Keystone logo
© Penn State Great Valley
University of Florida Online

University of Florida Online

University of Florida Online

مقدمه

دربارهی ما

به دانشگاه بهداشت فلوریدا ، جامع ترین مرکز بهداشت دانشگاهی جنوب شرقی و بخشی از یکی از 10 دانشگاه تحقیقاتی برتر کشور ، خوش آمدید.

UF Health بیانگر تعهد بیش از 26500 کارمند برای رسیدن به درجه بالاتر و بالاتر است ، هم ترجمه اکتشافات علمی به پیشرفتهای مراقبت از بیمار و هم اجرای آنها برای کمک به افراد در بازگشت به زندگی بهترشان.

درباره UF Health

ما برای مجموعه های متنوعی از کالج ها ، مراکز و موسسات بهداشتی و بیمارستان ها ، شیوه های دانشکده و برنامه های مراقبت از بیمار بی نظیر هستیم.

مراکز بهداشتی دانشگاهی اکتشافاتی انجام می دهند که منجر به پیشرفت هایی در مراقبت از بیمار می شود. بیماران ما در قلب همه کارهایی که ما برای دستیابی به بهترین نتیجه بالینی ممکن ، کیفیت و ایمنی در بین مراکز بهداشتی دانشگاهی در سطح کشور انجام می دهیم ، قلب ما هستند. ما مراقبت دلسوزانه ای با تمرکز بر نتایج کلاس جهانی برای همه ، صرف نظر از اینکه بیماری آنها ساده یا پیچیده باشد ، ارائه می دهیم و برای کسانی که به آنها گفته شده گزینه های دیگری ندارند ، امید - و نتایج - ارائه می دهیم.

ماموریت ما ارتقا health سلامت از طریق مراقبت از بیماران برجسته و با کیفیت است. آموزش ابتکاری و دقیق در مشاغل بهداشتی و علوم پزشکی. و تحقیقات با تأثیر بالا در طیف وسیعی از تحقیقات اساسی ، ترجمه ای و بالینی.

ما که هستیم

UF Health شامل کالج های دندانپزشکی ، پزشکی ، پرستاری ، داروسازی ، بهداشت عمومی و حرفه های بهداشت و دامپزشکی است. خانواده بیمارستان های UF Health Shands ؛ مرکز پزشکی UF Health Jacksonville؛ UF Health North؛ و یک دانشگاه دانشگاهی در جکسونویل که محل دانشکده پزشکی UF - جکسونویل است و شامل برنامه های تحصیلی ارائه شده توسط کالج های پرستاری و داروسازی است. همچنین شامل اقدامات مراقبت های اولیه و تخصص در سراسر شمال مرکزی و شمال شرقی فلوریدا و همچنین جنوب شرقی جورجیا است.

UF و UF Health متخصصان و کارکنان بهداشتی ماهر را از سراسر کشور جذب می کنند. فضای پویای دانشگاه موجب تشویق مشاغل ، مشاغل و رشد و توسعه جامعه می شود. شبکه UF بهداشتی بیمارستان ها و پزشکان هر ساله بیش از 3 میلیون ویزیت سرپایی و سرپایی را مدیریت می کند و از 67 کشور فلوریدا ، از سراسر کشور و بیش از 30 کشور به بیماران خدمات ارائه می دهد.

UF Health Shands ، سیستم خصوصی و غیرانتفاعی بیمارستان UF Health مستقر در Gainesville ، شامل هفت بیمارستان است:

 • بیمارستان UF Health Shands
 • بیمارستان سرطان UF Health Shands
 • بیمارستان کودکان UF Health Shands
 • بیمارستان قلب و عروق UF Health
 • بیمارستان عصبی پزشکی UF بهداشت
 • UF Health Shands Rehab Hospital
 • بیمارستان روانپزشکی UF Health Shands

مأموریت ، چشم انداز و ارزش ها

ماموریت ما

 • مراقبت از بیمار
 • پژوهش
 • تحصیلات
 • سرویس اجتماعی

دیدگاه ما

ما با هم تلاش می کنیم تا از طریق کشف ، علوم و فناوری بالینی و ترجمه ، آموزش استثنایی و مراقبت های بهداشتی مبتنی بر بیمار ، مبتکر و با کیفیت بالا حرکت مهارناپذیری را به سمت هدف بهبود سلامت افراد و جامعه ایجاد کنیم.

این همان دیدگاه ماست که قدرت مشترک را مهار می کنیم.

ارزش های ما

ارزش UF Health Flywheel در UF Health ، ارزشهای اساسی ما مربوط به تعهد ما به بیماران و نقش ما در خدمت به جوامع ما است:

 • مسئوليت
 • تنوع
 • تعالی
 • نوآوری
 • تمامیت
 • کار گروهی
 • اعتماد

عزم ما را به پیش می برد. ما مشکل گشا هستیم ، با هم کار می کنیم تا دارو را به جلو ببریم. محققان ما به پیشرفت های فوری یا آینده کمک می کنند که به روشی تبدیل می شود که به افراد کمک می کند زندگی پر از کیفیت را از سر بگیرند. هدف ما به حداکثر رساندن تأثیر بودجه ایالتی و فدرال برای برنامه های UF است که علوم پزشکی ، بالینی و جمعیت را پیش می برد. همکاری در زمینه های میان رشته ای با شرکای مختلف در UF ؛ برای بهبود سلامت بیماران ، از کشف و فناوری علمی برای استفاده تجاری استفاده کنید.

