Keystone logo
Universitat Carlemany (UCMA)

Universitat Carlemany (UCMA)

Universitat Carlemany (UCMA)

مقدمه

ما به عنوان یک جامعه ، با چالش های پیچیده و چند جانبه ای روبرو هستیم که نیاز به اقدام فوری دارد. ما نمی دانیم جهان در سال 2050 به چه شکل خواهد بود ، اما ما می دانیم که به متخصصان درخشان نیاز خواهیم داشت که بتوانند به روشهای جدید با این مسائل مقابله کنند. به همین دلیل است که دانشگاه کارلمانی با تمایل به مشارکت فعالانه در ارائه راه حلهای یکی از بزرگترین چالش های پیش روی جامعه در این قرن متولد شد: توسعه پایدار. هدف ما کمک به همراه دولتها ، سازمانها و افراد در دستیابی به توسعه قادر به پاسخگویی به نیازهای حال حاضر است بدون اینکه توانایی نسلهای آینده را برای رفع نیازهای خود داشته باشد. به این ترتیب ، برنامه 2030 توسعه پایدار یکی از محورهای اصلی در مأموریت و تعهد دانشگاه کارلمانی ، چه در زمینه مدیریت و چه در زمینه تحقیق و تدریس است.

ما یک دانشگاه بین المللی آنلاین هستیم و آموزش های بین رشته ای را ارائه می دهیم که به دانشجویان ما این امکان را می دهد تا از زوایای مختلف درک و عمل کنند و با چالش های جامعه روبرو شوند ، از دیجیتالی شدن گرفته تا پایداری محیط زیست چه در سازمان های خصوصی و چه در نهادهای عمومی.

ما به آموزش اولیه و دائمی متخصصان و محققان به عنوان عاملی برای تغییر و بهبود دائمی اعتقاد داریم. هم به عنوان بهبود شخصی و هم حرفه ای ، به عنوان بهبود سازمان های ما و در نهایت بهبود محیط زیست.

توسعه پایدار لزوماً خواستار یک رویکرد بین رشته ای است که به ما امکان می دهد پیامدهای اجتماعی ، اقتصادی و زیست محیطی تصمیمات و اقدامات توسعه خود را در نظر بگیریم. به همین دلیل است که بیشتر به جای زمینه های نظم و انضباط ، یادگیری در مورد مشکلات را تمرکز می کنیم. علم و فناوری به عنوان پایه توسعه ، طراحی به عنوان فرایندی برای جستجوی راه حلهای پایدار برای نیازهای توسعه ، مدیریت مشاغل که از زنده ماندن پروژه ها یا ارتباطات به عنوان ابزاری برای اقدامات اجتماعی اطمینان حاصل می کند ، خطوط اصلی عمل را مشخص می کند. این دیدگاه بین رشته ای.

سرانجام ، هر چه رشته تحصیلی باشد ، ما به عنوان افراد و مهارتهای حرفه ای در محیطی که هر روز به طور فزاینده ای تغییر می کند و با چالش های پیچیده تری روبرو می شود ، به مهارت های لازم توجه می کنیم: مانند تعهد ، خلاقیت ، توانایی تصمیم گیری ، سازگاری با تغییر و کارآفرینی

همه اینها از طرف کارکنان تدریس بین المللی و متخصص ، که هم در پروژه های تحقیقاتی و هم در کاربردهای حرفه ای دانش و در پروژه های نوآوری شرکت می کنند.

پیشنهاد تدریس ما شامل کارشناسی های 3 ساله ، کارشناسی های تخصصی 1 ساله و کارشناسی ارشد 2 ساله است. کلیه مدارک منطبق با منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) ، همچنین به عنوان برنامه بولونیا شناخته می شود ، به همین دلیل در تمام ایالت هایی که بخشی از آن هستند معتبر و شناخته می شوند.

"ما در حال ساختن دانشگاه هستیم که دانشجویان را برای مقابله با مهمترین و پیچیده ترین مشکلات جهان آماده می کند." مدیر کل دانشگاه کارلمانی

ستونهای ما

رویکرد عملی

تمرکز فعالیت ما بر ارائه آموزش های با کیفیت است که امکان اشتغال دانش آموزان ما را فراهم می کند و متناسب با نیازهای محیط ما متمرکز می شود. به همین دلیل است که دانشگاه رابطه بسیار نزدیکی با ساختار مشاغل ، سیستم تولیدی و جامعه به طور کلی دارد ، برنامه هایی را طراحی می کند که باعث دستیابی به مهارت ها و توانایی های مورد نیاز در حال حاضر و آینده از همکاری تا خلاقیت می شود. در همین راستا ، تمرکز ما بر حمایت از دانشجویان ما برای ایجاد راه حل برای مشکلات و چالشهایی است که جامعه به ما ارائه می دهد ، اقدام به عمل دانشگاه به عنوان یک مرکز نوآوری ، برجستگی به دانشجو و ارتقاء کارآفرینی و جایگاه شغلی. فارغ التحصیلان

رویکرد بین رشته ای

ماهیت میان رشته ای دانشگاه دلالت بر تشکیل تیم تدریس چند رشته ای دارد . هر یک از اساتید ، اساتید و متخصصان حرفه ای که جزئی از تیم تدریس هستند سابقه طولانی تحصیل و سهم در جامعه را دارند. همه برنامه ها فرصتی برای عبور از هر رشته و آموزش متخصصان با ظرفیت تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری از دید جهانی دارند .

رویکرد بین المللی

بدنه دانشجویی مرکز فعالیت های دانشگاه است که عمدتاً بر ترویج سیاست های برابری جنسیتی و قرار دادن نهاد به عنوان در دسترس و فراگیر متمرکز است. حرفه ای قوی بین المللی ما هم در رویکرد برنامه های درسی و هم در ترکیب بدن دانش آموز منعکس می شود و به همین دلیل هدف ما توسعه فعالیت های آموزشی و پژوهشی در یک محیط جهانی ، ترویج تنوع به عنوان موتور راه حل های قوی تر است. دانشگاه درهای همکاری خود را با همکاری بین المللی با مؤسسات و معلمین با همان آرزو برای ایجاد دنیای بهتر ، هرچه منشاء آن باشد ، باز می کند.

ماموریت

آموزش افراد توانمند جهت رهبری پروژه های تحول با دید جهانی و بین رشته ای و لنگر انداختن در پایه های توسعه پایدار.

نظر

عامل تغییر برای دنیای بهتر است. آهنربایی که دانش آموزان ، معلمان ، شرکت ها ، موسسات ، متخصصان و شهروندان را با هدف جستجوی راه حل هایی برای چالش های جامعه جذب می کند.

ارزش

  • تعهد: ما متعهد به کیفیت ، توسعه پایدار ، تحول و اشتغال هستیم و بهترین تجربه را به دانشجویان خود ارائه می دهیم.
  • همکاری: ما به عنوان یک تیم کار می کنیم تا بهترین راه حل ها را پیدا کنیم.
  • انعطاف پذیری: وقتی می خواهیم پیشنهاد و روش خود را با نیازهای متغیر محیط خود تطبیق دهیم چابک هستیم.
  • تنوع: ما اختلاف نظر ، جنس و هر نوع دیگر را ارزیابی می کنیم و گنجاندن در همه زمینه ها را به عنوان منبع خلاقیت ارتقا می دهیم.

مکان ها

  • Andorra la Vella

    Andorra la Vella, آندورا

سوالات