Keystone logo
© BIMM University
Ulster University Online

Ulster University Online

Ulster University Online

مقدمه

با دانشگاه اولستر در زمان و مکان مورد نظر خود به صورت آنلاین مطالعه کنید.

مجموعه برنامه های آموزش از راه دور 100٪ آنلاین ما را کاوش کنید و حرفه خود را به سطح بعدی ببرید.

دانشگاه اولستر به دلیل آموزش در سطح جهانی، امکانات و تحقیقات برجسته، و همچنین در ارائه فرصت‌های یادگیری در دنیای واقعی که دانش‌آموزان را قادر می‌سازد مهارت‌هایی را توسعه دهند که به خود، جوامع و محل کارشان ارزش می‌افزاید، شهرت دارد. دوره های آنلاین آموزش از راه دور ما مهارت های لازم را برای ارتقاء شغل شما به سطح بعدی ایجاد می کند.

دانشگاه اولستر دانشگاه مدنی ایرلند شمالی است و ما متعهد به ارائه آموزش و تحقیقات عالی هستیم که تأثیر مثبتی بر سلامت جامعه و شکوفایی اقتصاد ما دارد.

راه حل هایی برای چالش های جهانی

هدف ما ارائه راه‌حل‌هایی برای چالش‌های جهانی در موضوعات تجدید اجتماعی و کسب‌وکار، پایداری، جوامع سالم و خلاقیت و فرهنگ است و دانش‌آموزان خود را با ظرفیت درک و مشارکت معنادار در جامعه‌ای که به طور فزاینده جهانی‌شده تجهیز می‌کنیم.

در هر زمان و هر زمان مطالعه کنید

دانشگاه اولستر با بیست سال تجربه در ارائه آموزش آنلاین برجسته، دوره های آموزش از راه دور انعطاف پذیری را ارائه می دهد که به موجب آن دانش آموزان می توانند در مورد تعهدات خود مطالعه کنند و آموزش در سطح جهانی را از هر کجای جهان که هستند تجربه کنند.

آموزش آنلاین با اولستر

دانشگاه اولستر با شهرت تثبیت شده در ارائه دوره های آنلاین، بیش از دو دهه است که دوره های آموزش از راه دور را برگزار می کند.

  • دوره های آموزش از راه دور ما 100٪ آنلاین هستند و از طریق ترکیبی از سخنرانی ها، سمینارها و تمرین های عملی آنلاین ارائه می شوند.
  • دوره های آنلاین ما توسط تیم های آکادمیک بسیار ماهر متشکل از دانشگاهیان شناخته شده با اعتبار تحقیقاتی تثبیت شده و تجربه در زمینه های موضوعی خود هدایت می شوند.
  • دانش آموزان آموزش از راه دور ما به تمام منابع مورد نیاز خود دسترسی دارند و می توانند از طریق پورتال یادگیری آنلاین 24 ساعته و 7 روز هفته اولستر به همه مطالب آموزشی، تابلوهای بحث و مطالب خواندنی دسترسی داشته باشند.
  • همچنین دانشجویان در مورد مشاغل، فرصت های تحقیقاتی و هر گونه نگرانی که ممکن است در تمام مراحل برنامه، از ثبت نام تا فارغ التحصیلی داشته باشند، از حمایت دانشجویی برخوردار خواهند شد.

به علاوه، با انعطاف پذیری به عنوان اولویت ما، دانش آموزان می توانند تعهدات کاری یا زندگی را با تحصیل خود متعادل کنند. با دانشگاه اولستر هر جا که می خواهید مطالعه کنید.

پذیرش ها

نحوه درخواست

گام 1:

درخواست برای این دوره سریع و ساده است و می توانید با سر زدن به صفحه دوره شروع کنید.

گام 2:

برای کسب اطلاعات بیشتر باید فرمی را پر کنید. می توانید انتخاب کنید که با یک مشاور ثبت نام صحبت کنید یا مستقیما درخواست دهید.

گام 3:

سپس باید فرم درخواست ما را تکمیل کنید.

مرحله 4:

پس از آن، می توانید برنامه خود را در تاریخ مصرف مربوطه شروع کنید.

مکان ها

  • Belfast

    Belfast, بریتانیا

    سوالات