پزشکان بهداشت دانشگاه فلوریدا ، عمل بزرگ دانشکده تخصصی کالج پزشکی UF ، دسترسی به بیش از 1000 ارائه دهنده خدمات در بیش از 100 حوزه تخصصی را فراهم می کند. ما فارغ التحصیلانی را آموزش می دهیم که در مراقبت های بالینی ، علمی ، آموزشی و بهداشت جامعه سرآمد و برجسته باشند. هدف ما این است که یک مدل ملی برای آموزش پزشکی حرفه ای و ارتقا the برجستگی آموزش تحصیلات تکمیلی باشیم.

تمام کارهایی که ما انجام می دهیم در اطراف بهبود سلامتی و رفاه بیماران ، خانواده ها و جوامع ما است.

کار گروهی

مهمان نوازی و خدمات با نحوه حمایت و رفتار یکدیگر آغاز می شود. روابط ما با هم تیمی ها و کارمندان بخش های دیگر زمینه رفتار ما نسبت به بیماران و بازدید کنندگان را ایجاد می کند. اگر به عنوان همكاران UF Health از يكديگر حمايت نكنيم ، قادر به ارائه مراقبت هاي برجسته بيمار نخواهيم بود. مراقبت های بهداشتی می تواند یک محیط پر فشار باشد. همکاری مشترک با همکارانمان در یک محیط تیمی حمایتی برای توانایی ما در ارائه مراقبت های ایمن ، با کیفیت و توجه بسیار مهم است. هر روز ، اقدامات فردی ما به روحیه ، عملکرد و موفقیت تیم ما کمک می کند.

ارتباطات

ارتباطات نحوه تبادل اطلاعات و ایجاد ارتباط شخصی است که منجر به مراقبت عالی از بیمار و تجربه مثبت برای همه افراد در UF Health می شود. از طریق برقراری ارتباط می توانیم بهترین راه حل مشکلات باشیم ، و برای پیشبرد دارو به همکاری می پردازیم.

حرفه ای بودن و مسئولیت پذیری

ما به عنوان نمایندگان UF Health ، سفیران سازمانی هستیم که به عنوان بهترین داروی ارائه شده معرفی می شود. ما به بیمارانی خدمت می کنیم که از سراسر جنوب شرقی ، کشور و بسیاری از کشورها به UF Health می آیند. کل تجربه آنها - خدمات و مهمان نوازی که ما ارائه می دهیم - باید با کیفیت بالای مراقبت پزشکی که دریافت می کنند مطابقت داشته باشد.

بیماران ما به ما مراجعه می کنند زیرا آنها به پزشکان ، پرستاران و تیم های بالینی ما اعتماد می کنند تا بهترین ، مراقبانه و دلسوزانه مراقبت های موجود را ارائه دهند.

هر یک از ما با مهارت ، دانش ، تصمیمات خوب و رفتارهای مودبانه خود ، نمایانگر سازمان کلاس جهانی خود هستیم. درک مشتریان از ما تجربه آنها را شکل می دهد.

رتبه بندی

مهمان نوازی و خدمات

بیماران ما در قلب همه کارهایی هستند که در UF Health انجام می دهیم. اولویت اصلی ما ارائه بالاترین کیفیت مراقبت های بهداشتی و بهترین تجربه ممکن برای هر بیمار، عضو خانواده و بازدیدکننده ای است که از درهای ما عبور می کند.

مهمان نوازی و خدمات یک حالت ذهنی است - رویکردی که در تمام اقدامات ما در طول روز منعکس می شود. این با نحوه حمایت و رفتار ما از یکدیگر به عنوان همکاران و مشتریان داخلی شروع می شود. روابط درونی ما پایه و اساس نحوه خدمت به کسانی را که به ما اعتماد دارند، ایجاد می کند. این تعهد داخلی با شناخت ما در فهرست "بهترین کارفرمایان آمریکا" توسط فوربس برجسته شده است. UF Health رتبه 21 را در Indeed.com کسب کرد 2017 "بهترین مکان برای کار" رتبه بندی بیمارستان ها یا سیستم های بهداشتی ایالات متحده. در سال 2018، UF Health در بین 100 مکان برتر برای کار در مراقبت های بهداشتی توسط Becker's Healthcare نامگذاری شد. UF Health، از جمله بیمارستان UF Health Shands، یکی از تنها چهار مورد در فلوریدا بود که در 25 رتبه برتر قرار گرفت.

بر اساس گزارش US News & World Report، تعهد ما به ارائه بالاترین کیفیت و ایمن‌ترین مراقبت از بیمار ممکن است در نتایج بالینی و شناخت ملی ما منعکس شده است. بیمارستان UF Health Shands دارای رتبه بندی ترین برنامه ها در بین بیمارستان های فلوریدا است. مهمان نوازی و خدمات از ویژگی های بارز تجربه بیماران ما است. کارمندان متعهد ما با این باور عمل می کنند که می توانیم با هر تعامل تأثیر مثبتی بگذاریم تا محیطی را ایجاد کنیم که در آن افراد احساس تایید، درک، امنیت و ارزش داشته باشند.

مکان ها

 • Gainesville

  University of Florida Gainesville, FL, 32611, Gainesville

سوالات