Keystone logo
© BIMM University
Unicaf - University of Suffolk

Unicaf - University of Suffolk

Unicaf - University of Suffolk

مقدمه

درباره ما

Unicaf برای ارائه دوره های مختلف با دانشگاه سافولک همکاری کرده است.

درباره دانشگاه سافولک

دانشگاه سافولک یک دانشگاه تحول‌آفرین است که بهترین سنت‌های دانشگاهی بریتانیا را جذب می‌کند و آن‌ها را با مخاطبان قرن بیست و یکم و دنیای مدرن اشتغال و کارآفرینی هماهنگ می‌کند. ما یک جامعه دانشگاهی متمایز و پر رونق هستیم که تأثیر واضح و فوری می گذارد. هدف ما تغییر زندگی - افراد و جوامع - به سمت بهتر است.

درباره مشارکت با یونیکاف

مشارکت بین دانشگاه سافولک و یونیکاف، منابع و قابلیت‌های هر دو سازمان را برای ارائه راه‌حل‌ها و برنامه‌های یادگیری نوآورانه گرد هم می‌آورد که به طور کامل به صورت آنلاین به نیازهای طیف گسترده‌ای از متخصصان ارائه می‌شوند.

یونیکاف یکی از سخاوتمندانه ترین برنامه های بورسیه موجود است. این برنامه از دانشجویان مقیم آفریقا پشتیبانی می کند و فرصت هایی را برای مطالعات در راستای برنامه های آنلاین ارائه شده با مشارکت دانشگاه سافولک با هزینه بسیار کمتر فراهم می کند.

هدف اولیه برنامه بورسیه های Unicaf مقرون به صرفه ساختن تحصیل برای دانش آموزان ساکن در مناطق محروم و ایجاد فرصت هایی برای ادامه تحصیلات آکادمیک پیشرفته و کسب مدارک بین المللی شناخته شده است.

برنامه های ارائه شده از طریق مشارکت با دیدگاه بین المللی ارائه می شود تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان برای اشتغال در بازار جهانی آماده هستند و بازده سرمایه گذاری تحصیلی خود را دریافت می کنند. یونیکاف، به عنوان شریک تحویل آنلاین دانشگاه سافولک، برنامه های دانشگاه را به صورت آنلاین با ارائه یک محیط آموزش الکترونیکی پیشرفته همراه با تاکید قوی بر پشتیبانی چند سطحی از دانشجویان تکمیل می کند.

شرکا تجربه گسترده ای در ارائه آموزش و یادگیری با کیفیت، نوآورانه و ارائه توسعه حرفه ای مستمر دارند.

دانشگاه سافولک مسئول کیفیت آکادمیک برنامه ها است و مدرک را اعطا می کند.

Unicaf شریک تحویل جهانی دانشگاه سافولک، انگلستان است که مسئول جذب، پذیرش، ثبت نام و پشتیبانی از زبان آموزان آنلاین برای جوایز دانشگاهی است که برای تحویل آنلاین از راه دور تأیید شده است. در صورت تکمیل موفقیت آمیز، فارغ التحصیلان جایزه دانشگاه سافولک را دریافت خواهند کرد.

برنامه ها

دانشگاه سافولک فرصت‌های هیجان‌انگیزی را برای داوطلبان مقطع کارشناسی ارائه می‌کند تا بتوانند برای برنامه‌های تحصیلی زیر به صورت آنلاین مطالعه کنند:

 • کارشناسی ارشد بهداشت عمومی
 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
 • لیسانس مدیریت بازرگانی
 • لیسانس محاسبات
 • قانون LLB

بخشی جدایی ناپذیر از رویکرد دانشگاه، طراحی یادگیری دوره های آموزش الکترونیکی و تعهد سازمانی برای کمک به دانش آموزان برای توسعه مهارت های بالاتر تجزیه و تحلیل انتقادی، تفکر، و حل مسئله است.

تجربه آنلاین

یادگیری آنلاین به دلیل مزایای زیادی که ارائه می دهد، آموزش عالی را متحول کرده است. به عنوان یک دانشجوی آنلاین، می توانید با سرعت و زمان خود و با هزینه بسیار کمتر یاد بگیرید.

اما مطالعه آنلاین برای مدرک شما نیز ممکن است سوالات و نگرانی هایی را ایجاد کند. این یک تجربه جدید و ناشناخته است، بنابراین طبیعی است که در مورد اینکه چه چیزی باید انتظار داشته باشیم و چگونه روند گسترش خواهد یافت، نامشخص است.

در حالی که مشاور دانشجوی شما شما را در تمام مراحل راهنمایی می کند و از اولین تماس تا فارغ التحصیلی شما را پشتیبانی می کند، ما همچنین نکات کوتاه زیر را به عنوان مقدمه ای برای تجربه یادگیری آنلاین ارائه می دهیم.

نکات مهم آموزش آنلاین

کلاس های شما در یک محیط آنلاین برگزار می شود. شما می توانید در هر زمانی که راحت هستید وارد شوید. هنگامی که آنلاین هستید، با مربیان و دانش آموزان خود ارتباط برقرار می کنید، متون اختصاص داده شده را می خوانید، به مطالب دیجیتال دسترسی پیدا می کنید، تکالیف را پست می کنید و در مورد تکالیف دانش آموزان دیگر نظر می دهید. در حالی که باید حداقل دو روز جداگانه در هفته وارد سیستم شوید، البته از حضور منظم و مکرر بسیار سود خواهید برد.

