Keystone logo
© BIMM University
University of London

University of London

University of London

مقدمه

ما یکی از بزرگترین ، متنوع ترین دانشگاه ها در انگلستان با بیش از 120،000 دانشجو در لندن ، و 50،000 نفر دیگر در 180 کشور دنیا برای تحصیل در University of London تحصیل می کنند.

University of London با قدمت 1836 سومین دانشگاه قدیمی انگلستان است. این فدراسیون متشکل از 17 مؤسسه عضو و 9 مؤسسه تحقیقاتی است که برای 120000 دانش آموز در لندن پذیرایی می کند و همچنین یک عملیات جهانی است که به بیش از 51000 دانش آموز در بیش از 180 کشور و 1.3 میلیون دانش آموزی که در MOOC آن از طریق پلتفرم آنلاین Coursera ثبت نام کرده اند خدمات ارائه می دهد. این امر University of London به "بزرگترین کلاس درس جهان" تبدیل می کند.

بنابراین ، مهم نیست که در کجای دنیا هستید ، می توانید مدرک شناخته شده بین المللی را از University of London ، چه در دانشگاه و چه از طریق یادگیری انعطاف پذیر و از راه دور دریافت کنید. این دانشگاه بیش از 100 درجه ، دیپلم ، گواهینامه و ماژول کوتاه در سراسر جهان را در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد و قادر به پشتیبانی از کلیه الزامات یادگیری شما است.

121408_pexels-photo-1153213.jpeg
rawpixel.com / pexels

دانشگاه مردم

University of London توسط Royal Charter در سال 1836 برای منافع عمومی تأسیس شد و در سطح جهان شناخته می شود. در طول تاریخ طولانی ما ، دانشگاه دسترسی به طیف گسترده ای از فرصت های دانشگاهی را فراهم کرده است. این دانشگاه به عنوان یک رهبر جهانی در آموزش عالی پیشگام در ایجاد تغییر در این بخش است. ما اولین دانشگاهی بودیم که فارغ از جنسیت ، نژاد یا مذهب خود دانشجو را پذیرفتیم ، اولین کسی بود که زنان را در برنامه های مدرک پذیرش می کردند و در سال 1865 ، اولین کسی بود که به دانشجویان این فرصت را می داد که در هر کجا که هستند تحصیل کنند و امکان دسترسی به آموزش عالی را در سراسر کشور فراهم کردند. جهان تقریباً 200 سال است که ما با رویکرد منحصر به فرد خود به آموزش و پرورش ، زندگی میلیون ها انسان در سراسر دنیا را بهبود بخشیده ایم و باعث می شویم چارلز دیکنز ما را به عنوان "دانشگاه مردم" معرفی کند.

سطح جهانی؛ در سراسر جهان

چه بخواهید به عضویت آکادمیک پر جنب و جوش ما در قلب لندن یا پاریس بپیوندید ، به طور مستقل تحصیل کنید و یا با حمایت از یک مرکز تدریس شناخته شده ، شما دانشجوی University of London خواهید شد و به کلاس جهانی می پیوندید.

تحصیل در University of London

ما فدراسیونی از 17 موسسه عضو مستقل و دارای اعتبار ممتاز جهانی داریم ، از دانشگاه های بزرگتر مانند UCL یا کالج کینگ لندن گرفته تا موسسات تخصصی کوچکتر مانند آکادمی رویال موسیقی یا موسسه هنر Courtauld.

همچنین مؤسسات تحقیقاتی وجود دارد که از طریق دانشکده مطالعات پیشرفته متحد می شوند ، تحصیلات تکمیلی و تحقیقاتی را در علوم انسانی و همچنین موسسه University of London در پاریس و برنامه های یادگیری انعطاف پذیر و از راه دور ارائه می دهند.

دانشجویان موسسات عضو نیز University of London و به آنها دسترسی گسترده ای از خدمات ما در مرکز لندن را می دهند. هر کجا که تحصیل کنید ، کیفیت تحصیلی صلاحیت شما از بالاترین حد استاندارد است.

خدمات دانشجویی

علاوه بر ارائه آموزش کلاس جهانی ، ما همچنین خدمات دیگری از جمله مشاوره شغلی و دسترسی به دانشجویان مرکزی و کتابخانه معتبر مجلس سنا را ارائه می دهیم. این دانشگاه همچنین طیف وسیعی از اسکان دانشجویان با کیفیت بالا را در مرکز لندن ، که در آن دانشجویان می توانند با دیگران از طیف وسیعی از موسسات عضو درآمیزند ، مدیریت می کند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • London

    Malet Street, , London

    سوالات