Keystone logo
University of Hertfordshire Online کارشناسی ارشد طراحی گرافیک (آنلاین)
University of Hertfordshire Online

کارشناسی ارشد طراحی گرافیک (آنلاین)

Hatfield, بریتانیا

2 Years

زبان انگلیسی

پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP ۷۸۰ *

آموزش از راه دور

* در هر 15 واحد برای سال تحصیلی 2021/2022

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

"با توجه به همه گیری ویروس کرونا، امتحانات ممکن است با یک فرم ارزیابی جایگزین در طول سال تحصیلی 2021/2022 جایگزین شود. لطفاً برای جزئیات بیشتر به مشخصات برنامه در این صفحات مراجعه کنید."

چرا هرتس را انتخاب کنید؟

  • چشم انداز استخدام: فارغ التحصیلان در مشاغل هنری، دیجیتال و طراحی با شرکت های طراحی پیشرو کار می کنند. بسیاری نیز به عنوان فریلنسر مشغول ارائه خدمات طراحی مستقل به مشتریان هستند.
  • تعالی آموزش: در طول این دوره پروژه محور، شما طراحی گرافیک معاصر را تمرین خواهید کرد و توسط معلمانی با تجربه تجاری گسترده در سطح بالا آموزش خواهید دید.
  • محتوای دوره متمرکز بر صنعت: شما ارزش اجتماعی، جهانی و فرهنگی را بررسی خواهید کرد که چگونه کار ما معنا و تأثیری در محصولات و سایر موجودات در هر محیطی ایجاد می کند.

در مورد دوره

با پیوستن به طراحی گرافیک کارشناسی ارشد، خلاقیت خود را تقویت کنید و فرصت های شغلی خود را افزایش دهید. هدف این برنامه تحصیلات تکمیلی این است که شما را به مهارت ها، دانش و درک مورد نیاز برای تمرین در سطح پیشرفته مجهز کند. تاکید زیادی بر روی تمرین حرفه ای و کاربردهای دنیای واقعی هنر و طراحی وجود دارد. شما مهارت های تحقیقاتی کلیدی را توسعه خواهید داد و درک خوبی از کار سایر پزشکان در رشته خود به دست خواهید آورد.

کارکنان ارشد تحقیقاتی و پزشکان مشهور بین المللی با دانشجویان کارشناسی ارشد کار می کنند و به شما کمک می کنند تا کار اصلی و چالش برانگیز را توسعه دهید. کارکنان ما در تحقیقات و فعالیت های حرفه ای با تجربه هستند و شما همچنین از مشارکت طراحان و متخصصان بازدید کننده و همچنین از مشارکت در برنامه نمایشگاه های بین المللی ما بهره مند خواهید شد.

در هر مرحله از راه، پتانسیل تخیلی، خلاقانه و فنی خود را به عنوان یک طراح گرافیک توسعه خواهید داد. ما شما را به بررسی طیف وسیعی از رسانه ها در زمینه های طراحی گرافیک دعوت می کنیم. به عنوان مثال نقش تصویرسازی در رسانه های جدید و سنتی و ارتباط طراحان گرافیک با هنرهای زیبا و رسانه های دیجیتال.

ما به شما فرصتی می دهیم تا دانش و مهارت های پیشرفته در استفاده از داستان سرایی روایی را توسعه دهید. شما رابطه آن را با طراحی گرافیک، و همچنین قراردادهای گویا در ادبیات کودکان و بزرگسالان، کمیک ها و سایر رسانه ها کشف خواهید کرد. ما شما را تشویق می‌کنیم تا مهارت‌های کارآفرینی و تجاری را که برای توسعه کار خود به حداکثر پتانسیل آن نیاز دارید، توسعه دهید. شما مهارت های عملی و فکری را برای پیشرفت به عنوان یک هنرمند تمرین کننده به دست خواهید آورد. با کار در کنار هنرمندان و طراحان در دوره‌های تحصیلات تکمیلی دیگر، فرصت‌های طراح گرافیک امروزی را کشف خواهید کرد، قراردادها را زیر سوال می‌برید و جهت تمرین خود را اصلاح می‌کنید.

با مطالعه طراحی گرافیک (آنلاین)، می توانید مطالعات را حول تعهدات کاری و زندگی تطبیق دهید.

چرا این دوره را انتخاب کنید؟

  • شما می خواهید مهارت های حرفه ای خود را به عنوان یک طراح گرافیک توسعه دهید
  • شما هیجان زده هستید که با طراحان حرفه ای در سطح بین المللی کار کنید
  • شما مشتاقانه منتظر کار در زمینه های حرفه ای و صنعتی هستید
  • شما می خواهید مهارت های تحقیقاتی را توسعه دهید که برای موفقیت در صنعت حیاتی است
  • شما می خواهید به طور کامل از طریق آموزش از راه دور یاد بگیرید.

تجربه دانشجویی

در دانشگاه هرتفوردشایر، ما می‌خواهیم مطمئن شویم که زمان تحصیل با ما تا حد امکان بدون استرس و با ارزش باشد. ما طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی از جمله: رفاه دانشجو، حمایت تحصیلی، اسکان و مراقبت از کودکان برای اطمینان از اینکه از زمان خود در هرتس بهترین استفاده را می‌کنید و می‌توانید بر مطالعه و تفریح تمرکز کنید.

اطلاعات تکمیلی

  • محل قرار دادن ساندویچ یا تحصیل در خارج از کشور سال: n/a
  • برنامه های کاربردی برای دانشجویان بین المللی و اتحادیه اروپا: بله

پذیرش ها

برنامه درسی

شهریه برنامه

فرصت های شغلی

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه