Keystone logo
University of Siena

University of Siena

University of Siena

مقدمه

خوش آمدید در Siena

University of Siena یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا است که در سال 1240 تاسیس شده است.

تاريخ آن در كنار سنت فرهنگي توسكان از قرون وسطي تا دوران مدرن تكامل يافته است.

Siena در قلب توسکانی در میان منظره ای از تپه های آرام و نورد قرار دارد. ساخته شده در سه تپه شیب دار و احاطه شده توسط دیوارهای باستانی ، این شهر منحصر به فرد است که دانش آموزان می توانند یک دوره تحصیل سودآور و پر از فرصت برای غنی سازی شخصی خود بگذرانند.

درخواست کن

یک مأموریت بین المللی قوی

University of Siena در هشت قرن تاریخ خود طیف گسترده ای از مطالعات را در زمینه های مختلف فرهنگی ارائه داده است.

با گذشت سالها ، University of Siena با هدف تقویت روابط بین الملل دانشگاهی و جذب دانشجویان و محققان از نقاط مختلف جهان ، استراتژی خود را در زمینه بین المللی تقویت کرده است.

در اوایل قرن بیست و یکم ، این مؤسسه تاریخی با تعداد زیادی از همکاری های بین المللی توانسته است با چالش های مربوط به جهانی سازی یادگیری ، دانش و تحقیقات روبرو شود.

هر سال توافق نامه ها و پروژه های همکاری بین المللی ایجاد می شود و تعداد دوره ها و دوره های ارائه شده به زبان انگلیسی را افزایش می دهد ، رتبه های ملی و بین المللی خوبی را در اختیار شما قرار می دهد. اینها برخی از نکات برجسته University of Siena .

برنامه های بین المللی تابستانی در Siena

چندین دانشگاه بین المللی با University of Siena همکاری می کنند و این مکان را برای برنامه های تابستانی خود انتخاب کرده اند:

 • کالج هاروارد (ایالات متحده) ، برنامه تابستانی: "زیبایی ، رهبری و نوآوری"
 • دانشگاه ییل (ایالات متحده) ، "یک سفر ادبی ، تاریخی ، فرهنگی و جغرافیایی در توسکانی"
 • دانشگاه اموری (ایالات متحده) ، "شیمی برای زندگی و محیط زیست"
 • انستیتوی فناوری نیوجرسی ، کالج معماری و طراحی هیلیر (ایالات متحده): "تاریخ و هنر معماری و توسعه شهری"
 • کالج آلوز فاریا ، Faculdades ALFA (برزیل) ، "Democracia e desenvolvimento"
 • دانشگاه تورنتو (کانادا) ، مدرسه تابستانی کالج وودزورث
 • دانشکده حقوق دانشگاه تولان (ایالات متحده) ، "حقوق بین الملل ، میراث فرهنگی و هنر"

درخواست کن

سیستم دانشگاه ایتالیا

چرخه اول (کارشناسی)

این چرخه منحصراً از کورسی دی لوره تشکیل شده است. این برنامه های مدرک ، دانش کافی از روش ها و مطالب علمی کلی و همچنین مهارت های تخصصی خاص را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. مورد نیاز دسترسی عمومی مدارک تحصیلی ایتالیایی است که پس از اتمام 13 سال تحصیل و قبولی در امتحان دولتی مربوطه ، مدارک تحصیلی را ترک می کند. مدارک تحصیلی خارجی قابل مقایسه نیز ممکن است پذیرفته شود. پذیرش در برخی از دوره ها ممکن است براساس شرایط خاص دوره باشد.

این مطالعات 3 سال به طول انجامید. این جایزه به دانشجویانی اهدا می شود که 180 اعتبار ECTS کسب کرده اند (موسوم به Crediti Formativi Universitari - CFU) و کلیه الزامات درسی از جمله تولید مقاله نهایی یا پروژه نهایی معادل آن را برآورده می کند. Laurea دسترسی به Magistrale Corsi di Laurea و همچنین سایر برنامه های مطالعه چرخه 2 را در اختیار شما قرار می دهد.

