متنوع ، دائماً با نیازهای واقعی جامعه ، فرهنگ و کلیسای کاتولیک سازگار و سازگار است.

روش تدریس برای گروه های کوچک ارزیابی مستمر؛ توسعه خودمختاری شخصی و روحیه خدمات ؛ ارتقا of کار تیمی تحریک خلاقیت شخصی و جمعی و در تماس مداوم با محیط های حرفه ای از طریق کارآموزی.

تدریس شخصی با فداکاری بالا از اساتید به دانشجویان و با مدرسان آموزش دیده برای مشاوره تحصیلی ، روانشناسی و شخصی.

جامعه دانشگاهی متشکل از دانشجویان ، اساتید ، کارمندان اداری و خدمات و نهادهای حاکم بر اساس اصول همکاری و پشتیبانی متقابل در خدمت دانش.

جهت گیری بین المللی ، ملی و منطقه ای با توجه ویژه به کشورهای اسپانیایی زبان.

سیستم مدیریت کیفیت به منظور اطمینان از برتری در نقشهای حرفه ای و روابط انسانی بین کلیه اعضای جامعه دانشگاه ، از طریق ادامه برنامه های آموزشی برای اساتید و کارکنان خدمات عمومی ، برای آموزش ، تحقیق و خدمات اعمال می شود.

اهداف

اهداف اصلی دانشگاه کاتولیک سان آنتونیو در توسعه فعالیت های خود عبارتند از:

 • آموزش آموزش عالی به عنوان وسیله ای برای علم ، فناوری ، فرهنگ و ایمان کلیسای کاتولیک ، و به عنوان یک روش آموزش برای محققان و آماده سازی متخصصانی که می توانند به رشد فرد ، خانواده و جامعه کمک کنند.
 • کمک به توسعه فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی جامعه و ایجاد شرایط برای بهبود کیفیت زندگی و محیط زیست ، از طریق توسعه مهارت های دانش آموزان به عنوان افراد و اعضای جامعه ای که باید در آن خدمت کنند.
 • اطمینان نهادی از حضور مسیحیان در دنیای دانشگاهی ، در هر لحظه تاریخی جامعه و فرهنگ.
 • محافظت و ترویج ارزشهای اجتماعی و فردی طبق مرجع آموزش کلیسای کاتولیک ، به ویژه احترام به آزادی ، کثرت گرایی و ایده ها ، و همچنین توسعه تفکر انتقادی و جستجوی مداوم حقیقت از طریق تحقیق ، حفاظت و ارتباطات علوم و هنرها
 • بهبود مستمر کیفیت از همه جنبه ها.
 • به روزرسانی صلاحیت ها ، خدمات آموزشی و غیرآموزشی خود به منظور تأمین انتظارات و نیازهای مشتریان خارجی و دانشجویان ، اطمینان از آینده ای امیدوار کننده.
 • ارتقا relationships ارتباط با سایر دانشگاه ها و شرکت ها برای فراهم کردن فرصت های تخصصی ، تخصصی و تحقیقاتی در دنیای بدون مرز برای دانشجویان.
 • ارتقا آموزش انتگرال.
 • ارائه آموزش شخصی ، تشویق خودمختاری شخصی ، کار گروهی و ارتباط مستقیم بین استاد و دانشجو.
 • افزایش گرایش اشتغال

پردیس Los Jeronimos

UCAM150749_photo1

دانشگاه کاتولیک سان آنتونیو به عنوان یک پروژه آموزشی پیچیده تصور شده است که حول حضور فعال دانشجویان ، اساتید و سایر اعضای جامعه دانشگاه در امکانات دانشگاه می چرخد.

در زمینی به مساحت تقریبی 25000 متر مربع ، که 14،500 مورد آن ساخته شده است و ضمیمه بعدی 200،000 متر دیگر برای باغ ها ، پارکینگ ها ، اماکن ورزشی و محل اقامت دانشگاه است. 4 کیلومتر دورتر است. صومعه Los Jeronimos (قرن هجدهم) در یک محیط بی نظیر و کاملاً متصل به هم قرار گرفته است که آرامش و سکوت را با هم ترکیب می کند. صومعه ، همراه با کلیسای باروک خود ، به عنوان یک بنای تاریخی-هنری ملی اعلام شده و اصطلاحاً Campus de Los Jeronimos ، مرکز دانشگاه کاتولیک سان آنتونیو دی مورسیا ( UCAM ) را تشکیل می دهد.

این پردیس از کلاسهای بزرگ و نورانی ، کتابخانه ، سالن اجتماعات ، جلسات و محل کار ، رایانه ، اتاق های چندرسانه ای و زبان ، آزمایشگاه ها و یک کافه تریا - اتاق غذاخوری تشکیل شده است.

مکان ها

مکان ها
 • Guadalupe, Murcia

  Avenida de los Jerónimos,135, 30107, Guadalupe, Murcia

  • facebook
  • youtube
  • twitter
  • linkedin
  • instagram

سوالات