تجربه دوره آنلاین شما در یک سیستم مدیریت یادگیری پیشرفته طراحی شده برای تسهیل تجربه یادگیری بهینه برای دانش آموزان انجام می شود. علاوه بر پلتفرم آموزشی که برای برقراری ارتباط با اساتید و دانشجویان دیگر از آن استفاده خواهید کرد، به کتاب های درسی الکترونیکی نیز دسترسی خواهید داشت که به شما امکان برجسته کردن، حاشیه نویسی، ایجاد نشانک، جستجو، دانلود و ارزیابی خود را می دهد.

هر ماژول به دقت برنامه ریزی شده است تا با انتظارات عمق و وسعت مطالعه مورد نیاز برای دستیابی به یک جایزه در سطح معین هماهنگ شود. مطابق با توافق نامه های بین المللی، هر جایزه به عنوان تعدادی اعتبار بیان می شود تا دستاوردها برای کارفرمایان آینده و سایر موسسات آموزش عالی قابل انتقال و شفاف باشد. در برنامه‌ریزی فعالیت‌های یادگیری در هر برنامه، این انتظار وجود دارد که دانش‌آموز به طور متوسط تقریباً ده ساعت از کل زمان مطالعه را برای دستیابی به 1 «اعتبار» اختصاص دهد (این تقریب شامل همه کارهای مقدماتی، خواندن، نوشتن، وظایف ارزیابی، زمان صرف شده برای برقراری ارتباط است. در انجمن های گفتگو یا شرکت در سمینارها و کارگاه های مجازی). به عنوان مثال، یک داوطلب شرکت کننده در یک ماژول 20 واحدی که هشت هفته طول می کشد، می توان انتظار داشت که به طور متوسط 25 ساعت زمان مطالعه در هر هفته (مجموع 200 ساعت) را به منظور دستیابی به نتایج یادگیری ماژول و تکمیل ارزیابی ها اختصاص دهد. . در حالی که هیچ قانون سخت و سریعی در این مورد وجود ندارد (به عنوان مثال، هر داوطلب از نظر زمانی که برای خواندن و درک مطالب آموزشی یا تکمیل کار کتبی صرف می کند، مشخصات منحصر به فردی خواهد داشت)، فهرست وظایف زیر ممکن است به شما کمک کند. شما تعهد زمانی لازم برای تکمیل موفقیت آمیز برنامه خود را درک کنید:

در یک ماژول معمولی، هر هفته از داوطلبان خواسته می شود:

 • زمان مطالعه خود را بر اساس برنامه هفتگی فعالیت های تعیین شده در ماژول و با هدایت مربی برنامه ریزی کنید
 • مطالعه موردی و مطالب پیشینه را از کتاب های الکترونیکی و سایر منابع بخوانید
 • در انجمن های گفتگو، خواندن مشارکت ها، مشارکت و پاسخ دادن به سؤالات خاص شرکت کنید
 • کارهای تکوینی که تنظیم شده اند را آماده کنید (برای مثال، یک پیش نویس پاسخ به یک سوال را برای بازخورد ارسال کنید)
 • تکالیف کتبی را آماده کنید و آنها را تا یک مهلت برای نمره گذاری رسمی و بازخورد ارسال کنید (معمولاً این یک کار هفتگی نیست اما ممکن است معمولاً در پایان یک ماژول لازم باشد)
 • در مورد یادگیری خود منعکس کنید و تجربه خود را از ماژول به مربیان و گروه همسالان خود بازخورد دهید

مشابه کلاس درس پردیس، تجربه یادگیری آنلاین شامل مشارکت و تعامل گسترده با اساتید و دانشجویان خواهد بود. همچنین از انجمن آنلاین برای برقراری ارتباط با مشاوران، دستیاران آموزشی و متخصصان آموزشی استفاده خواهید کرد.

هنگامی که مدرک خود را با موفقیت به پایان رساندید، واجد شرایط شرکت در یکی از دو جشن فارغ التحصیلی سالانه در دانشگاه سافولک خواهید بود.

توالی ماژول ها چندین بار در سال بر اساس تقاضا شروع می شود، بنابراین شما این فرصت را دارید که در بیش از یک موقعیت در طول سال ثبت نام کنید و برنامه مدرک خود را شروع کنید، بنابراین انعطاف پذیری را که اغلب در اکثر برنامه های چهره به چهره یافت نمی شود، به شما می دهد.

شما یک ماژول را در یک زمان دریافت خواهید کرد. این روش یادگیری پیشرفته که برای بزرگسالان طراحی شده است به شما این امکان را می دهد تا قبل از رفتن به موضوع بعدی، تمام تمرکز خود را بر روی یک موضوع متمرکز کنید، در حالی که به شما امکان می دهد مدرک خود را در یک بازه زمانی تسریع شده کسب کنید.

مدرکی که به دست می آورید همان ارزش، پذیرش و اعتباری را دارد که هر مدرک معادلی که در یک محیط پردیس سنتی به دست می آید.

مکان ها

 • Ipswich

  Waterfront Building, Neptune Quay, IP4 1QJ, Ipswich

سوالات