چرخه دوم (کارشناسی ارشد)

برنامه های اصلی درجه در این چرخه ، Corsi di Laurea Magistrale است. آنها آموزش در سطح پیشرفته ای را برای انجام فعالیت های بسیار ماهرانه در مناطق خاص ارائه می دهند. دسترسی توسط مدرک Laurea یا مدرک خارجی قابل مقایسه است. پذیرش مبتنی بر الزامات دوره خاص است که توسط دانشگاه های واحد تعیین می شود. این مطالعات 2 سال به طول انجامید. مدرک Laurea Magistrale به دانشجویانی اعطا می شود که 120 اعتبار ECTS / CFU کسب کرده اند و کلیه الزامات درسی ، از جمله تولید و دفاع عمومی یک پایان نامه اصلی را برآورده می کنند.

برخی از برنامه ها (یعنی برنامه های دندانپزشکی ، پزشکی ، دامپزشکی ، داروسازی ، معماری ، مهندسی ساختمان / معماری ، قانون ، آموزش ابتدایی) تعریف شده اند "برنامه های چرخه یگانه" (Corsi a ciclo unico). برای این برنامه ها ، مدارس ایتالیایی دسترسی به مدارک تحصیلی (یا مدارک تحصیلی خارجی قابل مقایسه) دارند. پذیرش مبتنی بر امتحانات ورودی است.

چرخه سوم

برنامه های اصلی درجه در این چرخه عبارتند از: Corsi di Dottorato di Ricerca (برنامه های دکترای تحقیقاتی). دانشجویان / محققان جوان که در این برنامه ها ثبت نام کرده اند ، روش های تحقیق علمی پیشرفته را بدست می آورند ، در فن آوری های جدید آموزش خواهند دید و در آزمایشگاه های تحقیقاتی ، هر جا که مناسب باشد ، کار خواهند کرد. دسترسی توسط مدرک Laurea Magistrale (یا یک درجه خارجی قابل مقایسه). پذیرش مبتنی بر امتحان رقابتی است. مطالعات حداقل سه سال به طول انجامد و شامل تکمیل و دفاع عمومی یک پروژه تحقیقاتی اصلی است.

برنامه های دیگر

برنامه های حرفه ای کارشناسی ارشد دانشگاه ، سطح اول یا دوم (Corsi di Master Universitario di primo livello).

اینها برنامه های دوره دوم هستند که به منظور ارائه تخصص بیشتر یا ادامه تحصیلات عالی پس از اتمام دوره اول در نظر گرفته شده است. دسترسی توسط Laurea (لیسانس (یا مدرک خارجی مشابه) برای سطح 1 یا Laurea Magistrale (مدرک کارشناسی ارشد) برای سطح 2 است؛ پذیرش ممکن است مشروط به شرایط اضافی باشد. مدرک تحصیلی اعطا شده به Corsi di Dottorato di Ricerca دسترسی ندارد. یا به هر برنامه سیکل 3 دیگری، زیرا این نوع، البته، به الزامات عمومی تعیین شده در سطح ملی تعلق ندارد، اما با مسئولیت مستقل هر دانشگاه ارائه می شود.

Ref: وزارت آموزش ایتالیا (MIUR) http://www.miur.it/guida/guide.htm

درخواست کن

در University of Siena

دانش آموزان در Siena می توانند بخشی از یک جامعه واقعی از افراد با انگیزه از تشنگی دانش و یادگیری باشند ، با داشتن کادر علمی دقیق و نزدیک و بسیاری از خدمات نوآورانه در اختیار آنها.

ساماندهی دقیق تدریس ، کیفیت دروس (که بطور منظم مورد نظارت قرار می گیرد) ، خدماتی برای تسهیل در مطالعه مانند کتابخانه ها و آزمایشگاه های کارآمد و منظم و همچنین فعالیت های استقبال ، جهت گیری و تدریس مداوم ، پشتیبانی از دانشجویان معلول و کسانی که در مشکل هستند فقط برخی از نقاط قوت University of Siena .

University of Siena دوره های سطح اول و دوم را به زبان ایتالیایی و / یا انگلیسی تدریس می کند.

ممکن است برخی از این دوره ها با توجه به آزمون پذیرش محلی یا ملی ، دسترسی محدود داشته باشند.

دانشجویان همچنین می توانند از بین طیف گسترده ای از دوره های تحصیلات تکمیلی ، از جمله برنامه های دوره دکترا ، مدارس تخصصی و برنامه های حرفه ای پیشرفته ، که دومی برای ارائه آموزش های خاص در خلاقانه ترین بخش ها طراحی شده اند ، انتخاب کنند.

