Keystone logo
© BIMM University
University of Bath Online

University of Bath Online

University of Bath Online

مقدمه

مهارت های دنیای واقعی را بسازید تا حرفه خود را تکامل دهید

دوره‌های کارشناسی ارشد آنلاین دانشگاه باث چالش‌های فکری سخت و تجربه‌ای در دنیای واقعی را به شما ارائه می‌دهد و دروازه‌ای برای تحقیقات پیشگامانه و مشاغل مورد نیاز برای شما فراهم می‌کند. مملو از محتوای جذاب و چالش برانگیز، دوره‌های کارشناسی ارشد آنلاین ما بر حوزه‌های کسب‌وکار، اقتصاد، و مهارت‌های دیجیتالی پیشرفته تمرکز می‌کنند، زیرا مجموعه مهارت‌ها و دانش مورد نیاز را ارائه می‌کنیم، که برای محیط‌های کاری معاصر ضروری است. دانشگاه بات که توسط تایمز و راهنمای دانشگاه ساندی تایمز گود در سال 2023 به عنوان هشتمین دانشگاه برتر کلی رأی داده شده است، و در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS در سال 2024 به عنوان یکی از 150 دانشگاه برتر رتبه بندی شده است، دانشگاه باث به دلیل تحقیقات و آموزش عالی که برای دانشجویان در سراسر جهان جذاب است، شهرت دارد.

دوره های ما بر کاربردهای دنیای واقعی تمرکز دارند، که به شما امکان می دهد دانش جدید خود را فوراً در حرفه خود به کار ببرید، و به شما ابزاری می دهد تا به محض شروع مطالعه، تغییرات مثبتی در محل کار ایجاد کنید. کارشناسی ارشد آنلاین ما بر حوزه‌های کسب‌وکار، اقتصاد و مهارت‌های دیجیتالی پیشرفته تمرکز دارد، زیرا مجموعه مهارت‌ها و دانش مورد نیاز را که برای محیط‌های کاری معاصر ضروری است، ارائه می‌کنیم. از طریق روابط نزدیک ما با صنایع و کارفرمایان بالقوه - بسیاری از اعضای هیئت علمی ما تجربه صنعتی گسترده ای دارند - در دانشگاه باث، ما تمام ابزارهایی را که برای تضمین موفقیت در محل کار نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهیم.

اطلاعات بیشتر

دوره‌های کارشناسی ارشد آنلاین دانشگاه باث که به دلیل فرصت‌های آموزشی، پژوهشی و فارغ‌التحصیلی شناخته شده است، به‌طور خاص برای کسانی طراحی شده است که به دنبال گسترش افق‌های خود بدون ایجاد وقفه در تعهدات کاری فعلی یا سبک زندگی خود هستند. محیط یادگیری مجازی انعطاف‌پذیر این امکان را به شما می‌دهد که به صورت آنلاین پاره وقت مطالعه کنید و در عین حال به اهداف شغلی خود ادامه دهید. شما فقط به یک دستگاه با دسترسی به اینترنت نیاز دارید و می توانید به VLE ما متصل شوید که منطقی و آسان برای پیمایش است. از روز اول دوره خود، به کتابخانه آنلاین گسترده دانشگاه دسترسی خواهید داشت و می توانید از مجموعه ای از ابزارهای آنلاین نوآورانه استفاده کنید تا به شما در تکمیل موفقیت آمیز تحصیل کمک کنند. شما همچنین بخشی از جامعه جهانی متشکل از دانشگاهیان خبره و دانشجویان همکار خواهید بود. این به شما کمک می کند تا دیدگاه بین المللی در زمینه تحصیلی انتخابی خود به دست آورید و چشم انداز شغلی خود را گسترش دهید.

«این برنامه بیشتر از آنچه که تصور می‌کردم به من سود رساند و واقعاً به من کمک کرد تا دو نقش قبلی‌ام را که هر دو مبتنی بر داده‌ها هستند، ایمن کنم. علاوه بر این، به من این امکان را می دهد که در حرفه حرفه ای خود پیشرفت بیشتری داشته باشم." - راس گری، دانشجوی کارشناسی ارشد آنلاین تحلیل کسب و کار

اقتصاد کاربردی (بانکداری و بازارهای مالی) کارشناسی ارشد آنلاین

از عدم قطعیت سیاسی گرفته تا نیازهای مالی و استخدام، اقتصاد جزء جدایی ناپذیر تصمیم گیری روزمره است. کارشناسی ارشد آنلاین اقتصاد کاربردی با بازارهای بانکی و مالی شما را فراتر از مقالات تحقیقاتی و به دنیای واقعی می برد و به شما بینشی می دهد که می توانید از همان روز اول عمل کنید. دانشگاه باث اولین دانشگاه در بریتانیا است که مدرک کارشناسی ارشد آنلاین را در اقتصاد کاربردی ارائه می دهد، و با تأکید بر تمرین بر نظریه، این فرصت را برای متخصصان وقت فراهم می کنیم تا آینده شغلی خود را در اقتصاد، بانکداری و امور مالی پیش ببرند. .

هوش مصنوعی آنلاین کارشناسی ارشد

اگر با چالش ها و امکانات بی نهایت پیشرفت هوش مصنوعی انگیزه دارید، این کارشناسی ارشد آنلاین در هوش مصنوعی ایده آل است. دوره کارشناسی ارشد هوش مصنوعی ما با ترکیب علم داده و رباتیک با جنبه‌های فنی‌تر برنامه‌نویسی و یادگیری ماشینی، مهارت‌هایی را که برای عملی کردن هوش مصنوعی نیاز دارید و پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای متخصصان در این تخصص هیجان‌انگیز، متمرکز بر آینده و به سرعت در حال رشد را ارائه می‌دهد. .

