Keystone logo
University of Glasgow Online

University of Glasgow Online

University of Glasgow Online

مقدمه

در دانشگاه گلاسکو ، ما رویای دنیای بهتری را در سر می پرورانیم و از کمک به دیگران برای تغییر آن الهام گرفته ایم. رتبه یازدهمین بهترین دانشگاه بریتانیا توسط راهنمای دانشگاه گاردین 2023 و رتبه 76 در جهان توسط QS World Rankings 2024.

برنامه های تحصیلات تکمیلی آنلاین ما به شما این امکان را می دهد که به جاه طلبی های خود برسید و به جامعه در حال تغییر جهان ما بپیوندید. به موسسه ای بپیوندید که در آن افراد جاه طلب به سمت موفقیت سوق داده می شوند. یکی از برنامه های آنلاین ما را مطالعه کنید و برای نشان دادن خود آماده شوید.

مطالعه آنلاین به این معنی است که شما مجبور نیستید شغل فعلی خود را برای دنبال کردن یک شغل جدید فدا کنید. شما می توانید از هر کجا و در هر زمان به منابع تعاملی ما دسترسی داشته باشید. این شامل ویدئوها، آزمون‌ها و بحث‌های تعاملی می‌شود - منابعی که برای کمک به شما برای یادگیری و دستیابی به اهداف شغلی خود اختصاص داده شده است. در دانشگاه گلاسکو می توانید جاه طلبی های خود را بدون به خطر انداختن تعهدات فعلی خود پیش ببرید.

اطلاعات بیشتر


آموزش آنلاین کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد آموزش آنلاین ما برای معلمان، دانشجویان پیش از دکترا یا -EdD و متخصصان آموزش و پرورش که علاقه مند به پیشرفت شغلی در حول تعهدات موجود خود هستند عالی است. تمرکز ما بر تحقیق و تدریس در سطح بالا از اساتید متخصص این اطمینان را ایجاد می کند که شما در بهترین موقعیت برای غوطه ور شدن در زمینه آموزش، با تخصص های آموزش بزرگسالان، ارزیابی و آموزش و پرورش، و آموزش فراگیر هستید.

کارشناسی ارشد آنلاین بازاریابی

برای بازاریاب هایی که به دنبال اثبات مهارت های بازاریابی خود در تجارت در آینده هستند، موفقیت به توانایی استفاده از آخرین تکنیک های مبتنی بر داده، خدمات محور و دیجیتال بستگی دارد. کارشناسی ارشد بازاریابی آنلاین دانشگاه گلاسکو که توسط مدرسه کسب و کار آدام اسمیت با اعتبار سه گانه ما ارائه می شود، به شما این امکان را می دهد که از جدیدترین فناوری ها در اصول بازاریابی استفاده کنید. جدیدترین موضوعات، از تجزیه و تحلیل تا بازاریابی تجربه کاربر (UX)، توسعه برند، مدیریت بازاریابی و رفتار مصرف کننده را بررسی می کند.

در گلاسگو ، ما از شما پشتیبانی می کنیم تا به آرزوهای خود برسید ، با ما در اینترنت تحصیل کنید و امروز جهان را تغییر دهید.


به ما بپیوندید و علامت خود را بگذارید

توصیفات دانشجویی

رتبه بندی

  • رتبه اول در انگلستان برای آموزش توسط The Times و The Sunday Times Good University Guide 2024
  • رتبه 8 در انگلستان برای آموزش توسط The Complete University Guide 2024
  • 50 مدرسه برتر آموزش در جهان توسط QS — 2023، 2022، 2021، 2020، 2019

مکان ها

  • Glasgow

    Glasgow, بریتانیا

سوالات