درخواست کن

سال تاسیس

برای اطمینان از فرصت برای همه دانشجویان بین المللی برای درخواست برنامه های تحصیلی خود، University of Siena همچنین می تواند سال تاسیس را ارائه دهد.

یک سال بنیاد به عنوان پلی بین مدارک تحصیلی فعلی شما و دوره های اول دانشگاه ایتالیا (کارشناسی) و یا به عنوان ابزاری برای پر کردن شکاف در پیشینه تحصیلی یک دانشجوی بین المللی که از کشوری که سیستم آموزش عالی نیاز به کوتاه تر دارد ، عمل می کند. دوره آموزش و پرورش نسبت به دوره "فرآیند بولونیا" که در اتحادیه اروپا اجرا شده است.

علاوه بر این ، برنامه FY دانشجویان را برای درک زبان ایتالیایی کافی فراهم می کند و آمادگی علمی عمیقی را برای ورود به دانشگاه ایتالیا ارائه می دهد. به طور خاص ، به لطف این برنامه ، دانشجویان بین المللی این فرصت را دارند که زبان ایتالیایی نوشتاری و گفتاری ، مهارت های ارتباطی خود را بهبود بخشند و آنها قادر به آشنایی با معیارهای آموزش و یادگیری اتحادیه ایتالیا و اتحادیه اروپا باشند.

شما می توانید درخواست کنید ...

 • اگر دانشجوی بین المللی هستید و کمتر از 12 سال تحصیلات را پشت سر گذاشته اید
 • اگر یک دانشجوی بین المللی هستید که نیاز به زبان اضافی ایتالیایی و آمادگی دانشگاهی برای ورود به سال 1 برنامه لیسانس ایتالیایی را دارید
 • اگر دارای مدرک تحصیلی دبیرستان آمریکایی باشید که شامل مکان های پیشرفته (APP) مورد نیاز برای ثبت نام مطابق با قوانین فعلی نیست

دوره بنیاد در همکاری بین دانشگاهی در Stranieri di Siena و University of Siena می شود و می تواند شما را برای مقاطع مختلف در مجموع 60 اعتبار ECTS آماده کند.

الزامات زبان اصلی

دانش آموزان می توانند به برنامه FY که حداقل در سطح B1 (CEFR) ورود به زبان ایتالیایی ارائه می شود بپیوندند. در پایان FY ، صلاحیت خروجی B2-سطح (CEFR) اطمینان خواهد یافت. این مربوط به سطح مورد نیاز دانشگاه های ایتالیا برای پذیرش در یک دوره مدرک است.

هزینه ها

هزینه تحصیل برای هر دانشجو 4700 € لازم است.

گزینه های مطالعه

 • اقتصاد
 • علم و تکنولوژی

اطلاعات در: https://www.unistrasi.it/1/652/4372/Foundation_Year.htm

اعتبار دانشگاه (CFU)

مدارک تحصیلی از طریق کسب اعتبار دانشگاه (CFU) به پایان می رسد. CFU اندازه گیری از حجم کار مورد نیاز برای دستیابی به نتایج یادگیری برای دوره ای است که در آن ثبت نام کرده اید. یک CFU مربوط به 25 ساعت کار دروس و آموزش شامل مطالعه فردی ، سخنرانی ها و آزمایشگاه ها است. به هر واحد درسی یا فعالیت آموزشی تعداد مشخصی از اعتبارات دانشگاه اختصاص می یابد.

پس از گذراندن امتحان یا هر نوع ارزیابی دیگر ، اعتبارات مربوطه را بدون توجه به نمره های خود دریافت خواهید کرد.

میانگین میزان کار مورد نیاز یک دانشجوی تمام وقت دانشگاه در یک سال تحصیلی معادل 60 اعتبار است.

درخواست کن

برنامه درسی

یک برنامه مطالعاتی فعالیت های آموزشی و ماژول های دوره / امتحانات را که باید برای شرکت در هر سال از دوره مدرک شرکت کنید برای گذراندن دوره فارغ التحصیلی ذکر کرده است.

برخی از ماژول ها و امتحانات دروس الزامی هستند و در آیین نامه های برنامه دروس فردی مشخص می شوند ، در حالی که سایرین انتخابی هستند. شما باید یک برنامه مطالعاتی را مطابق با الزامات مندرج در آیین نامه دوره های خاص تدوین کنید.

