Keystone logo
© BIMM University
University of Exeter Online

University of Exeter Online

University of Exeter Online

مقدمه

تحصیل آنلاین در دانشگاه اکستر

به عنوان عضوی از گروه دانشگاه‌های معتبر راسل، ما متعهد به حفظ بهترین تحقیقات، تجربه آموزشی و یادگیری برجسته و پیوندهای بی‌نظیر با تجارت و بخش دولتی هستیم.

همه دانشجویان ما، چه در محوطه دانشگاه و چه به صورت آنلاین، از دسترسی به دانشگاهیان که در زمینه های خود پیشرو هستند و علاقه مند به ارائه آخرین تحقیقات خود در کلاس درس هستند، بهره مند می شوند. آنها شما را برای کشف ایده های جدید، پرسیدن سوال و حل مشکلات به چالش می کشند. با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد آنلاین در دانشگاه اکستر، متوجه خواهید شد که چگونه یادگیری خود را هدایت کنید و در ایجاد دانش مشارکت فعال داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که چگونه فکر کنید و نه صرفاً به چه فکر کنید. شما می توانید با دانشگاهیان و سایر دانش آموزان همکاری کنید و درک هایی را ایجاد کنید که در زندگی حرفه ای و شخصی شما تأثیر بگذارد.

چرا آنلاین مطالعه کنید؟

مطالعه آنلاین رویکردی انعطاف‌پذیر برای تحصیلات تکمیلی ارائه می‌کند و شما را قادر می‌سازد تا شغل خود را بدون وقفه ارتقا دهید. در دنیایی که به نظر می‌رسد ما فقط شلوغ‌تر می‌شویم و پیشرفت شغلی تنها یکی از موارد متعددی است که می‌چرخانیم، مطالعه آنلاین به دعوت حرفه‌ای‌های کسب‌وکار مانند شما که به دنبال ارتقاء مهارت هستند، بدون مکث پاسخ می‌دهد. مطالعه آنلاین انعطاف‌پذیری نهایی را برای دیکته کردن نه تنها در زمان مطالعه، بلکه آنچه را که مطالعه می‌کنید فراهم می‌کند، به این معنی که می‌توانید برنامه خود را مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید.

چرا با ما آنلاین مطالعه کنید؟

مدارک کارشناسی ارشد آنلاین ما ارزش برابری با مدارک تحصیلی ما دارد و از نظر علمی چالش برانگیز است. آنها انعطاف پذیری را برای دانش آموزان با مشاغل تثبیت شده و همچنین کارآفرینانی که به دنبال ارتقای مهارت های رهبری خود هستند و در عین حال رشد کسب و کار خود را ارائه می دهند.

با سرعت خود بیاموزید

ما می دانیم که تقلب در تعهدات شخصی و کاری با مطالعه آنلاین می تواند یک چالش باشد. به همین دلیل است که ما شما را روی صندلی رانندگی می نشانیم. شما برنامه‌ای ایجاد می‌کنید که به شما امکان می‌دهد در کنار ادامه دادن به اهداف حرفه‌ای خود مطالعه کنید. برای انعطاف‌پذیری نهایی، ما سه تاریخ شروع در طول سال و گزینه‌ای برای استراحت در صورت نیاز، تا زمانی که تحصیلات خود را در عرض پنج سال کامل کنید، پیشنهاد می‌کنیم. ما همچنین گزینه قبولی مدارک PGCert و PGDip را ارائه می‌دهیم که در صورت داشتن زمان یا تعهدات مالی، می‌توان آنها را به کارشناسی ارشد ارتقا داد.

حرفه خود را ارتقا دهید

مطالعه با ما نه تنها فرصت های برجسته ای را برای پیشرفت شغلی ارائه می دهد، بلکه فرصتی برای استفاده از یک شبکه همتایان و کسب و کار در سراسر جهان را فراهم می کند. علاوه بر این، یادگیری در یک محیط مجازی، مهارت‌های حیاتی را که کارفرمایان در محیط کار مدرن به دنبال آن هستند، مانند مهارت‌های ارتباطی و مدیریت زمان، توانایی ایجاد انگیزه و هدایت، و سهولت با فناوری‌های دیجیتالی نوظهور، افزایش داده و نشان می‌دهد.

