Keystone logo
UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid کارشناسی ارشد دیجیتال مارکتینگ و شبکه های اجتماعی
UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid

کارشناسی ارشد دیجیتال مارکتینگ و شبکه های اجتماعی

Madrid, اسپانیا

12 Months

زبان اسپانیایی

پاره وقت

18 Sep 2023

25 Sep 2023

EUR ۵٬۴۶۰ / per course *

آموزش از راه دور

* قیمت دوره کارشناسی ارشد به صورت یکجا

مقدمه

مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه (رسمی) در دیجیتال مارکتینگ و شبکه های اجتماعی یک برنامه بسیار کاربردی است که بر افزایش قابلیت اشتغال دانشجو متمرکز شده است که دانش استراتژیک و عملیاتی را در یکی از زمینه هایی که در سال های اخیر بیشترین رشد را داشته است ارائه می دهد. در حوزه سازمان ها: بازاریابی در کانال های دیجیتال و شبکه های اجتماعی به عنوان عنصر ارتباط با مردم.

این برنامه رسمی و نوآورانه ای است که برای انطباق با نیازهای جدیدی که در دیجیتالی کردن شرکت ها ایجاد شده است، ایجاد شده است. این استاد یک هدف دوگانه دارد: از یک طرف، تسهیل تسلط بر اصول بازاریابی دیجیتال که قابل اجرا هستند، از طریق یک استراتژی مناسب برای دستیابی به اهداف مختلف، بسته به نقطه فرآیند تصمیم گیری که در آن مشتری است. از سوی دیگر، آموزش استفاده از ابزارها و کانال ها به صورت عمیق، ارائه دانش فنی که به دانش آموز اجازه می دهد تا کانال های دیجیتال را با پرداخت بدهی در یک بخش بازاریابی یا در یک آژانس کار کند.

فعالیت هایی که دانشجو در طول دوره کارشناسی ارشد انجام می دهد تمرین هایی است که یک متخصص رسانه های اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ به طور روزانه با آنها روبرو می شود که همراه با محتوای برنامه و انتخاب معلمان که در بیشتر موارد ، آموزش را با تمرین حرفه ای ترکیب می کند و رویکرد عملی فوق الذکر و تجدید و به موقع بودن مطالب را تضمین می کند.

خطاب به

مدرک کارشناسی ارشد در بازاریابی دیجیتال و شبکه های اجتماعی عمدتاً برای فارغ التحصیلان یا فارغ التحصیلان شاخه علوم اجتماعی و حقوقی، به طور خاص در زمینه های بازرگانی و بازاریابی، اقتصاد، سازماندهی کسب و کار، روزنامه نگاری، تبلیغات و ارتباطات سمعی و بصری است.

بدون تعصب به این، آن دسته از فارغ التحصیلان سایر آموزش ها که مایل به کسب آموزش های سطح بالا هستند که به آنها امکان طرح ریزی حرفه ای در زمینه موضوع کارشناسی ارشد را می دهد، می توانند به استاد دسترسی پیدا کنند. برای این کار، انجام یک سری مکمل های آموزشی که دانش مربوط به موضوعات مختلف را تقویت می کند، اجباری خواهد بود و دانش قبلی لازم را در اختیار دانشجو قرار می دهد که امکان دسترسی به استاد را با تضمین کامل فراهم می کند.

این مکمل ها به موضوعات زیر اشاره دارند:

 • بازاریابی و جهانی شدن
 • شبکه های اجتماعی و مدیریت جامعه

سیستم آموزشی

UDIMA مبتنی بر آموزش از راه دور، استفاده فشرده از فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) برای تسهیل فرآیند آموزشی است.

سیستم ارزیابی یادگیری UDIMA به تحقق و در صورت لزوم غلبه بر انواع مختلف فعالیت ها می پردازد. درصد وزنهای تعیین شده برای ارزیابی فعالیت هر موضوع، به طور دقیق در فایل هر کدام از ماژول یا موضوع موجود در برنامه ریزی آموزشی شرح داده خواهد شد و از حداکثر و حداقلهای ایجاد شده در جدول زیر تنظیم می شود:

مشارکت در فعالیت های آموزشی (AA)

10-20٪

کنترل ها

10-20٪

فعالیت های ارزیابی مستمر (AEC):
مفروضات و موارد عملی، کار جستجوی اطلاعات، تحقق و ارائه گزارش ها.