شما می توانید برنامه مطالعاتی خود را از دو طریق ارسال کنید:

 • از طریق روش آنلاین
 • بصورت حضوری در دفتر دانشجویی و دوره های مدیریت دوره شما.

امتحانات

در طول هر سال تحصیلی ، شما فقط می توانید در امتحانات ماژول های موجود در برنامه تحصیلی خود را برای آن سال بنشینید. امتحان ممکن است شفاهی و / یا کتبی و / یا عملی باشد. علائم به عنوان نکات از سی بیان می شوند.

به افرادی که امتحان را می گذرانند ، فارغ از نمره های آنها ، اعتبار مربوطه اعطا می شوند.

نمره پاس 18/30 است. در مورد امتیازات برتر (30/30) ، کمیته می تواند افتخارات کسب کند.

سازمان آموزش

University of Siena 15 بخش برای ساماندهی برنامه های دانشگاهی ، یک سیستم دو ترم را اتخاذ کرده است. در پایان هر ترم یک دوره امتحان تعیین شده است.

تقویم علمی نشانگر

ترم پاییز (نیمسال اول)

 • اول اکتبر تا 20 ژانویه
 • دوره امتحان: 20 ژانویه - 28 فوریه

دوره بهار (ترم دوم)

 • 1 مارس تا اول ژوئن
 • دوره امتحان: اول ژوئن - 31 تیر

کلاس ها برای تعطیلات در کریسمس و عید پاک و همچنین در تابستان (از پایان ماه ژوئیه تا شروع سال تحصیلی بعدی) متوقف می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به نشانی [email protected] بنویسید

درخواست کن

تحصیل و آموزش در خارج از کشور

از طریق برنامه های تحرک خود ، University of Siena این فرصت را به شما می دهد که تجربه یادگیری خود را با یک دوره تحصیلی و / یا آموزش در خارج از کشور غنی کنید.

تحصیل در اروپا با اراسموس

از بین اولین کسانی که به برنامه Erasmus پیوسته اند ، University of Siena در حال حاضر با حدود 400 دانشگاه در سراسر اروپا همکاری می کند.

از طریق Erasmus + برای مطالعات ، می توانید در دوره های خارج از کشور شرکت کنید ، در امتحانات تحصن کنید و برای پایان نامه خود برای دوره 3-12 ماه تحقیق انجام دهید. شما می توانید بیش از یک بار در طول تحصیلات دانشگاهی در برنامه شرکت کنید.

درعوض ، برای گذراندن دوره های کارآموزی یا کارآموزی در شرکت ها یا موسسات خارج از کشور ، به برنامه کارآموز اراسموس پلاس بپیوندید.

شما همچنین می توانید پس از پایان نامه کارآموزی کارآموزی را شروع کنید. این یک موقعیت خاص برای شما فراهم می کند تا خود را در بازار کار قرار دهید.

برنامه Erasmus همچنین از طریق تحقق اعتبار بین المللی (ICM) فرصت های تحصیل در خارج از اروپا را فراهم می کند.

سایر برنامه های بین المللی

همه ساله تقاضای کمک هزینه برای تکمیل دوره های تحصیل یا تحقیق در دانشگاه های اروپا ، آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، آمریکای لاتین ، فدراسیون روسیه ، کره جنوبی و ژاپن وجود دارد.

تماس های درخواستی هر ساله در پاییز منتشر می شود. همانطور که در فراخوان های فردی برای درخواست ذکر شده است ، نیازهای برنامه به مقصد شما بستگی دارد.

اگر معدل نمره قبولی شما بعد از سال اول دوره اول دوره شما حداقل 27/30 باشد ، می توانید با توجه به توافق مقرر ، متقاضی دریافت کمک هزینه تحصیل در تابستان برای شرکت در یک دوره آموزش زبان انگلیسی در King's College Cambridge (انگلستان) شوید. .

برنامه های دو درجه

دانش آموزان می توانند با شرکت در مراحل انتخاب داخلی ، برای یک برنامه Double Deree اقدام کنند. این برنامه دانش آموزان را قادر می سازد تا دوره تحصیل و امتحانات خود را در دانشگاه شریک تحصیل گذرانند. از University of Siena و موسسه همکار به دانشجویان مدرک اعطا می شود.

