Keystone logo
© Eva Dang
University of Bath Online

University of Bath Online

University of Bath Online

مقدمه

چرا در باث درس بخوانیم؟

دوره‌های کارشناسی ارشد آنلاین دانشگاه باث چالش‌های فکری سخت و تجربه‌ای در دنیای واقعی را به شما ارائه می‌دهد و دروازه‌ای برای تحقیقات پیشگامانه و مشاغل مورد نیاز برای شما فراهم می‌کند. مملو از محتوای جذاب و چالش برانگیز، دوره‌های کارشناسی ارشد آنلاین ما بر حوزه‌های کسب‌وکار، اقتصاد و مهارت‌های دیجیتالی پیشرفته تمرکز می‌کنند، زیرا مجموعه مهارت‌ها و دانش مورد نیاز را ارائه می‌کنیم، که برای محیط‌های کاری معاصر ضروری است. دانشگاه باث که توسط تایمز و راهنمای دانشگاه ساندی تایمز گود در سال 2023 به عنوان دانشگاه سال 2023 و هشتمین دانشگاه برتر در کل انتخاب شد، به دلیل تحقیقات و آموزش عالی که برای دانشجویان در سراسر جهان جذاب است، شهرت دارد.

اطلاعات بیشتر

دوره های آنلاین کارشناسی ارشد

دوره‌های کارشناسی ارشد آنلاین دانشگاه باث که به دلیل فرصت‌های آموزشی، پژوهشی و فارغ‌التحصیلی شناخته می‌شود، به‌طور خاص برای کسانی طراحی شده است که به دنبال گسترش افق‌های خود بدون وقفه در کار فعلی یا تعهدات سبک زندگی خود هستند. محیط یادگیری مجازی انعطاف‌پذیر این امکان را به شما می‌دهد که به صورت آنلاین پاره وقت مطالعه کنید و در عین حال به اهداف شغلی خود ادامه دهید. شما فقط به یک دستگاه با دسترسی به اینترنت نیاز دارید و می توانید به VLE ما متصل شوید که منطقی و آسان برای پیمایش است. از روز اول دوره خود، به کتابخانه آنلاین گسترده دانشگاه دسترسی خواهید داشت و می توانید از مجموعه ای از ابزارهای آنلاین نوآورانه استفاده کنید تا به شما در تکمیل موفقیت آمیز تحصیل کمک کنند. شما همچنین بخشی از جامعه جهانی متشکل از دانشگاهیان خبره و دانشجویان همکار خواهید بود. این به شما کمک می کند تا دیدگاهی بین المللی در مورد رشته تحصیلی انتخابی خود به دست آورید و چشم انداز شغلی خود را گسترش دهید.

اقتصاد کاربردی (بانکداری و بازارهای مالی) کارشناسی ارشد آنلاین

از عدم قطعیت سیاسی گرفته تا نیازهای مالی و استخدام، اقتصاد جزء جدایی ناپذیر تصمیم گیری روزمره است. کارشناسی ارشد آنلاین اقتصاد کاربردی با بازارهای بانکی و مالی شما را فراتر از مقالات تحقیقاتی و به دنیای واقعی می برد و به شما بینشی می دهد که می توانید از همان روز اول عمل کنید. دانشگاه باث اولین دانشگاه در بریتانیا است که مدرک کارشناسی ارشد آنلاین را در اقتصاد کاربردی ارائه می دهد، و با تأکید بر تمرین بر نظریه، این فرصت را برای حرفه ای های تحت فشار زمان فراهم می کنیم تا آینده شغلی خود را در اقتصاد، بانکداری و امور مالی پیش ببرند.

هوش مصنوعی آنلاین کارشناسی ارشد

اگر با چالش ها و امکانات بی نهایت پیشرفت هوش مصنوعی انگیزه دارید، این کارشناسی ارشد آنلاین در هوش مصنوعی ایده آل است. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که به متخصصان علوم کامپیوتر - و همچنین تعداد زیادی از رشته های دیگر - فرصتی برای تخصص در AI و پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای متخصصان در این تخصص هیجان انگیز، متمرکز بر آینده و به سرعت در حال رشد بدهد.