تجزیه و تحلیل کسب و کار آنلاین کارشناسی ارشد

با پر کردن شکاف بین علم داده و مدیریت کسب‌وکار، کارشناسی ارشد آنلاین Business Analytics شما را با مهارت‌ها و تخصص‌های فنی لازم برای ارتقای شغل خود به سطح بعدی مجهز می‌کند. ارائه شده توسط دانشکده مدیریت Bath دارای اعتبار EQUIS و AMBA، شما مهارت های استراتژیک، حل مسئله و تصمیم گیری را که در دنیای تجارت امروز حیاتی است، به دست خواهید آورد و حرفه خود را به روی مجموعه ای از تجارت های هیجان انگیز مدیریتی و مشاوره ای باز می کند. نقش های تحلیلگر همچنین از طریق همکاری ما با IBM به نرم افزارهای پیشرفته و ابزارهای تحلیلی دسترسی خواهید داشت.

کارشناسی ارشد آنلاین علوم کامپیوتر

با مدرک کارشناسی ارشد آنلاین در علوم کامپیوتر از دانشگاه باث، به یکی از صنایع با رشد سریع در بریتانیا بپیوندید. دوره ما، که بر روی استفاده صنعتی از محاسبات متمرکز است، به شما مهارت‌های دیجیتال مرتبط و توانایی فنی می‌دهد، که می‌تواند به طیف وسیعی از فرصت‌های حرفه‌ای هیجان‌انگیز منجر شود، حتی اگر هیچ تخصص برنامه‌نویسی قبلی نداشته باشید. توسط دانشگاهیان پژوهشی الهام‌بخش به شما آموزش داده می‌شود که کارشان در هوش مصنوعی، تعامل انسان و رایانه و امنیت سایبری پیشرو است. به همین دلیل است که بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاه موقعیت هایی را در شرکت های بزرگی مانند الکترونیک آرتز، نوکیا و KPMG به دست آورده اند.

مدیریت کارآفرینی و نوآوری آنلاین کارشناسی ارشد

انگیزه و جاه طلبی خود را با برتری علمی و بینش ارائه شده توسط مدیریت کارآفرینی و نوآوری آنلاین کارشناسی ارشد دانشگاه بات ترکیب کنید. این دوره تحصیلات تکمیلی آنلاین که توسط دانشکده مدیریت حمام معتبر EQUIS و ABMA ارائه می‌شود، دیدگاه‌های جدید و هیجان‌انگیزی را در مورد رشته‌های کسب‌وکار سنتی ارائه می‌کند و سفری را برای شرکت مادام‌العمر به راه می‌اندازد. خواه در حال گسترش یک کسب و کار خانوادگی، ایجاد یک شرکت جدید، یا به دنبال ایجاد تأثیر مثبت از درون شرکت خود باشید، مدرسه پیشرو در جهان به شما کمک خواهد کرد تا شما را به آنجا ببرد.

مهندسی مدیریت بازرگانی آنلاین کارشناسی ارشد

درک عمیقی از مفاهیم رهبری مهندسی و فناوری ایجاد کنید و در عین حال مهارت ها و درک کسب و کار، عملیات و استراتژی را برای به کارگیری آنها در زمینه مهندسی به دست آورید. مطالعات شامل تجزیه و تحلیل کسب و کار، توسعه محصول و مدیریت زنجیره تامین خواهد بود. این دوره برتری دانشگاهی و شبکه های صنعتی را از دانشکده مهندسی و طراحی و دانشکده مدیریت معتبر EQUIS و ABMA ترکیب می کند.

یادگیری آنلاین که فعال و فعال است

محیط یادگیری مجازی انعطاف پذیر ما این امکان را به شما ارائه می دهد که به صورت آنلاین پاره وقت مطالعه کنید و در عین حال به اهداف شغلی خود ادامه دهید. محیط یادگیری مجازی ما منطقی و آسان برای پیمایش است و دسترسی به تمام مطالب دوره مربوطه را ارائه می دهد. علاوه بر این که منابع زیادی در دسترس شماست، می توانید از روز اول تحصیل خود، کتابخانه آنلاین گسترده دانشگاه را مرور کنید. شما همچنین بخشی از جامعه جهانی متشکل از دانشگاهیان خبره و دانشجویان همکار خواهید بود. این به شما کمک می کند تا دیدگاه بین المللی در زمینه تحصیلی انتخابی خود به دست آورید و چشم انداز شغلی خود را گسترش دهید.

"بهترین ویژگی آزادی تحصیل در دانشگاهی است که واقعاً به دانشجویان خود اهمیت می دهد بدون اینکه مجبور باشید برای استفاده از چنین دوره مفید و جالبی کل زندگی شما را ریشه کن کنید." - جس کریس، دانشجوی کارشناسی ارشد آنلاین علوم کامپیوتر

با دانشگاه باث بیشتر بروید

توصیفات دانشجویی

رتبه بندی

  • رتبه 5* بهترین دانشگاه در انگلستان
  • رتبه 2* در حسابداری و مالی
  • رتبه 8* برای دانشجویان فارغ التحصیل در رشته اقتصاد
  • رتبه 3* در مطالعات کسب و کار و مدیریت
  • رتبه 6* در علوم کامپیوتر

مکان ها

  • Bath

    Claverton Down, BA2 7AY, Bath

سوالات