Keystone logo
University of Essex Online

University of Essex Online

University of Essex Online

مقدمه

University of Essex Online 100٪ دوره های آنلاین و پاره وقت در تجارت، محاسبات، آموزش، بهداشت، قانون، جرم شناسی و روانشناسی ارائه می دهد. مدارک تحصیلی که ما ارائه می دهیم شامل مدارک CertHEs و Bachelors در مقطع کارشناسی و مدارک PG Certs، PG Dips و Master در سطح فوق لیسانس است که مدت زمان تحصیل از 8 ماه تا 4 سال متغیر است.

شما می توانید با ما از هر کجا با اتصال به اینترنت و در زمانی که بهترین برنامه شما را دارد مطالعه کنید. دوره شما از طریق یک محیط یادگیری مجازی پیشرفته (VLE) ارائه می شود، که دسترسی 24/7 را به منابع با کیفیت بالا، از جمله گروه های سخنرانی، انجمن های گفتگو، سمینارهای زنده و جلسات پرسش و پاسخ، و همچنین به شما ارائه می دهد. به عنوان کتابخانه الکترونیکی گسترده

حتی ارزیابی های شما به طور کامل آنلاین تکمیل می شود - هیچ یک از دوره های ما نیازی به سفر به مراکز آزمون یا مراکز امتحانی ندارد. در واقع اکثر دوره های ما اصلا امتحان ندارند! برای معدود دوره‌هایی که دارای شرایط امتحانی هستند، ما از یک سیستم جستجوگر مجازی استفاده می‌کنیم که به شما امکان می‌دهد امتحانات آکادمیک سخت را از آسایش خانه خود بگذرانید. در غیر این صورت، تکالیف کتبی را تکمیل می‌کنید، در انجمن‌های گفتگو شرکت می‌کنید یا مدخل‌های ژورنال بازتابی می‌نویسید.

چه حرفه ای با تجربه باشید که به دنبال پیشرفت شغلی خود هستید یا یک فارغ التحصیل اخیراً که می خواهد رزومه خود را تقویت کند، مطالعه آنلاین راهی مقرون به صرفه، راحت و انعطاف پذیر برای پیشرفت است.

چرا با ما مطالعه کنید؟

ما یکی از طولانی ترین ارائه دهندگان مدارک 100٪ آنلاین در بریتانیا هستیم. همه دوره های ما به طور خاص برای تحویل آنلاین طراحی شده اند، که آموزش استاندارد طلایی را با آخرین فناوری ترکیب می کند و به شما امکان می دهد از هر کجای دنیا یک آموزش عالی کسب کنید.

ما رتبه طلایی را در چارچوب تعالی تدریس دولت (TEF 2018) به دلیل ارائه آموزش، یادگیری و نتایج برجسته برای دانش‌آموزانمان به دست آوردیم. با رتبه رضایت 89٪، ما همچنین بالاترین امتیاز ارائه دهنده فقط آنلاین در نظرسنجی ملی دانشجویان (NSS 2020) هستیم.

مربیان آنلاین ما مقامات و متخصصان پیشرو در زمینه های مربوطه هستند. آنها نسبت به آنچه که آموزش می دهند مشتاق هستند و دانش خود را از عملکرد صنعت با ارائه دانشگاهی با کیفیت بالا ترکیب می کنند و تجربه یادگیری بی نظیری را به شما ارائه می دهند.

تیم ما متشکل از مشاوران دانشجوی اختصاصی و متخصصان مهارت‌های مطالعه، از روز اول تا فارغ‌التحصیلی، راهنمایی و پشتیبانی آکادمیک در سطح جهانی را به شما ارائه می‌کنند. تیم برای کمک و راهنمایی شما در حین پیشرفت تحصیلی آماده خواهد بود. هر سوال یا مشکلی که باشد، آنها برای یافتن راه حل با شما همکاری خواهند کرد.

همه مدارک تحصیلی ما توسط دانشگاه اسکس، یک دانشگاه برنده جوایز با میراث 50 ساله تعالی آموزشی و پژوهشی، اعطا و تأیید می شود. پس از اتمام تحصیلات، از شما دعوت می شود تا از پردیس کولچستر دانشگاه اسکس فارغ التحصیل شوید. شما گواهینامه مشابه دانشجویان مستقر در پردیس را دریافت خواهید کرد - نحوه تحصیل شما فقط در کارنامه تحصیلی شما ذکر شده است.

بورسیه و بودجه

هزینه ها و گزینه های تامین مالی

تحصیل در دانشگاه یکی از بزرگترین سرمایه گذاری ها بر روی خود و حرفه شما است. هزینه های تحصیل ما برای همه دانش آموزان، در بریتانیا و بین المللی یکسان است - و شامل تمام مواد آموزشی و خواندن مورد نیاز است. هیچ هزینه پنهانی برای ارزیابی یا بازنشستگی وجود ندارد!

ما همچنین طیف وسیعی از تخفیف های شهریه، بورسیه ها و گزینه های پرداخت را برای دوره های آنلاین خود به دانشجویان ارائه می دهیم.*

  • تخفیف فارغ التحصیلان: فارغ التحصیلان دانشگاه اسکس یا University of Essex Online واجد شرایط 10 درصد تخفیف هستند.
  • تخفیف پرداخت کامل: شهریه کامل را از قبل پرداخت کنید و 5 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.
  • بورسیه بین المللی: بورسیه تحصیلی جزئی برای دانشجویان بین المللی مقیم مناطق خاص خارج از بریتانیا.
  • وام دانشجویی: برنامه های CertHE و مدارک لیسانس و کارشناسی ارشد ما برای وام های دانشجویی از Student Finance انگلستان تعیین شده است.
  • طرح پرداخت ماهانه: برای کسانی که خود سرمایه گذاری می کنند در دسترس است.

*لطفاً توجه داشته باشید که حداکثر دو تخفیف یا بورسیه قابل اعمال است و دو بورسیه تحصیلی به صورت ترکیبی قابل اعمال نیست. برای اطلاعات بیشتر در مورد تخفیف ها و بورسیه های تحصیلی ما و بحث در مورد واجد شرایط بودن خود لطفا با تیم پذیرش ما تماس بگیرید.

سوالات