Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Massachusetts Amherst

University of Massachusetts Amherst

University of Massachusetts Amherst

مقدمه

در UMass Amherst، از شما استقبال می کنیم که به جامعه متنوع و فراگیر ما متشکل از رویاپردازان، مبتکران، خالقان و انجام دهندگان بپیوندید. دریابید که چگونه می توانید علایق خود را کشف کنید و مهارت هایی را برای ایجاد نشان خود در جهان با آموزش UMass ایجاد کنید.

این لحظه شماست

این فرصت شماست.

این UMass است.

UMass در یک نگاه

در طول دهه گذشته، دانشگاه ماساچوست هم در شهرت و هم از نظر برتری به رشد شهاب سنگی خود ادامه داده است. از سال 2010، UMass Amherst به رتبه 26 در راهنمای بهترین کالج ها در گزارش اخبار و جهانی ایالات متحده رسیده است، و آن را به یکی از پیشرفته ترین موسسات در میان دانشگاه های دولتی درجه یک در آمریکا تبدیل کرده است. UMass Amherst، واقع در Amherst، ماساچوست، در نزدیک به 1450 هکتار در دره پایونیر در غرب ماساچوست، 90 مایلی از بوستون و 175 مایلی از شهر نیویورک واقع شده است. پردیس یک محیط فرهنگی غنی را در یک محیط روستایی نزدیک به مراکز اصلی شهری فراهم می کند. University of Massachusetts Amherst توسط کمیسیون آموزش عالی نیوانگلند تایید شده است.

رشد از ریشه های عمیق

University of Massachusetts Amherst از زمان تأسیس ما در سال 1863 به عنوان یک دانشگاه اعطایی زمین به نام کالج کشاورزی ماساچوست، تعهدی تزلزل ناپذیر به تغییرات اجتماعی و ایجاد دنیایی بهتر داشته است. ما وقف آموزش عمومی، تولید دانش جدید، و به کارگیری اکتشافات برای بهبود جامعه شده‌ایم - ماموریتی که امروز همچنان بر آن ایستاده‌ایم. برای بیش از 150 سال، ما در خط مقدم برخی از بزرگ‌ترین تغییرات در جامعه خود بوده‌ایم، از حمایت از حقوق زنان و پیوندهایمان با جنبش لغو لغو اولیه تا ناآرامی‌های اجتماعی که در دانشگاه ما و در سراسر کشور روی داد. قرن 20.

امروز، ما با افتخار در بین 200 برنامه برتر در سراسر جهان در 29 رشته دانشگاهی ایستاده ایم و همچنان به کسب شهرت جهانی برای برتری در تحقیق، بورس تحصیلی و کارآفرینی ادامه می دهیم. فعالیت و حمایت در پردیس UMass زنده و زنده است. ما همچنان ریشه های عمیق خود را در تغییرات اجتماعی از طریق تعهد خود به تنوع، برابری، و شمول برای همه دانش آموزان جشن می گیریم. از رویکرد ما به دانشگاهیان گرفته تا سازمان‌های دانشجویی که در محوطه دانشگاه ما رشد می‌کنند، جامعه دانشجویان، اساتید و کارکنان UMass همچنان جهان را در هر مرحله تغییر می‌دهد.

ما انقلابی هستیم

در University of Massachusetts Amherst ، روحیه انقلابی در رگ های ما جاری است. ما به دنبال پاسخگویی به سوالات جدید، به چالش کشیدن قراردادهای قدیمی و ساختن جهانی هستیم که در آن هر کس، صرف نظر از پیشینه‌اش، آزادی خود را داشته باشد. ما به یکدیگر قدرت می‌دهیم تا بهتر عمل کنیم، به پیشرفت‌های بیشتری برسیم و در تعالی خود به موفقیت بیشتری دست یابیم. وقتی صحبت از یک چالش به میان می آید، احتمالات را می بینیم نه مشکلات. وقتی چیزی غیرممکن به نظر می‌رسد، ما سخت‌تر کار می‌کنیم، عمیق‌تر می‌گردیم و نوآوری‌هایی ایجاد می‌کنیم که می‌توانند دنیا را تغییر دهند.

زیرا در UMass Amherst، ما انقلابی هستیم.

شکستن زمین جدید

UMass Amherst در طول تاریخ خود تعهد نهادی قوی به گسترش تأثیر تحقیقات و بورس تحصیلی خود در جهت‌های جدید، با شرکای جدید و از طریق رویکردهای خلاقانه برای همکاری نشان داده است.

در واقع، دانش پژوهان UMass در مقاطع تحصیلی و رشته ها با صنعت همکاری می کنند تا ثمره تحقیقات خود را به بازار بیاورند. از چالش نوآوری - یک مسابقه چهار بخش کارآفرینی بین دانشگاهی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان جوان - گرفته تا تسهیل وجوه مخاطره‌آمیز از همکاران در همه زمینه‌ها، UMass روحیه کارآفرینی را تشویق می‌کند که جامعه ما را با نوآوران پر می‌کند.

تعهد ما به شما

University of Massachusetts Amherst تعهدی دیرینه به پیشرفت اجتماعی، ارزش عمیقی برای دیدگاه های مختلف و انگیزه ای برای تعالی فراگیر دارد.

به عنوان یک موسسه اعطای زمین عمومی، UMass Amherst مسئولیتی تاریخی و امروزی برای فراهم کردن دسترسی و فرصت‌ها برای همه مردم دارد. ما با تضمین یک پردیس امن، مترقی و قابل درک برای همه، جامعه ای از احترام متقابل را پرورش می دهیم.

آموزش در سطح جهانی. در هر زمان در هر نقطه.

UMass Amherst یک دانشگاه واقعی بدون دیوار (UWW) است. UWW با پیشروی رویکردهای جدید و شکستن موانع سنتی برای آموزش، طیف وسیعی از برنامه‌های آموزشی با بالاترین کیفیت را در قالب‌های نوآورانه و انعطاف‌پذیر به فراگیران ارائه می‌دهد. ما مسئولیت ادغام کامل تجربیات آموزشی حضوری و مجازی در UMass Amherst را بر عهده داریم و دسترسی انقلابی را برای همه فراگیران فراهم می کنیم.

پذیرش ها

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Amherst

    Amherst, آمریکا

    سوالات