برای تقاضای کمک هزینه های بین المللی تحرک ، دانشجویان باید منتظر انتشار فراخوان برنامه های درخواستی (در پاییز) یا فراخوان برنامه Erasmus for Traineeship (در طول سال) باشند.

یادگیری ساختارهای پشتیبانی و خدمات دانشجویان

کتابخانه ها

University of Siena دارای پنج کتابخانه ویژه در زمینه های زیر است: علوم انسانی ، اقتصاد ، قانون-سیاست ، علم-فناوری و پزشکی-داروسازی-زیست شناسی. آنها در مجتمعهای مختلف تدریس ، سیستم كتابخانه دانشگاه Siena (سیستما بیبیكوتاریو دی آتنئو ، SBA) را تشکیل می دهند.

برای مشورت کتاب یا اسناد موجود در کتابخانه ، از بستر یکپارچه One Search استفاده کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند که حتی 24 ساعت شبانه روز ، حتی از ایستگاه های کاری خارجی ، کاتالوگ دانشگاه را جستجو کنید.

CLA - مرکز زبان دانشگاه

برای یادگیری زبانهای خارجی می توانید از خدمات آموزشی CLA استفاده کنید.

زبانهای زیر در سطوح مختلفی آموزش داده می شود: انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، آلمانی ، پرتغالی ، روسی و چینی (فقط آرزو).

مرکز زبان سطح B1 ، B2 و C1 مهارت های زبان انگلیسی را برای دوره های دانشگاهی و دوره های آمادگی مربوطه در کلاس یا دوره های آمیخته ارائه می دهد ، که دروس چهره به چهره را با یادگیری آنلاین با کمک یک مدرس ارائه می دهد.

برای تسهیل در یادگیری خودمختار ، CLA آزمایشگاه های زبان دسترسی به خود را مجهز به ایستگاه های کاری صوتی ، تصویری و رایانه ای ارائه می دهد و در آن می توانید مواد پشتیبانی برای دوره ها و آمادگی آزمون را پیدا کنید.

CLA یک مرکز امتحانی رسمی برای گواهینامه های بین المللی مهارت دانشگاه انگلیسی کمبریج به زبان انگلیسی است (PET ، FCE ، CAE ، CPE)

پلاتفرم یادگیری الکترونیکی دانشگاه ، پورتال MOODLE

بستر یادگیری الکترونیکی میزبان دوره های آموزش الکترونیکی و ماژول های خاصی از دوره های سنتی است. هدف ایجاد محیطی متناسب با اهداف آموزشی این دوره و تحریک کننده برای دانش آموز است که از آنها خواسته می شود تا با محتوای کلاس مجازی ارتباط برقرار کنند.

رابط کاربری ممکن است از هر دستگاه (رایانه شخصی ، رایانه لوحی ، تلفن هوشمند) قابل دسترسی باشد.

موارد زیر برای هر واحد درسی در دسترس خواهد بود: برنامه درسی ، منابع کتابشناختی ، مطالب آموزشی ، ضبط سخنرانی ها ، ابزار همکاری (انجمن ها ، گفتگوها) و برای ارزیابی / خود ارزیابی (پرسشنامه ها ، بازخورد ها و غیره).

elearning.unisi.it/moodle/

آزمایشگاه سانتا چیارا

http://santachiaralab.unisi.it/
[email protected]

دانشجویان بین المللی آینده نگر و ثبت نام شده

این مکان بین المللی بخشی از دفتر اطلاعات URP است که در ساختمان دانشگاه اصلی (URP ، Banchi di Sotto 55 ، Siena) واقع شده است.

این فعالیت ها و خدمات مختلفی را که به دانشجویان بین المللی ارائه می شود زیر یک سقف جمع می کند: افرادی که برای ثبت نام در یک یا چند موضوع ، یک دوره مدرک دانشگاهی یا فارغ التحصیل در University of Siena ثبت نام کرده و یا قصد دارند ثبت نام کنند.

مکان بین المللی از طریق دسترسی اولیه به محیط محلی و دانشگاهی تا ادغام کامل آنها ، از کاربران بین المللی پشتیبانی می کند.

