Keystone logo
© BIMM University
University of Bolton - Online Studies

University of Bolton - Online Studies

University of Bolton - Online Studies

مقدمه

کالج بین المللی وسترن آنلاین برنامه های مدرک را در زمینه های تخصصی مانند تجارت و حسابداری ارائه می دهد. دانشجویان با سوابق تحصیلی و سطوح مختلف تحصیلی می توانند WINC آنلاین به عنوان ابزاری برای کسب مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد ، کارشناسی و کارشناسی ارشد خود بپیوندند.

WINC آنلاین بخشی از گروه موسسات چند ملیتی Knowledgucate است که مقر آن در امارات متحده عربی است.

دانش بنیان دارای زنجیره ای از مدارس بازی ، مدارس K-12 ، کالج های پیش دانشگاهی ، کالج های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد و همچنین یک دانشگاه در هند است. همچنین دارای موسسات آموزشی در امارات و انگلستان و همچنین ارائه برنامه هایی در فضای آنلاین است.

WINC آنلاین یک بال آموزش آنلاین و از راه دور WINC ، انگلستان است که بطور انحصاری برای ارائه دانش آموزان امکان پیگیری مدارک معتبر را بدون ایجاد خطر در برنامه های کاری یا خانوادگی خود در اختیار دانشجویان قرار داده است. برنامه هایی که از طریق WINC آنلاین ارائه می شوند با مؤسسات معتبر یا دانشگاه های معتبر همکاری می کنند و به همان استاندارد هایی که در مدل سنتی ارائه می شود آموزش داده می شوند و ارزیابی می شوند.

128896_pexels-photo-1438072.jpeg

بورو هزاره / پکسل

چرا با کالج بین المللی وسترن آنلاین تحصیل می کنید؟

با ایجاد تأسیس کالج بین المللی غربی ، RAK ما کالج معتبر BAC را در تاتنهام هیل ، لندن ، انگلیس تأسیس کرده ایم. WINC London مرکز اصلی فعالیتهای ما در انگلیس است و ما خوشحالیم که دوره های آموزشی و همچنین آنلاین را بهمراه همکاری بدون شرکای انگلستان ارائه می دهیم.

تحویل دوره

برخلاف اکثر برنامه های درجه آنلاین ، جایی که بیشتر تعامل بین معلمان و دانش آموزان بصورت غیر همزمان اتفاق می افتد ، سیستم تحویل WINC OL جلسات منظم تماس همزمان را همزمان می کند.

امکانات یادگیری

در بیشتر دوره ها خوانش های اختصاصی از کتاب های درسی و سایر مطالب ، تمرین های آنلاین ، مشکلات یا فعالیت هایی که توسط مربی در کنار هم قرار گرفته است ، بحث های تعاملی درمورد موارد ، موقعیت ها ترکیب می شود.

ارزیابی آنلاین

ارزیابی ها به منظور انعکاس و توسعه مهارت هایی که رهبران در محیط حرفه ای خود استفاده می کنند ، انجام می شود ، بنابراین شما در تکالیف کتبی ، ارائه ها ، اوراق بهادار بازتابی و برنامه های توسعه شخصی ارزیابی خواهید شد.

نکات برجسته آموزش آنلاین

کلاسهای شما در یک محیط آنلاین برگزار می شود. شما می توانید در هر زمان و به راحتی در LMS وارد شوید. پس از آنلاین ، با مربیان و دانشجویان دیگر خود ارتباط برقرار خواهید کرد.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • London

    Western International College, Office 106 Longcroft House 2-8 Victoria Avenue, EC2M 4NS, London

    سوالات