20-50٪

امتحان نهایی حضوری

60٪

جمع

100٪

در تمام موضوعات، دانش آموز از طریق واجد شرایط فعالیت های تحصیلی بر اساس ویژگی های منطقه آموزش عالی اروپا تحت نظارت است.

روش شناسی

UDIMA مبتنی بر یک سیستم آموزش از راه دور است که ارزیابی مستمر و "یادگیری از طریق انجام" را در محیطی نزدیک، در دسترس و تعامل زمان واقعی بین معلم و دانش آموز، از طریق فناوری اطلاعات و ارتباطات، ترویج می کند.

فرآیند یاددهی-یادگیری از طریق کلاس های مجازی توسعه می یابد که در آن دانش آموزان یک راهنمای آموزشی با برنامه ریزی موضوع در اختیار دارند. روش تدریس کسب دانش و مهارت‌های حرفه‌ای و شخصی را از طریق یک سیستم ارزیابی مستمر که در فعالیت‌های آموزشی، پرسش‌نامه‌های خودارزیابی و امتحان نهایی حضوری تجسم یافته است، تضمین می‌کند.

برای ترویج مطالعه و آموزش دانش آموز، اقدامات آموزشی زیر ایجاد می شود:

 1. واحدهای آموزشی را از طریق مطالب آموزشی که در دسترس دانش‌آموز قرار داده و برای مطالعه آنلاین طراحی شده‌اند، مطالعه کنید: کتاب‌ها، کتاب‌ها، مقالات و سایر کتاب‌شناسی مرتبط با موضوعات مورد مطالعه.
 2. توسعه فعالیت های آموزشی آموزشی از طریق مفروضات، موارد عملی و پرسشنامه با استفاده از ابزارهای بسترهای آموزشی آنلاین.
 3. انجام فعالیت هایی که شامل جستجو و مدیریت اطلاعات است.
 4. مطالعات، گزارش ها، پروژه هایی را آماده کنید که مهارت های حرفه ای را راه اندازی کند.
 5. یک اقدام آموزشی را در اختیار دایمی دانش آموز قرار دهید که با استفاده از راهبردهای بعدی مانند آموزش های آنلاین یا تلفنی، فرآیند یاددهی-یادگیری صحیح را امکان پذیر می کند.
 6. یک فرآیند ارزشیابی را در یک اقدام مستمر ایجاد کنید که امکان جهت گیری مجدد فرآیند یادگیری را فراهم می کند.
 7. انجام دوره های کارآموزی درسی و فوق برنامه در مراکز تخصصی برای دستیابی به مهارت های حرفه ای مقطع تحصیلی.
 8. ارتقای ظرفیت های پژوهشی از طریق راهبردهای آموزشی مانند تدوین پروژه، تجزیه و تحلیل داده ها، مطالعه نتایج، نتیجه گیری و مدیریت کتابشناسی.
 9. توسعه مهارت های ارائه شفاهی و دفاع از مقالات دانشگاهی با استفاده از امکانات ابزارهای آموزش اتوماسیون اداری.

چشم انداز شغلی

UDIMA به دلیل ارتباطش با دنیای کار، فعالانه برای شناسایی مهارت ها و توانایی های مورد تقاضا در بازار کار فعلی فعالیت می کند.

این مدرک کارشناسی ارشد خاص فرصت های حرفه ای زیر را امکان پذیر می کند:

 • مدیر ارتباطات دیجیتال
 • مدیر بازاریابی آنلاین.
 • مشاور سئو، SEM.
 • مدیر جامعه
 • مدیر محتوای چند رسانه ای
 • مسئول بازاریابی محتوا.

درباره مدرسه

سوالات