Keystone logo
University of the Cumberlands

University of the Cumberlands

University of the Cumberlands

مقدمه

چشم انداز و ماموریت

چشم انداز چشم انداز دانشگاه Cumberlands این است که به دانشگاه علوم انسانی برتر که رشد فکری و معنوی، رهبری و خدمات را تشویق می کند.

Cumberlands خواهد در اوراق قرضه تاریخ، مکان، و دانش آموز نزدیک و اعضای هیئت علمی جهت سرمایه گذاری برای تبدیل شدن به یک نهاد پیشرو، نوع متمایزی از مرکز آموزشی، یک پیشگام دانشگاه قرن 21 مستقل است که غیر منتظره به آماده کردن جوانان برای آینده اختصاص داده است.

برای این کار، Cumberlands خواهد شد:

باقی می ماند یک دانشگاه نسبتا کوچک در مقطع کارشناسی، با حدود 1600 دانشجو در مقطع کارشناسی. ادامه رو به رشد برنامه های تحصیلات تکمیلی و بزرگسالان در جهت فرصت در حال ظهور حرفه ای، که هر کدام ویژگی های تدریس برتر، آموزش و تجربیات استفاده می شود. در هنرهای آزاد مبتنی حالی که همچنان به توسعه روش های تحویل که برای بهبود یادگیری دانش آموز. ایجاد و حفظ یک محیط برای یادگیری و توسعه حرفه ای است.

ماموریت دانشگاه Cumberlands به لحاظ تاریخی دانش آموزان در درجه اول خدمت کرده است، اما به طور انحصاری نیست، از مناطق کوهستانی زیبا از کنتاکی، تنسی، غرب ویرجینیا، ویرجینیا، گرجستان، کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، اوهایو و آلاباما، که به طور سنتی به عنوان آپالاش است. تاثیر دانشگاه را می توان در دستاوردهای فارغ التحصیلان آن که نقش رهبری در این منطقه و در سراسر کشور به عهده گرفت دیده می شود.

در حالی که واقع در رفت و آمد مکرر مانند منطقه آپالاش، با تاکید عمدتا بر خدمت به منطقه کوه زیبا، دانشگاه در حال حاضر به هر ایالت و در سراسر جهان از طریق بدن دانشجویان و فارغ التحصیلان خود می رسد.

UC همچنان به ارائه به دانش آموزان امیدوار کننده از تمام زمینه های برنامه های مبتنی بر گسترده علوم انسانی غنی شده با ارزش های مسیحی. دانشگاه تلاش برای برتری در تمام تلاش های خود را و انتظار از دانش آموزان تعهد شبیه به این پیگیری. تعهد خود را به یک برنامه علمی قوی است که با تعهد به اخلاق کاری قوی پیوست. Cumberlands دانش آموزان را تشویق به تفکر انتقادی و خلاقانه طوری که آنها بهتر ممکن است خود را برای زندگی خدمات مسئول و رهبری آماده کند. این تمرکز از برنامه های مقطع کارشناسی خود را گسترش و تعمیم به برنامه های تحصیلات تکمیلی آن است. این برنامه همچنین تفکر انتقادی و خلاق در تعقیب پرورش "زندگی بیشتر از فراوان" برای هر دو فرد و جامعه است. در Cumberlands، تحصیلات تکمیلی آماده حرفه ای به بنده رهبران در رشته ها و جوامع خود، ارتباط پژوهش با تمرین و دانش با تصمیم گیری اخلاقی.

تعهد به علوم انسانی در این باور است که آزادی در نتیجه احترام به حقیقت و نگرانی برای بشریت است، دانشگاه از Cumberlands، از طریق یک برنامه هنرهای لیبرال سنتی، تلاش برای پرورش دانش آموزان آن آگاهی و حساسیت نسبت به جستجوی حقیقت و مسئولیت عمیق به سمت بشر.

دانشگاه به دنبال فارغ التحصیل مردان و زنان با ارزش های مسیحی به دست آمده از تجربه معنوی و فکری در جامعه دانشگاهی و همچنین از رشته های دانشگاهی سنتی است.

خود کمک کند از طریق کار مطالعه از زمان تاسیس آن در سال 1888، از ویژگی های کمک به خود به بخشی جدایی ناپذیر از دانشگاه Cumberlands بوده است.

Cumberlands معتقد امتیاز از تحصیلات دانشگاهی باید بر انگیزه، توانایی، شخصیت، و هدف و نه بر مقدار پول یک دانش آموز یا پدر و مادر خود ممکن است بر اساس. نوع سالم ترین کمک های مالی شامل در کمک به دانش آموز به خودش کمک کند. یک برنامه کمک دانش آموز باید کیفیت های صرفه جویی و اعتماد به نفس توسعه، به عنوان نشانی طرح کار مطالعه در Cumberlands.

