Keystone logo
Universidad Austral

Universidad Austral

Universidad Austral

مقدمه

چه کسی هستیم

ما یک دانشگاه هستیم

ما به عنوان یک نهاد دانشگاهی ، از طریق جستجوی حقیقت در همه ابعاد آن ، از طریق توسعه و انتقال دانش با یک چشم انداز جهانی ، به جامعه خدمت می کنیم.

این چشم انداز وسیع واقعیت ما را بر آن دارد تا خود را به روی دیگران باز کنیم و روح میان رشته ای ، ویژگی کار دانشگاه و یک محیط کار را که به روابط متقابل مردم کمک می کند ، پرورش دهیم.

روز به روز ما جامعه ای متشکل از دانشگاهیان ، متخصصان ، دانشجویان و فارغ التحصیلان را در چارچوب آزادی فکری ، مسئولیت ، تنوع فرهنگی و احترام به دیگری ایجاد می کنیم. جایی که بسیاری از افراد که متفاوت فکر می کنند دانش خود را برای تولید ایده هایی که توانایی دستیابی سریع به جامعه را دارند آزمایش می کنند.

در مرکز مأموریت دانشگاه ما این شخص است که پایان تمام فعالیت های آموزشی ، تحقیق ، انتقال ، کمک پزشکی و گسترش دانشگاه است.

دیدگاه انسان گرایانه ما را به سمت تمرکز بر آموزش فضایل با حس حرفه ای و اجتماعی سوق می دهد. فضیلت هایی مانند صداقت ، دوستی ، سخت کوشی ، تلاش و اشتیاق همیشگی برای یادگیری.

به این ترتیب ، ما آرزو داریم که استعداد شخصی اعضای جامعه ما همراه با رهبری فکری ، اجتماعی و عمومی باشد تا سهم انسانی بیشتری را پیشنهاد دهیم که جامعه را متحول کند. ما کار مشترک بین دانشگاه و بازیگران مختلف جامعه را در سطح محلی و بین المللی ترویج می کنیم و محیطی را ایجاد می کنیم که دائماً در حال یادگیری و مشارکت است.

145468_pexels-photo-3762800.jpeg

با هویت مسیحی

هویت مسیحی ما ما را به شناختن خود با عشقی که عیسی در انجیل به ما می آموزد و با آزادی که خودش به ما داده است دعوت می کند. از این منظر ، ما به دنبال هماهنگی بین ایمان و عقل هستیم ، و به مشکلات عینی امروز جهان پاسخ می دهیم.

ما شأن و کرامت هر فرد را با توجه به سرنوشت متعالی آنها در زندگی درک می کنیم. به همین دلیل ، ما فعالیت های شکل گیری مسیحی را ارائه می دهیم که بعد معنوی مردم را پرورش می دهد ، در یک فضای آزادی شخصی و احترام به افراد با اعتقادات مختلف. ما توانایی طلب آمرزش را هنگام خطا و بخشیدن دیگران را می دانیم ، با دانستن اینکه چگونه خود را بفهمیم و دیگران را جای خود قرار دهیم. ما با گشودن خود در برابر مشکلات و خواسته های دیگران به دنبال ایجاد فرهنگ برخورد هستیم. ما برای ایجاد گفتگوی مثمر ثمر بین همه ما ، همراه با کسانی که متفاوت فکر می کنند ، استدلال می کنیم.

ما از طریق داوطلب کردن در میان افراد جامعه دانشگاهی خود ، همبستگی را ترویج می کنیم تا به کسانی که در موقعیت های آسیب پذیر هستند ، به روشی خاص کمک کنیم.

ما حقوق بشر مانند زندگی ، بهداشت ، آموزش ، خانواده ، عدالت اجتماعی ، مراقبت از محیط زیست و جستجوی منافع عمومی را در میان دیگران ترویج می دهیم. همیشه در یک محیط فراگیر که به آرمان های مردم احترام گذاشته می شود.

با الهام از سنت ژوزماریا

سنت ژوزماریا از ایجاد Universidad Austral الهام Universidad Austral . وی ما را برای دانشگاه ها تشویق کرد تا در مقابل نیازهای همه مردم زندگی کنند و منطقه ای برای تبادل و تفاهم باشند ، که شهروندان را مایل به ساختن جامعه ای عادلانه تر تشکیل می دهد.

امروز Opus Dei با همان انگیزه اولیه به دانشگاه کمک می کند تا اصول مسیحی را در تدریس ، در محتوای آن و حتی در نحوه مدیریت دانشگاه وارد کند.

یکی از پیامهای اصلی که Opus Dei تبلیغ می کند ، غنی سازی معنای زندگی با یافتن خدا در کارهای روزمره و قرار دادن او در خدمت دیگران است.