تجزیه و تحلیل کسب و کار آنلاین کارشناسی ارشد

با پر کردن شکاف بین علم داده و مدیریت کسب‌وکار، کارشناسی ارشد آنلاین Business Analytics شما را با مهارت‌ها و تخصص‌های فنی لازم برای ارتقای شغل خود به سطح بعدی مجهز می‌کند. ارائه شده توسط دانشکده مدیریت Bath دارای اعتبار EQUIS و AMBA، شما مهارت های استراتژیک، حل مسئله و تصمیم گیری را که در دنیای تجارت امروز حیاتی هستند، به دست خواهید آورد و حرفه خود را به روی مجموعه ای از تجارت های هیجان انگیز مدیریتی و مشاوره ای باز می کند. نقش های تحلیلگر همچنین از طریق همکاری ما با IBM به نرم افزارهای پیشرفته و ابزارهای تحلیلی دسترسی خواهید داشت.

کارشناسی ارشد آنلاین علوم کامپیوتر

با مدرک کارشناسی ارشد آنلاین در علوم کامپیوتر از دانشگاه باث، به یکی از صنایع با رشد سریع در بریتانیا بپیوندید. دانشگاه باث به متخصصان شاغل یا کسانی که تجربه قبلی ندارند، آموزش مبتنی بر تمرین را ارائه می دهد که هدف آن الهام بخشیدن و آماده سازی شما برای حرفه ای در علوم کامپیوتر است. در طول تحصیل در رشته علوم کامپیوتر آنلاین توسط دانشگاهیان پژوهشی الهام‌بخش به شما آموزش داده می‌شود که کارشان در زمینه هوش مصنوعی، تعامل انسان و رایانه و امنیت سایبری پیشرو است. به همین دلیل است که بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاه موقعیت هایی را در شرکت های بزرگی مانند الکترونیک آرتز، نوکیا و KPMG به دست آورده اند.

مدیریت کارآفرینی و نوآوری آنلاین کارشناسی ارشد

انگیزه و جاه طلبی خود را با برتری علمی و بینش ارائه شده توسط مدیریت کارآفرینی و نوآوری آنلاین کارشناسی ارشد دانشگاه بات ترکیب کنید. این دوره تحصیلات تکمیلی آنلاین که توسط دانشکده مدیریت حمام معتبر EQUIS و ABMA ارائه می‌شود، دیدگاه‌های جدید و هیجان‌انگیزی را در مورد رشته‌های کسب‌وکار سنتی ارائه می‌کند و سفری را برای شرکت مادام‌العمر به راه می‌اندازد. چه در حال گسترش یک کسب و کار خانوادگی، ایجاد یک شرکت جدید یا به دنبال ایجاد تأثیر مثبت از درون شرکت خود باشید، مدرسه پیشرو در جهان به شما کمک می کند تا شما را به آنجا برساند.

مهندسی مدیریت کسب و کار آنلاین کارشناسی ارشد

درک عمیقی از مفاهیم رهبری مهندسی و فناوری ایجاد کنید و در عین حال مهارت ها و درک کسب و کار، عملیات و استراتژی را برای به کارگیری آنها در زمینه مهندسی به دست آورید. مطالعات شامل تجزیه و تحلیل کسب و کار، توسعه محصول و مدیریت زنجیره تامین خواهد بود. این دوره برتری دانشگاهی و شبکه های صنعتی را از دانشکده مهندسی و طراحی و دانشکده مدیریت معتبر EQUIS و ABMA ترکیب می کند.

یادگیری آنلاین که فعال و فعال است

محیط یادگیری مجازی انعطاف پذیر ما این امکان را به شما ارائه می دهد که به صورت آنلاین پاره وقت مطالعه کنید و در عین حال به اهداف شغلی خود ادامه دهید. محیط یادگیری مجازی ما منطقی و آسان برای پیمایش است و دسترسی به تمام مطالب دوره مربوطه را ارائه می دهد. علاوه بر این که منابع زیادی در دسترس شماست، می توانید از روز اول تحصیل خود، کتابخانه آنلاین گسترده دانشگاه را مرور کنید. شما همچنین بخشی از جامعه جهانی متشکل از دانشگاهیان خبره و دانشجویان همکار خواهید بود. این به شما کمک می کند تا دیدگاهی بین المللی در مورد رشته تحصیلی انتخابی خود به دست آورید و چشم انداز شغلی خود را گسترش دهید.

با دانشگاه باث بیشتر بروید

توصیفات دانشجویی

مکان ها

مکان ها
  • Bath

    Claverton Down, BA2 7AY, Bath

    • youtube
    • facebook
    • twitter

سوالات