بسیاری از کمک های مالی در Cumberlands در قالب اشتغال پاداش داده می شود. برنامه کار اختیاری است و مقدار کار بستگی به توانایی و نیاز است.

در سال های اخیر بسیاری از دانش آموزان هزینه های کالج خود به دست آورده اند. ادامه اشتغال و ارتقاء بر کیفیت کار انجام شده بستگی دارد. در Cumberlands دانشجویان تحصیلات رسمی برای کمترین هزینه و اگر آنها پول را ندارد، آنها را برای بخش بزرگی از آموزش و پرورش خود را با انجام کار روزانه در کافه تریا کالج، در بخش تعمیر و نگهداری پرداخت، در برنامه به عنوان توسعه آپالاچی دانشجویی دستیاران، عکاسان، کارمندان پستی و منشی پاره وقت.

فرصت های خود کمک به بیش از شش صد دانش آموزانی که کار متوسط ​​دوازده ساعت در هفته تحت هدایت و نظارت فراهم. این دانش آموزان ارزش سرعت، صنعت، قابلیت اعتماد و ابتکار عمل تدریس می شود.

رشد از طریق خدمات و کار بیانیه ماموریت دانشگاه Cumberlands به روشنی بیان موقعیت دانشگاه در ارزش کار و خدمت به دیگران. برنامه خدمات / کار و رهبری است در اعتقاد به این که دانش آموزان باید در موقعیت های قرار داده شده که آنها ممکن است فرصت ها برای خدمات و رهبری را تجربه متمرکز شده است. دانشجویان ملزم به درگیر شدن در فعالیت های برنامه ریزی شده از محوطه دانشگاه یا سرویس اجتماعی، فعالیت های رهبری همزمان، و کار قبل از فارغ التحصیلی. هر دانش آموز باید یک برنامه قابل قبول برای حداقل چهل ساعت از دانشگاه خدمات / جامعه پیشنهاد و یا شرکت در برنامه Workstudy کالج.

برای ارائه تمام دانش آموزان با آموزش رهبری به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از این برنامه، هر دانش آموز در خدمات و یا کار فعالیت نیز مورد نیاز خواهد بود برای شرکت در چندین سمینار رهبری است. هدف از این فعالیت است که نه تنها دانش آموزان از مسئولیت های خود آگاه به دیگران از طریق سرویس / تجربه کار بلکه به ارائه دانش آموزان با مهارت های لازم برای سازماندهی و رهبری دیگران در فعالیت های مشابه.

به منظور ثبت طیف گسترده ای از فعالیت های که در آن یک دانش آموز شده است در دانشگاه از Cumberlands درگیر، "خدمات رهبری رونوشت" خواهد شد برای هر دانش آموز توسعه یافته است. این متن خواهد بود بخشی دائمی از رکورد هر دانش آموز خواهد شد و بنا به درخواست دانش آموز همراه با / رکورد تحصیلی او فرستاده می شود.

اعتباربخشی دانشگاه Cumberlands توسط انجمن جنوبی کمیسیون مدارس و کالجها در کالج به همکار جایزه، کارشناسی، کارشناسی ارشد، متخصص آموزش و پرورش و درجه دکترای معتبر. تاریخ اعتبار اولیه 1964 بود. تاریخ آخرین تأیید مجدد 2006 است. تاریخ تأیید مجدد بعد کلاس از 2016 است. تماس با کمیسیون کالج در 1866 جنوب لین، Decatur، گرجستان 30033-4097 تماس بگیرید و یا 404-679-4500 برای سوال در مورد مجوز رسمی از دانشگاه Cumberlands. http://www.sacscoc.org/details.asp؟instid=24640 دانشگاه Cumberlands، موسسه مبتنی بر ایمان خصوصی است که: برای مشاهده وضعیت فعلی دانشگاه از Cumberlands، به این لینک در وب سایت SACCOC بروید تحت حاکمیت یک هیئت امنا. هیئت مدیره توسط افراد بسیار محترم از سراسر ایالت کنتاکی و ایالات متحده تشکیل شده است. دانشگاه Cumberlands مطابق با تمام قوانین عدم تبعیض فدرال و ملی و در تبعیض ممنوع بر اساس نژاد، رنگ، ملیت، قومیت، سن، جنس، معلولیت و یا اطلاعات ژنتیکی درگیر نیست. دانشگاه ممکن است بر اساس دین در هر موقعیت اشتغال به منظور تحقق هدف آن تمایز قائل شوند.

دانشگاه از برنامه های آموزش و پرورش Cumberlands، دولت بیشتر معتبر از طریق هیئت مدیره آموزشی استانداردهای حرفه ای کنتاکی (EPSB)

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Williamsburg

    6191 College Station Drive, KY 40769, Williamsburg

برنامه ها

سوالات