145470_pexels-photo-5676744.jpeg
Ivan Samkov / pexels

ماموریت و چشم انداز

ماموریت

Universidad Austral قصد دارد از طریق جستجوی حقیقت ، از طریق توسعه و انتقال دانش ، آموزش فضایل و مراقبت از هر فرد با توجه به سرنوشت متعالی خود ، با استفاده از رهبری فكری ، شغلی و اجتماعی ، به جامعه خدمت كند. و عمومی

نظر

ما آرزو داریم معیارهایی برای کمک های علمی ، آموزشی و نقل و انتقالات خود در این رشته ها باشیم که بیشترین تأثیر را در توسعه افراد دارند و باعث افزایش بین رشته ای و جذابیت گسترده در جامعه می شوند.

رتبه بندی و اعتبار

رتبه بندی دانشگاه QS

Universidad Austral به عنوان اولین دانشگاه مدیریت خصوصی آرژانتین در آمریکای لاتین قرار گرفته است ، که سومین دانشگاه در آرژانتین و اولین مدیریت خصوصی در رتبه بندی دانشگاه QS آمریکای لاتین 2021 است. بعلاوه ، Universidad Austral اولین دانشگاه در زمینه اشتغال است در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS.

 • شماره 1 در مدیریت خصوصی در آرژانتین در آمریکای لاتین (رتبه بندی دانشگاه QS آمریکای لاتین)
 • شماره 1 در آرژانتین در زمینه اشتغال (رتبه بندی اشتغال به کار فارغ التحصیلان QS)

145455_ranking-universidades-Universidad-Austral.png

دانشکده بازرگانی IAE

دانشکده بازرگانی IAE Universidad Austral دارای تاج سه گانه است ، عبارتی که در هنگام کسب سه اعتبار مهم بین المللی در دانشگاه در آموزش و پرورش ، در زمینه مدارس بازرگانی مورد استفاده قرار می گیرد ، تمایزی که تنها 0.5٪ از مدارس جهان:

 • انجمن مدارس اداری پیشرفته تجارت (AACSB)
 • انجمن MBA (AMBA)
 • سیستم بهبود کیفیت اروپا (EQUIS)

145460_ASCSB-Equis-AssociationofMBAs.png

در رتبه بندی ، IAE در میان برترین مدارس بازرگانی در آرژانتین و آمریکای لاتین قرار دارد.

 • شماره 1 در آرژانتین: Financial Times (آموزش اجرایی) ؛ اقتصاد آمریکا (کارشناسی ارشد) ؛ افتتاح
 • # 1 مدیریت خصوصی در آرژانتین Eduniversal School Business Ranking 2019
 • شماره 2 در آرژانتین: رتبه بندی جهانی MBA QS
 • شماره 7 در آمریکای لاتین: رتبه بندی جهانی MBA در QS

145458_IAEBusinessSchool.png

دانشکده علوم بازرگانی (مرکز تجارت بزرگ)

کارشناسی ارشد در تجارت کشاورزی دانشکده علوم بازرگانی Universidad Austral در Universidad Austral جهانی سه بهترین MBA تجارت کشاورزی در جهان قرار دارد و بهترین موقعیت در آمریکای لاتین است. رتبه بندی Eduniversal معتبرترین رتبه در این گروه است.

 • Eduniversal: # 2 در MBA Agri-Business جهان و # 1 در آمریکای لاتین.


145459_eduniversal.png

دانشکده حقوق

طبق آخرین به روزرسانی رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS توسط موضوع ، Universidad Austral در آرژانتین رتبه 2 و در مدیریت خصوصی 1 از نظر رشته حقوق است.

145462_ranking-universidades-Universidad-Australbysubject.png

بیمارستان دانشگاه استرال

بیمارستان Universidad Austral اولین بیمارستان در آرژانتین و یکی از اولین بیمارستانهای جهان است که بالاترین گواهینامه را در گروه "بیمارستان آکادمیک" از کمیسیون مشترک بین المللی دریافت کرده است. علاوه بر این ، این اولین بیمارستان در آرژانتین است که با کمسیون مشترک بین المللی اعتبار مجدد دریافت می کند.

145465_jointcomissioninternational.png

América Economía: شماره 10 از تنها رتبه بندی بیمارستان ها و کلینیک ها در آمریکای لاتین.

145466_America.png

بهترین بیمارستان بین المللی آرژانتین در سال 2016 ، کمیسیون بین المللی بهداشت.

145467_InternationalHealthcareComission.png

مکان ها

 • Pilar

  Mariano Acosta 1611 (B1629WWA) Derqui, Pilar, Provincia de Buenos Aires, , Pilar

  • Rosario

   Paraguay 1950 (S2000FZF) Rosario, Santa Fe, , Rosario

   • Rosario

    Paraguay 1950 (S2000FZF) Rosario, Santa Fe, , Rosario

    سوالات