Keystone logo
© Domus Academy
Università Telematica Pegaso

Università Telematica Pegaso

Università Telematica Pegaso

مقدمه

دانشگاه آنلاین پگاسو ، که توسط بیش از 90،000 دانشجو انتخاب شده است ، بسیار مفید ، انعطاف پذیر و مناسب برای همه افراد جوان ، بزرگسال ، کارگر و معلول است. با تشکر از دانشگاه آنلاین پگاسو می توانید در هر کجا و هر زمان که بخواهید تحصیل کنید و در هر یک از 91 مکان موجود در سراسر ایتالیا امتحان دهید.

دوره های آنلاین تحصیلات تکمیلی و تحصیلات تکمیلی ما یک پیشنهاد آموزشی منحصر به فرد در ایتالیا است. به لطف بهترین روشهای تعلیمی و قدرتمندترین فن آوری ، Pegaso شما را در هر زمان برای اهداف و رویاهای حرفه ای خود پشتیبانی می کند ، شما را در دنیای کار یا ایجاد مشاغل شخصی خود پیش بینی می کند.

برنامه های آموزشی پگاسو علاوه بر کیفیت بالا ، به لطف بیش از 500 توافق نامه ای که دانشگاه با بزرگترین شرکتهای ایتالیایی امضا کرده ، واقعاً راحت هستند.

155992_pexels-photo-3769021.jpeg

ما کی هستیم؟

دانشگاه من: هوش ، استقلال ، ادغام. این معیارهای آموزشی مشخصه دانشگاه آنلاین پگاسو است که مأموریت آن دستیابی به یک تعامل کامل بین آکادمی و دانشجویان است ، این دانشگاه به منظور بهبود مداوم مهارت های فرهنگی و حرفه ای است و مدل آموزشی خاص بخش خود را برآورده می کند. آموزش مداوم (یادگیری مادام العمر) و "محیط یادگیری شخصی" که باعث می شود یادگیری یک ارزش اصلی باشد.

دانشگاه آنلاین پگاسو که با مصوبه وزیر در تاریخ 20 آوریل 2006 (GU n. 118 ، 23rd May 2006- Suppl معمولی n. 125) منصوب شد ، آکادمی است که بر اساس استانداردهای مدرن و کارآمد فناوری در منطقه آموزش الکترونیکی ساخته شده است. .

مدارک تحصیلی منتشر شده در پایان دوره های تحصیلی دارای ارزش حقوقی مشابه مدارک صادر شده توسط دانشگاه های سنتی هستند.

پگاسو با توانایی پاسخگویی انعطاف پذیر و کارآمد به نیازهای دانش آموزان ، اهداف آموزشی و کاری را در دوره های انتخابی تحصیل به اندازه کافی رهگیری می کند و استقلال کامل و شخصی آموزش را تضمین می کند. فاقد هرگونه حضور فیزیکی اما به طور مداوم مشخص شده ، این دروس به رغم ویژگی خاص آنها ، امکان پیگیری همزمان دانش آموز و نظارت بر سطح یادگیری مداوم وی را از طریق فرصتهای مکرر ارزیابی و ارزیابی خود فراهم می کند.

کارشناسان پشتیبانی آموزشی که استادان (استاد راهنما ، استاد راهنما و مربی) را حفظ می کنند ، با هدف دستیابی به تعادل کامل یادگیری بر اساس تأیید پتانسیل خود ، به دانش آموز کمک می کنند. ابزارهای بسیار فناوری و تعاملی ، مانند یادگیری تلویزیونی و یادگیری اجتماعی ، دانش آموز را در یک تجربه آموزشی واقعاً بی نظیر و م effectiveثر درگیر می کند.

همه اینها - بدیهی است - بدون چشم پوشی از توجه زیاد به تحقیقات ملی و بین المللی و همچنین ارتقا of آموزش نسل جوان در فعالیت های تحقیقاتی.

دانشگاه آنلاین پگاسو در زمینه اروپایی و غیراروپایی ، منسجم با اصول کلی پیش بینی شده توسط اساسنامه خود ، توسعه بین المللی آموزش ، تحقیقات و مطالعات ، و همچنین به ویژه از طریق مبادلات فرهنگی بین کشورهای مختلف و با همکاری سایر کشورها را توسعه می دهد. دانشگاه های معتبر در منطقه اروپا.

روش مطالعه

روش آموزشی دانشگاه آنلاین پگاسو شامل استفاده از دوره های آموزشی متشکل از اشیا learning یادگیری (واحدهای محتوای یادگیری) است که در آن چندین ابزار ، مواد و خدمات همگرا هستند که به طور هم افزا در سفر آموزشی و یادگیری دانش آموز عمل می کنند. دانش آموز ، در واقع ، دارای موارد زیر است:

  • متن کلاس مکتوب ، با منابع و یادداشت های کتابشناسی ؛
  • اسلایدها (متن های غنی شده ، نمودارهای تصاویر و جداول) توسط استاد سخنرانی می کنند
  • کلیپ های درسی که به صورت همزمان و همزمان در دسترس هستند.

155993_pexels-photo-5198252.jpeg

چگونه می توانید امتحانات خود را انجام دهید؟

امتحان نهایی با حضور در شعب ما در سراسر کشور انجام می شود و به کمیسیونی که از طرف رئیس انتخاب شده و توسط مربی تدریس می شود سپرده می شود. معیارهای پذیرفته شده برای ارزیابی توسط نتایج تعداد مشخصی از آزمونهای میانی (آزمون آنلاین یادگیری - آزمون ، توسعه ترکیب ، فعالیتهای نهایی آزمایشگاهی و غیره) تعیین می شود.

  • کیفیت شرکت در فعالیتهای آنلاین (حضور و کیفیت مداخلات قابل نظارت از طریق سیستم عامل) ؛
  • نتایج نهایی آزمون در ساختارهای دانشگاه وجود دارد.

مراکز

مراکز دانشگاه آنلاین پگاسو در برخی از معتبرترین ساختمانها و بناهای تاریخی شهری که در آن واقع شده است جابجا شده اند. مکانهایی که دارای نمای تاریخی و فرهنگی بالایی هستند ، به عنوان شواهدی از اقتدار دانشگاه و توجه به آن در بین موسساتی که تعهد را تشخیص داده اند ، مانند کیفیت ، نمایه تعلیمی بالا و بنابراین استفاده از آنها را مجاز دانسته اند.

با این وجود انتخاب حضور در چنین مراکز باشکوه نه به دلایل تصویری ، بلکه به این دلیل که راحت ترین تضمین دانشجو در دوره طولانی تحصیلات دانشگاهی وی ، بالاترین درجه حمایت ، احترام و صمیمیت محسوب می شوند.

توجه لجستیکی ، موقعیت ، ارتباطات و پذیرایی مراکز عناصر اصلی انتخاب دانشگاه بودند زیرا در پگاسو همه دانشجو را درگیر می کنند.

مکان ها

  • Rome

    Palazzo Bonadies Lancellotti Via di S. Pantaleo, 66 - 00186 - Roma, , Rome

    سوالات