Keystone logo
© ©University of Portsmouth
University of Portsmouth Online

University of Portsmouth Online

University of Portsmouth Online

مقدمه

172495_172345_button_read-more-about-portsmouth-online-on-their-website.png

چرا به ما بپیوندید؟

پورتسموث یک شهر دروازه ای است که برای جهانیان باز است. دانشگاه ما همین است. دوره های آنلاین و پاره وقت ما به این معنی است که وقتی مناسب شما باشد می توانید از هر جای دنیا تحصیل کنید. با ما ، شما دانش و مهارت های خود را برای پیشرفت چشم انداز شغلی خود و توسعه یک شبکه جهانی در طول مسیر به دست خواهید آورد. در مرحله بعدی در سفر آموزشی خود با ما همراه شوید. ببینید چگونه می توانیم به شما کمک کنیم در آنجا که می خواهید بروید.

شماره 21
دانشگاه در انگلستان

(راهنمای دانشگاه نگهبان ، 2020)

5
ستارگان برای اشتغال

(رتبه بندی دانشگاه جهانی QS)

3
تاریخ شروع در هر سال

فوریه ، مه و سپتامبر

دانشجویان ما از سراسر دنیا هستند. ما تقریباً از 150 کشور جهان از دانشجویان استقبال کرده ایم و تعداد آنها را شمارش می کنیم. خوشحال می شویم که از شما نیز استقبال کنیم!

دوره های آنلاین و پاره وقت دانشگاه پورتسموث به گونه ای طراحی شده است که در اطراف شما قرار گیرد. برای ادامه تحصیل با ما نیازی به جابجایی خانه یا گرفتن ویزا ندارید. از طریق Moodle ، محیط یادگیری دیجیتال با کاربرد آسان (DLE) ما می توانید از هرجای دنیا به دوره خود دسترسی پیدا کنید. این امکان وجود دارد زیرا همه ماژول ها ، فعالیت های یادگیری و ارزیابی ما بصورت آنلاین ارائه می شود.

همه ماژول های دوره ما به بخشهای هفتگی قابل مدیریت تقسیم می شوند تا دوره متناسب با سبک زندگی و تعهدات شما باشد.

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه پورتسموث از طریق یک دوره آنلاین ، گواهی مدرک دانشگاهی شما دارای وزن علمی مشابه مدرک دانشگاهی خواهد بود.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Portsmouth

    Winston Churchill Avenue, PO1 2UP, Portsmouth

سوالات