Keystone logo
© BIMM University
University of Hertfordshire Online

University of Hertfordshire Online

University of Hertfordshire Online

مقدمه

در دانشگاه هرتفوردشایر، پتانسیل شما را می بینیم، جاه طلبی های شما را می شنویم و از آینده شما حمایت می کنیم. از لحظه ملاقات، شما را در مسیر دستیابی به اهدافتان قرار خواهیم داد. ما شما را به جلو هدایت خواهیم کرد، ما فعالانه شما را در هر مرحله راهنمایی خواهیم کرد. ممکن است مطمئن نباشید یا ممکن است سؤالاتی داشته باشید - اما ما به شما ایمان داریم و به شما کمک می کنیم تا پاسخ ها را پیدا کنید. ممکن است هدفی داشته باشید که بخواهید به آن برسید - ما می توانیم به تمرکز شما کمک کنیم. ممکن است بخواهید یک تجربه داشته باشید - ما می توانیم برای شما تجربه کنیم. در هرتس، Pathways زیادی برای موفقیت وجود دارد، بنابراین اجازه دهید آینده‌تان را قدرتمند کنیم و شما را تا آخر راه ببریم. این پلتفرم شماست، فرصت شما برای موفقیت – پس منتظر چه هستید؟

با دوره‌های آنلاین ما، شما آزادی و انعطاف‌پذیری برای یادگیری و کار با جامعه بین‌المللی از دانشجویان، با دسترسی به تخصص جهانی و فرصت‌های شبکه، در هر کجا که هستید، خواهید داشت.

این مدارک از رویکردی مشابه با معادل‌های دانشگاهی ما پیروی می‌کنند و در صورت امکان، موضوعات مشابهی را پوشش می‌دهند. آنها توسط همان سخنرانان طراحی و ارائه می شوند و به روشی تدریس و ارزیابی می شوند که به طور خاص برای یادگیری مبتنی بر وب و برای دانش آموزانی که نیاز به مطالعه انعطاف پذیر دارند طراحی شده است. ما نظرات کارفرمایان آینده‌نگر را داریم که به شما اطمینان می‌دهد با مهارت‌هایی که برای یک شغل موفق نیاز دارید فارغ‌التحصیل شوید.

چرا آنلاین مطالعه کنید؟

مطالعه آنلاین برای کسانی که می خواهند مهارت ها، دانش و آینده شغلی خود را بهبود بخشند، اما نمی توانند متعهد به حضور در دانشگاه یا تحصیل تمام وقت باشند، عالی است.

در دانشگاه هرتفوردشایر، ما تمام مدارک آنلاین خود را توسعه، ارائه و پشتیبانی می کنیم. برخلاف برخی از دانشگاه‌ها، ما آژانس‌های شخص ثالث را در یادگیری آنلاین خود دخالت نمی‌دهیم. از تکمیل درخواست خود برای تحصیل با ما، درست از زمان تحصیل و تا فارغ التحصیلی، تیم دوستانه و متشکل از معلمان و کارکنان اختصاصی ما اینجا هستند تا در هر مرحله به شما کمک کنند.

دوره های آنلاین ما همان استاندارد آکادمیک بالای مدارک دانشگاهی ما را دارد. شما یک مدرک دانشگاهی کاملا معتبر دریافت کرده اید. ما یک دانشگاه آنلاین و همچنین سنتی هستیم. نحوه انتخاب شما برای تحصیل تاثیری بر اعتبار مدرک شما ندارد.

دوره های آنلاین ما همان شرایط ورودی، محتوا و نتایج یادگیری را با برنامه های داخل دانشگاه ما دارد. آنها از همان رویه های دقیق تضمین کیفیت آکادمیک برای توسعه، تأیید، تحویل و ارزیابی پیروی می کنند. این امر ارزش جایزه ای را که به دست می آورید تضمین می کند و از آن محافظت می کند.

با شرایط خود مطالعه کنید

آموزش از راه دور آنلاین به شما در هنگام مطالعه انعطاف پذیری می دهد.

تمام دوره های آنلاین ما 100٪ آنلاین هستند، شما انتخاب می کنید که چه زمانی و کجا مطالعه کنید. همه دوره های ما را می توان به صورت پاره وقت مطالعه کرد، به این معنی که شما می توانید مطالعات خود را با تعهدات کاری و زندگی هماهنگ کنید.

دانشجویان بین المللی می توانند مدرک بسیار معتبر انگلستان را بدون نیاز به ترک کشور خود دریافت کنند. در دانشگاه، ما همچنین می‌بینیم که تعامل با سایر دانشجویان و معلمان نیز می‌تواند بخش مهمی از فرآیند یادگیری باشد، بنابراین ما این انعطاف‌پذیری را با برخی جلسات برنامه‌ریزی شده و ارزیابی‌ها در زمان‌های خاص ترکیب می‌کنیم.

دوره شما از طریق Canvas محیط آموزشی مدیریت شده دانشگاه ارائه می شود.

حمایت کردن

یک تصور غلط رایج وجود دارد که هنگام مطالعه آنلاین، هیچ تماسی با دانشگاه یا پشتیبانی کارکنان آموزشی نخواهید داشت.

تیم دوستانه و اختصاصی ما متشکل از معلمان و کارکنان اینجا هستند تا به شما کمک کنند، در هر مرحله از راه، استاد راهنما برنامه شما در سراسر مطالعات آنلاین شما قابل دسترسی است، و برای هر ماژول، شما یک مدرس ماژول خواهید داشت که از طریق آن ماژول خاص از شما پشتیبانی می کند.

همچنین تیمی متشکل از مدیران و تکنسین های آموزشی برای کمک به سوالات فنی وجود دارد.

یک دست یاری در حرفه شما

به عنوان یک دانشجوی آنلاین در دانشگاه هرتفوردشایر، به خدمات اختصاصی Careers and Employment and Enterprise به صورت آنلاین دسترسی خواهید داشت که توسط پورتال شغلی برجسته آنها، HandShake پشتیبانی می شود.

آنها اینجا هستند تا به شما کمک کنند تا مهارت های خود را توسعه دهید و بهترین تصمیم ها را برای آینده خود بگیرید و در موارد زیر به شما کمک می کنند:

 • جستجو برای فرصت های تجربه کاری
 • مشاوره و راهنمایی در مورد نحوه ایجاد CV عالی
 • درخواست برای مشاغل
 • انجام مطالعه بیشتر
 • راه اندازی کسب و کار خود

پذیرش ها

قبل از درخواست

بررسی کنید که شرایط ورود صحیح را برای دوره ای که می خواهید مطالعه کنید، داشته باشید.

اگر شرایط ورود رسمی را ندارید، اما احساس می‌کنید مدارک یا تجربه حرفه‌ای معادل دارید، همچنان می‌توانید برای مطالعه آنلاین به روش عادی درخواست دهید.

لطفاً مدارک مفصلی از تجربه مرتبط (حرفه ای) خود را در یک سند جداگانه ضمیمه فرم درخواست خود ارائه دهید.

ما قادر به قضاوت غیررسمی در مورد صلاحیت ها و تجربیات معادل نیستیم، به عنوان مثال. از طریق ایمیل. در عوض، ما به یک درخواست رسمی نیاز داریم، بنابراین اطلاعات کافی برای بررسی کامل هر مورد داریم.

چگونه درخواست شود

برای درخواست برنامه آنلاین، باید فرم درخواست آنلاین را تکمیل کنید.

لطفا هنگام ارسال فرم درخواست خود موارد زیر را پیوست کنید:

 • یک کپی از ریز نمرات صلاحیت شما
 • زبان انگلیسی GCSE در درجه C یا بالاتر / مدرک مهارت زبان انگلیسی شما اگر انگلیسی زبان اول شما نیست (مثلا آیلتس)
 • ریاضیات GCSE در کلاس C یا بالاتر یا معادل آن
 • یک بیانیه شخصی
 • یک کپی از پاسپورت شما
 • 1 مرجع آکادمیک یا حرفه ای (به جز برای کارشناسی ارشد بازیابی سلامت روان و گنجاندن اجتماعی - الزامات اضافی را در زیر ببینید)

لطفاً هنگام ارسال مدارک پشتیبان خود، شماره درخواست منحصر به فرد خود را در قسمت موضوع ذکر کنید.

نیاز مرجع حرفه ای برای بازیابی سلامت روان و شمول اجتماعی

اگر برای دوره‌ای در بازیابی سلامت روان و شمول اجتماعی درخواست می‌دهید، برای حمایت از مشارکت شما در خدمات بهداشت روان، هم به یک مرجع علمی و هم به یک مرجع حرفه‌ای نیاز داریم.

اگر تجربه ای در زمینه سلامت روان دارید اما نمی توانید این منابع یا دستاوردهای تحصیلی را ارائه دهید، لطفاً برای بحث با ما تماس بگیرید.

شرایط سابقه استخدام برای کارشناسی ارشد بهداشت عمومی

اگر برای دوره کارشناسی ارشد بهداشت عمومی درخواست می دهید، لطفاً مطمئن شوید که فیلد سابقه اشتغال را پر کرده یا رزومه خود را پیوست کنید تا مشارکت خود را در خدمات بهداشت عمومی نشان دهید.

بعد چه اتفاقی می افتد

ما بر اساس اطلاعاتی که شما برای ما ارسال می کنید پیشنهادی ارائه خواهیم کرد، بنابراین اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات مناسب را تا جایی که می توانید با جزئیات برای ما ارسال می کنید. تقریباً دو هفته طول می کشد تا پاسخ را دریافت کنید.

بورسیه و بودجه

توصیفات دانشجویی

مکان ها

 • Hatfield

  Mosquito Way, AL10 9EU, Hatfield

  سوالات