Keystone logo
University of Limassol

University of Limassol

University of Limassol

مقدمه

دانشگاه لیماسول پیشرفت Cyprus International Institute of Management (CIIM) است، یک مدرسه بازرگانی مشهور که از سال 1990 در قبرس فعالیت می کند، زمانی که به عنوان یک مدرسه خصوصی آموزش عالی توسط گروهی از مدیران برجسته اقتصاد قبرس تأسیس شد. دانشگاهیان مشهور از دانشگاه های برجسته خارج از کشور.

صدها دانشمند مشهور بین المللی از دانشگاه های خارجی و دانشگاهیان برجسته قبرسی در CIIM تدریس کرده اند. در 33 سال فعالیت CIIM، حدود 3000 دانشجوی قبرسی و بین المللی در 10 برنامه تحصیلات تکمیلی ارائه شده تحصیل کرده اند. تعداد قابل توجهی از فارغ التحصیلان ما بورسیه تحصیلی از جمهوری قبرس و دولت های سراسر جهان و همچنین سازمان ها و مشاغل قبرس و خارج از کشور دریافت کردند. بیش از 500 فارغ التحصیل CIIM پست های مدیریتی را در خدمات عمومی، سازمان های نیمه دولتی، خدمات آموزشی و دولت محلی پر کرده اند و همچنان ادامه می دهند، در حالی که صدها فارغ التحصیل سازمان ها و مشاغل را نه تنها در قبرس بلکه در خارج از کشور نیز اداره می کنند.

CIIM Innovations Ltd.، مالک CIIM، با توجه به قدردانی از بیش از 30 سال فعالیت موفق خود به عنوان یک مدرسه تحصیلات تکمیلی با شهرت بین المللی و گسترش تدریجی آن در رشته های فراتر از تجارت، از مقامات درخواست کرد تا CIIM را به دانشگاه تبدیل کنند. علوم و فناوری کامپیوتر، اقتصاد و امور مالی. پس از یک ارزیابی دقیق توسط CYQAA، CIIM به دانشگاهی به نام دانشگاه لیماسول (UoL) ارتقا یافته است. تاریخ شروع فعالیت دانشگاه 1 سپتامبر 2023 می باشد.

مکان ها

 • Aglantzia

  21 Akademias Avenue, 2107, Aglantzia

  • Limassol

   3-5 Chaidariou Street, 3020, Limassol

   سوالات