Keystone logo
© ©University of Hull
University of Hull Online

University of Hull Online

University of Hull Online

مقدمه

172494_172346_button_read-more-about-hull-online-on-their-website.png

به دنبال الهام و چالش برای موفقیت در مدرک خود هستید؟ University of Hull Online یک انتخاب عالی است. شما برتری تدریس و فرصت‌های ارتقای شغلی را که ما به آن شهرت داریم، دریافت می‌کنید. به علاوه انعطاف پذیری مطالعه آنلاین.

با University of Hull Online ، آموزش های تخصصی، فرصت ها و الهاماتی را که برای موفقیت نیاز دارید دریافت می کنید.

با کسب مهارت ها و دانش قابل انتقالی که کارفرمایان برایشان ارزش قائل هستند، مطالعات خود را با کار و سایر تعهدات هماهنگ کنید.

چرا به ما بپیوندید؟

جایزه نقره برای برتری تدریس ما در سال 2018 *
*در چارچوب تعالی تدریس که برتری در تدریس و یادگیری در دانشگاه‌ها و کالج‌های بریتانیا را به رسمیت می‌شناسد، جایزه نقره دریافت کرد.

توسط Times Higher Education در 50 موسسه برتر بریتانیا برای قدرت تحقیقاتی نامگذاری شده است

95.9 درصد از دانش آموزان شش ماه پس از فارغ التحصیلی در حال کار یا ادامه تحصیل هستند**
** ترک تحصیل کنندگان درجه یک تمام وقت در انگلستان. بررسی مقاصد ترک تحصیلات عالی، برای سال تحصیلی 2016/17 منتشر شده توسط آژانس آمار آموزش عالی 2018.

قدم بعدی را در حرفه خود بردارید

به دنبال الهام و چالش برای موفقیت در مدرک خود هستید؟ University of Hull Online یک انتخاب عالی است. شما برتری تدریس و فرصت‌های ارتقای شغلی را که ما به آن شهرت داریم، دریافت می‌کنید. به علاوه انعطاف پذیری مطالعه آنلاین.

در اینجا برخی از دلایل پیوستن به ما آورده شده است.

 • در سفر شغلی خود یک شروع کنید . همه دوره های ما با در نظر گرفتن قابلیت استخدام طراحی شده اند. در طول تحصیل، مهارت‌های مرتبط و قابل انتقالی را می‌آموزید که کارفرمایان برایشان ارزش قائل هستند.
 • CV خود را برجسته کنید . ما روابط نزدیکی با صنعت، دولت و سایر شرکا داریم. این به شما این فرصت را می دهد تا به دانش واقعی برای ارتقای CV خود دسترسی داشته باشید.
 • ارتباط خوبی داشته باشید . دوره های آنلاین ما شما را به یک جامعه جهانی از دانشجویان همفکر متصل می کند. هنگام مطالعه می توانید دانش و دیدگاه های ارزشمندی را با همسالان خود به اشتراک بگذارید.
 • دوستان مادام العمر پیدا کنید . روابطی که در حین تحصیل با ما ایجاد می‌کنید، با اتمام دوره‌تان به پایان نمی‌رسد. با ما راهنمایی شغلی مادام العمر دارید. و دسترسی به شبکه جهانی فارغ التحصیلان 85000 نفری ما.
 • به فهرست دست‌آوردها، رهبران، تأثیرگذاران و کارشناسان ما بپیوندید . فارغ التحصیلان ما عبارتند از تام واتسون، معاون رهبر حزب کارگر. جرمی داروک، مدیر اجرایی Sky UK؛ و دام النور کینگ، قاضی دادگاه استیناف انگلستان و ولز.
 • به تغییر جهان کمک کنید . در دانشگاه هال، ما متعهد هستیم که آموزش تخصصی و پشتیبانی لازم را برای کمک به ساختن دنیایی بهتر به شما ارائه دهیم. به همین دلیل شعار ما "Lampadas Ferens" است که به عنوان "حمل نور یادگیری" ترجمه شده است. بیا و به ما ملحق شو!

یادگیری آنلاین انعطاف پذیر

در University of Hull Online ، مربیان متخصص ما شما را تشویق می‌کنند تا به اهداف خود برسید.

در حین مطالعه دوره های آنلاین و پاره وقت ما، نیازی به استراحت از تعهدات کاری یا شخصی نیست.

دلایل مطالعه آنلاین با ما

 • با شرایط خودت مطالعه کن شما دسترسی آنلاین آسانی به تمام مطالب دوره خود از دسکتاپ یا رایانه لوحی خود، بدون هزینه اضافی دارید.
 • تعادل کار و زندگی خود را حفظ کنید . با موضوعات هفتگی قابل مدیریت، می توانید مطالعات خود را در مورد تعهدات کاری و شخصی خود برنامه ریزی کنید.
 • بخشی از یک جامعه جهانی باشید . دانش و دیدگاه ها را با همتایان خود در سراسر جهان به اشتراک بگذارید و شبکه های حرفه ای جهانی بسازید.
 • پشتیبانی اختصاصی . شما به یک مشاور دانشجویی اختصاصی دسترسی دارید تا هر زمان که به آن نیاز داشتید، از شما در زمینه تحصیل پشتیبانی کند.

چگونه کار می کند

 • در حین یادگیری درگیر شوید . مطالعات شما شامل ترکیبی تعاملی از تابلوهای بحث آنلاین، سخنرانی های درخواستی و وبینارهای زنده است.
 • در صورت نیاز از معلمان خود کمک بگیرید . از طریق پلتفرم یادگیری آنلاین ما، دسترسی آسانی به پشتیبانی و بازخورد معلم خود دارید.
 • تکالیف خود را به صورت آنلاین ارسال کنید . نیازی به نگرانی در مورد هزینه های سفر، ویزا یا مرخصی کاری نیست. تمامی تکالیف به صورت آنلاین ارسال و نمره گذاری می شوند.
 • با الزامات سخت افزاری و نرم افزاری اولیه شروع کنید . ما تجربه یادگیری آنلاین شما را تا حد امکان بدون دردسر می کنیم.
 • در حین حرکت پرداخت کنید یا از قبل پرداخت کنید. ما گزینه های پرداخت انعطاف پذیری را ارائه می دهیم تا بتوانید امور مالی خود را مدیریت کنید.

آیا به کسب مدرک فوق لیسانس خود به صورت آنلاین با دانشگاه هال فکر می کنید؟

در طول شب باز مجازی ما به عنوان یک دانش آموز آموزش از راه دور پاره وقت، زندگی چگونه است.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

 • Hull

  Hull, بریتانیا

سوالات