آموزش و یادگیری آنلاین چگونه کار می کند؟

در محیط یادگیری فراگیر Exeter (ELE) به همه یادگیری شما به صورت آنلاین قابل دسترسی خواهد بود، از جمله:

 • مواد آموزشی – به صورت محتوای مکتوب، ضبط شده یا متحرک
 • آزمون ها برای بررسی یادگیری و درک شما
 • فیلم ها، پادکست ها، مقالاتی برای خواندن
 • دسترسی به کتاب های الکترونیکی

یادگیری شما به یک برنامه هفتگی تقسیم می شود تا بتوانید ببینید چه کاری را باید به صورت هفتگی انجام دهید. قبل از اینکه تصمیم به ثبت نام و پرداخت هزینه ماژول بعدی خود بگیرید، ما به موقع برای آماده سازی و ارسال ارزیابی هایی که دارید و سپس زمانی را برای شما تعیین کرده ایم که در مورد آن ها بازخورد دریافت کنید.

ویژگی های پردیس

خدمات برای دانشجویان آنلاین

در دانشگاه اکستر، ما وقف این هستیم که تجربه آموزش آنلاین شما را تا حد امکان روان کنیم تا بتوانید به پتانسیل کامل خود دست پیدا کنید. ما کاملاً قدردانی و درک می کنیم که تعهد شما به آموزش در کنار اولویت های کار، خانه و دیگر اولویت ها قرار دارد. به همین دلیل است که در دانشگاه اکستر ما تعدادی خدمات پشتیبانی برای کمک به شما در این سفر هیجان انگیز داریم.

چگونه از شما حمایت خواهیم کرد؟

پشتیبانی تحصیلی

شما از حمایت منظم معلم آکادمیک خود در قالب جلسات آنلاین برنامه ریزی شده و همچنین هر گونه حمایت ویژه ای که ممکن است نیاز داشته باشید، از جمله انتقال به دانشگاه، آماده شدن برای ارزیابی ها، پاسخ دادن به بازخوردها یا هر موضوع دیگری که ممکن است بر مطالعات شما تأثیر بگذارد، خواهید داشت. مدرس ماژول شما با هدف کمک به تحقق پتانسیل تحصیلی شما در مورد هر گونه سوال یا توضیحی که در مورد ماژولی که به شما آموزش داده است، از شما پشتیبانی خواهد کرد.

خدمات پشتیبانی آموزشی

مشاوران پشتیبانی آموزشی ما اینجا هستند تا به تمام آن سوالاتی که مستقیماً با ارائه آموزش شما مرتبط نیستند پاسخ دهند. کارکنان ما در پاسخگویی به موقع به سوالات شما در موضوعاتی از مهلت های ارزیابی، نحوه دریافت تمدید یا نحوه ارسال ارزیابی مهارت دارند. اگر آنها نتوانند به سؤال شما پاسخ دهند، می توانند شما را به کسی که می تواند نشان دهند!

کتابخانه دیجیتال

تمام منابع کتابخانه ای که برای موفقیت در تحصیل خود نیاز دارید، از طریق کتابخانه کاملا دیجیتالی ما قابل دسترسی است که در هر مکانی در هر زمان در دسترس است. ما به خود می بالیم که می توانیم خدمات پشتیبانی کتابخانه ای بسیار شخصی سازی شده را ارائه دهیم، که دانشجویان آنلاین ما می توانند از طریق کانال های مختلف، از جمله چت اینترنتی 24/7، ایمیل و پشتیبانی 1:1 کتابداران از طریق تیم های مایکروسافت، به آن دسترسی داشته باشند. اگر کتابخانه دیجیتال برای شما جدید است، ما مجموعه ای از راهنماهای آنلاین داریم که از شما کمک می کند تا بهترین استفاده را از این منبع برای یادگیری و تحقیق خود داشته باشید.

مهارت های مطالعه

ممکن است مدتی از آخرین نگارش دانشگاهی شما گذشته باشد، یا این ممکن است یک مهارت کاملاً جدید برای شما باشد. نترسید! می‌توانید در یک کارگاه آنلاین شرکت کنید، به یک کافه نوشتن مجازی بروید یا یک قرار آنلاین با یک مشاور منطقه مطالعه رزرو کنید، که می‌تواند در تعدادی از زمینه‌های مرتبط با مطالعه مشاوره و پشتیبانی ارائه دهد، از جمله:

 • راهبردهای خواندن و یادداشت برداری
 • مطالعه و مدیریت زمان
 • تحلیل انتقادی
 • مهارت های ارائه
 • نگارش دانشگاهی
 • درک بازخورد
 • بازنگری و استراتژی های امتحان

منابع آنلاین ما که این حوزه‌ها و موارد دیگر را پوشش می‌دهند نیز با شروع سفر یادگیری خود با ما در دسترس خواهند بود.

علاوه بر این خدمات، دانشگاه اکستر با همکاری تیم Studiosity برای ارائه پشتیبانی تحصیلی آنلاین برای دانشجویان 24/7، 365 روز سال کار کرده است. دسترسی از طریق ELE به شما امکان می دهد بخش هایی از کار یا پیش نویس تکالیف را تا 5500 کلمه برای بازخورد سریع اما مفید در مورد املا، گرامر، ساختار، انتخاب زبان و ارجاع آپلود کنید. دانش‌آموزان می‌توانند هر سال 10 درخواست ارسال کنند که هر سپتامبر تمدید می‌شود.

خدمات رفاهی

در دانشگاه اکستر، ما مشتاقانه از دانشجویان خود حمایت می کنیم تا از سلامت جسمی و روانی خوبی برخوردار باشند تا بتوانند بهترین تجربه تحصیلی و دانشجویی ممکن را داشته باشند. پشتیبانی خدمات رفاهی ما از سه Pathways اصلی تشکیل شده است:

 • درمان های روانشناختی Pathway
 • سلامت روان Pathway
 • قابلیت دسترسی Pathway

ما متعهد به ارائه یک محیط یادگیری هستیم که به همه دانش‌آموزانمان حمایت می‌کند تا پیشرفت کنند. ما از دانش‌آموزان دارای ناتوانی‌های طولانی‌مدت، از جمله شرایط پزشکی مزمن، اختلالات جسمی و حسی، تفاوت‌های یادگیری و افرادی که دارای شرایط طیف اوتیستیک (ASC) هستند، حمایت می‌کنیم.

رفاه

ما می دانیم که گاهی اوقات، انجام آموزش در کنار سایر تعهدات از جمله خانه و محل کار می تواند دشوار باشد. اگر سلامت روحی یا جسمی شما بر توانایی شما برای مطالعه تأثیر می گذارد یا تحصیل شما مشکلاتی را برای سلامتی ایجاد می کند، مشاوران باتجربه رفاهی آموزش و پرورش آماده گفتگو و حمایت از شما به صورت محرمانه و بدون قضاوت هستند.

اشتغال پذیری

سفر تحصیلی شما احتمالاً به دلیل اشتیاق شما برای هدایت یا پیشبرد حرفه خود در یک مسیر خاص یا عشق شما به یادگیری بوده است. در هر صورت، ما اینجا هستیم تا از شما در یافتن مسیری که بر اساس صلاحیت ها و تجربه حرفه ای شما است حمایت کنیم. در کنار توسعه مهارت‌های اشتغال‌پذیری از طریق دوره آموزشی خود، می‌توانید به منابعی دسترسی داشته باشید که توسط مشاغل کاملاً واجد شرایط و مشاوران استخدامی پشتیبانی می‌شوند و به موارد زیر دسترسی دارند:

 • ایجاد رزومه های موثر، پوشش نامه ها و فرم های درخواست
 • فرصت های شغلی، نمایشگاه های شغلی، کارفرمایان و ارائه های فارغ التحصیلان
 • قرار ملاقات های راهنمایی شغلی و کارگاه های مهارتی که به برنامه ریزی شغلی، شکار شغل و آماده سازی برای فرآیندهای انتخاب شغل کمک می کند.

پشتیبانی فناوری اطلاعات

هنگامی که با ما به صورت آنلاین مطالعه می کنید، به همان پشتیبانی IT مانند دانشجویان ما در دانشگاه دسترسی خواهید داشت. این شامل:

 • آدرس ایمیل دانشگاه اکستر
 • ذخیره سازی ابری OneDrive
 • میز خدمات IT متخصص برای پشتیبانی دسترسی و بازنشانی رمز عبور

پس از پرداخت هزینه و ثبت نام در دوره، یک نام کاربری و رمز عبور برای حساب IT شخصی خود ایجاد می کنید. شما از این برای دسترسی به دوره خود از طریق ELE و همچنین حساب ایمیل دانشگاه خود استفاده خواهید کرد، جایی که تمام ایمیل های مربوط به دوره شما ارسال می شود.

  پذیرش ها

  مکان ها

  • Exeter

   Stocker Road, EX4 4PY, Exeter

   سوالات