Keystone logo
UNICAF - Cours en français

UNICAF - Cours en français

UNICAF - Cours en français

مقدمه

Unicaf پیشروترین پلتفرم آنلاین با ارائه آموزش عالی با کیفیت و مقرون به صرفه برای بازارهای کم هزینه است که با دانشگاه های معتبر انگلستان ، آمریکا ، اروپا و آفریقا همکاری می کند.

یونیکاف با همکاری دانشگاه های انگلستان ، ایالات متحده ، اروپا و آفریقا برای ارائه مدارک آموزش عالی با کیفیت آنلاین به دانشجویان آفریقا و سراسر جهان کار می کند. شرکای فعلی شامل دانشگاه لیورپول جان مورس (انگلیس) هستند. دانشگاه سافولک (انگلستان) ، دانشگاه شرق لندن (انگلستان) ، دانشگاه کالیفرنیا ریورساید (ایالات متحده) و دانشگاه یونیکاف (آفریقا).

کاهش حمایت دولت از دانشگاه ها ، با تشدید مقررات ویزای دانشجویی ، این فرصت را برای استفاده از بازارهای نوظهور از طریق مدل های تحویل آنلاین فراهم می کند. این عاملی است که دانشگاه ها نمی توانند از آن چشم پوشی کنند. یونیکاف با استفاده از مدل مشارکت سفارشی خود ، قصد دارد کاتالیزور آموزش آنلاین در بازارهای در حال ظهور مانند جنوب صحرای آفریقا باشد.

اقتصادهای در حال توسعه قادر به کنار آمدن با تعداد روزافزون دانشجویان ثبت نام شده در آموزش عالی و هزینه های بالای ساخت موسسات سنتی نیستند. یادگیری آنلاین بهترین راه حل ممکن است تا اطمینان حاصل شود که دسترسی به آموزش عالی با کیفیت توسط مکان ، هزینه های تحصیل یا عدم دسترسی به منابع علمی محدود نمی شود.

با پیشرفت های اخیر در فناوری ، آموزش آنلاین می تواند به همان اندازه آموزش سنتی در کلاس موثر باشد. تخصص یونیکاف در کیفیت خدمات و ارائه یک تجربه آنلاین فوق العاده برای دانشجویان باعث شده است که همه مشارکت های یونیکاف از همان ابتدا بسیار موفق باشد.

مکان ها

  • Larnaca

    Bureau administratif de Chypre Old International Airport, 7130, Larnaca

    سوالات