Keystone logo
© Eva Dang
University of London - LSE

University of London - LSE

University of London - LSE

مقدمه

139710_button2.png

یک تجربه یادگیری آنلاین را کشف کنید که شما را در اولویت قرار می دهد ، مهم نیست که در کجا زندگی می کنید. برنامه های کارشناسی آنلاین در اقتصاد ، مدیریت ، امور مالی و علوم اجتماعی همکاری بین دو دانشگاه شناخته شده جهانی است: دانشگاه لندن و دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن (LSE).

برنامه های آنلاین BSc

برای شما طراحی شده است ، به کارگردانی LSE

هر برنامه - کاملاً آنلاین آموزش داده می شود - نظریه دانشگاهی و دانش عملی را در خود ادغام می کند. چه به دنبال ادامه تحصیل باشید و چه به پیشرفت شغلی خود علاقه مندید ، خواهید آموخت که چگونه در زمینه هایی که جهان را به سمت جلو می برد تغییر ایجاد کنید.

 • تجارت و مدیریت BSc آنلاین: توانایی های حل مسئله خود را پرورش دهید و بیاموزید که چگونه با نگاهی انتقادی و استراتژیک به موضوعات پیچیده و در حال توسعه تجارت و مدیریت بین المللی نزدیک شوید.
 • اقتصاد و مدیریت BSc آنلاین: از اصول اقتصادی ، چارچوب ها و روش ها برای عملکرد مدیریت استفاده کنید و مهارت های تحلیلی ، کمی و ارتباطی حیاتی بسازید.
 • اقتصاد آنلاین BSc: مهارت های استدلال کمی و منطقی خود را تقویت کنید و نیروهای اقتصادی متنوعی را که باعث رفتار انسان ها ، اقتصاد جهانی و توزیع منابع می شوند ، درک کنید.
 • BSc Online Data Science and Business Analytics: داده ها را برای تجزیه و تحلیل و رسیدگی به مشکلات دنیای واقعی استفاده کنید و درک خود را از موضوعات اصلی فنی مانند آمار ، ریاضیات و علوم کامپیوتر گسترش دهید.

آموزش آنلاین با لمس انسانی

دانش خود را به اشتراک بگذارید ، مهارت های خود را بسازید و از هرجای دنیا در ارتباط باشید.

در جلسات زنده بزرگنمایی با تسهیل کنندگان جذاب یادگیری و دانشجویان دیگر شرکت کنید.

از طریق تلفن همراه ، رایانه لوحی یا دستگاه های دسک تاپ از هر مکان به پردیس آنلاین دسترسی پیدا کنید.

در هر مرحله ، از پذیرش تا فارغ التحصیلی ، پشتیبانی شخصی بگیرید.

تعالی علمی ، دسترسی بی نظیر

دانشگاه لندن ، در سال 1836 تاسیس شد ، اولین دانشگاهی است که فارغ از جنسیت ، نژاد یا مذهب دانشجو می پذیرد. اولین کسی که زنان را در دوره های تحصیلی پذیرفته است. و اولین کسی که به دانشجویان امکان تحصیل در هر کجا را می دهد ، امکان دسترسی به آموزش عالی در سراسر جهان را فراهم می کند. امروزه دانشگاه لندن میزبان بیش از 50،000 زبان آموز از راه دور است که بیش از 200 مدرک را در بیش از 190 کشور تحصیل می کنند.

LSE یک دانشگاه علوم اجتماعی پیشرو در جهان است که رویکردی بین رشته ای برای یادگیری در پیش می گیرد. دانشجویان LSE درک جامعی از "علل وقایع" پیدا می کنند ، روشهای متداول تفکر را به چالش می کشند و با پیچیده ترین مشکلات جامعه مقابله می کنند. فارغ التحصیلان و دانشگاهیان LSE در زمینه ها و بخشهای مختلف ، از دانشگاه تا سیاست ، کمکهای تحول آفرینی می کنند. این جامعه جهانی شامل 37 نخست وزیر ، رئیس جمهور و نخست وزیر گذشته یا حال است. 18 برنده جایزه نوبل؛ و هفت برنده جایزه پولیتزر.

مکان ها

مکان ها
 • Holborn

  Houghton Street, WC2A 2AE, Holborn

  • London

   London, بریتانیا

   سوالات