Keystone logo
University of Birmingham Online

University of Birmingham Online

University of Birmingham Online

مقدمه

به چالش کشیدن ذهن های بزرگ و شکل دادن به آینده آنها

با مدرک تحصیلات تکمیلی از دانشگاه بیرمنگامدر رشته خود به یک رهبر تبدیل شوید. یکی از برترین موسسات آکادمیک بریتانیا، تاریخچه طولانی از دانشگاهیان دقیق و تخصص آگاهانه دانشکده ما را با روش‌های آموزشی نوآورانه ترکیب می‌کند.

دوره های آموزشی آنلاین انعطاف پذیر دانشگاه بیرمنگام شما را با اساتید و همکاران بین المللی مرتبط می کند، بنابراین مهارت های شغلی حیاتی و دیدگاه جهانی آگاهانه به دست می آورید. به عنوان یکی از اعضای گروه راسل، دانشگاه بیرمنگام همچنین دانشجویان را با برترین تحقیقات علمی و پیوندهای حرفه ای در بخش خصوصی و عمومی احاطه می کند.

دانشگاه بیرمنگام که یکی از 100 مؤسسه برتر جهان (رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی QS 2022) و عضو گروه راسل است، بیش از یک قرن است که ذهن‌های پیشرو را به چالش کشیده و در حال توسعه است. این سنت امروزه ادامه دارد و دانشجویان را با تحقیقات علمی برتر و پیوندهای حرفه ای در بخش خصوصی و دولتی احاطه می کند - مهم نیست کجا و چگونه تحصیل می کنید.

ما خوشحالیم که مدارک تحصیلات تکمیلی 100٪ آنلاین زیر را ارائه می دهیم:

با یادگیری آنلاین طراحی شده برای دانشجویان مدرن کارشناسی ارشد، آینده خود را در دست بگیرید.

اطلاعات بیشتر

رتبه بندی

یک موسسه "100" برتر جهان (رده بندی دانشگاه های جهانی QS 2022)

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

توصیفات دانشجویی

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

مکان ها
  • UK Online

    The University of Birmingham, Edgbaston

    سوالات