درخواست کن

بررسی اجمالی ثبت نام

مراجعه به University of Siena جهت ارزیابی صلاحیت های داوطلب آسان است. در اینجا مراحل زیر آمده است. شما می توانید از طریق سیستم درخواست آنلاین ما - https://apply.unisi.it/ - حداکثر تا دو دوره مقطع درجه یک یا دوم (برنامه لیسانس و کارشناسی ارشد) اقدام کنید و ارزیابی تقریباً در طی یک ماه ارسال می شود ، بعد از تاریخ بسته شدن مصرف مرتبط هزینه درخواست 30 یورو در هر دوره است. پس از ثبت نام ، برای ورود بیشتر در برنامه آنلاین خود ، فقط باید با کد دسترسی شخصی خود وارد شوید. لطفاً توجه داشته باشید که می توانید در تمام مدت زمان دریافت برنامه برای برنامه خود کار کنید.

بطور معمول مدت زمان درخواست از اوایل نوامبر تا اواخر آوریل باز است ، و بسته به نوع برنامه های مختلف ، تغییرات ممکن وجود دارد. تقویم نهایی در سیستم عامل برنامه فوق الذکر در دسترس خواهد بود.

فرآیند برنامه

مرحله 1: برنامه مناسب را پیدا کنید (می توانید حداکثر دو برنامه را انتخاب کنید).

مرحله 2: برای شروع درخواست خود بر روی "متقاضی شدن" کلیک کنید. اندکی پس از آن کد دسترسی شخصی خود را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

مرحله 3: بسته برنامه خود را ایجاد کنید (مطابق برنامه خاص مورد نظر خود).

مرحله 4: منتظر پاسخ درخواست خود باشید. پس از درخواست، یک کمیته ثبت نام پیشینه و مهارت های شما را بر اساس الزامات برنامه های تحصیلی که انتخاب کرده اید ارزیابی می کند.

تقریباً یک ماه از تاریخ بسته شدن میزان دریافت ، درمورد پذیرش به شما اطلاع داده می شود. در صورت تعداد زیاد برنامه ، دانشجویانی که براساس مدارک ارائه شده ، انتخاب را تصویب می کنند ، باید برای شرکت در آزمون کتبی از راه دور ، احتمالاً پس از مصاحبه دعوت شوند. تاریخ های آزمون کتبی از راه دور از طریق آدرس ایمیل مورد استفاده برای برنامه به دانشجویان پذیرش شده ارسال می شود.

مرحله 5: آیین نامه ثبت نام دانشگاه را در سفارت ایتالیا / کنسولگری کشور خود بررسی کنید.

مرحله ششم: اگر شما شهروند غیر اتحادیه اروپا هستید که در خارج از کشور اقامت دارد ، مراحل قبل از ثبت نام برای اخذ مطالعه VISA شما در نمایندگی دیپلماتیک کشور شما انجام می شود.

نکته مهم برای دانشجویان بین المللی

برای اهداف پذیرش دانشجویان بین المللی ، University of Siena از استخدام کنندگان مستقر در خارج از کشور استفاده نمی کند.

University of Siena مستقل پذیرش دانشجو را در برنامه های مدرک مدیریت می کند.

کلیه پرسنل و دفاتر University of Siena منحصراً از طریق آدرس های ایمیل unisi.it خود ارتباط برقرار می کنند ، هیچ آدرس ایمیل دیگری از طرف پرسنل یا دفاتر University of Siena .

اگر می خواهید صحت نامه پذیرش را تأیید کنید ، لطفا با [email protected] تماس بگیرید و یک کپی از نامه را ضمیمه کنید.

شهروندان عضو اتحادیه غیر اروپایی در خارج از کشور

پس از ارزیابی ، در صورت مثبت ، داوطلبان نامه قبولی از University of Siena را دریافت می کنند. هر داوطلب باید مطابق رویه های خاص موجود در هر IDR در نمایندگی دیپلماتیک مناسب ایتالیا ثبت نام کند.

آزمون زبان ایتالیایی

آزمون زبان ایتالیایی برای متقاضیان غیر اتحادیه اروپا که می خواهند در یک دوره دانشگاهی که به زبان ایتالیایی تدریس می شود ، ثبت نام کنند ، اجباری است. به طور معمول در University of Siena ، این آزمون در اوایل ماه سپتامبر برنامه ریزی شده است.

داوطلبان دارای دانش معتبر از ایتالیایی یا افرادی که متقاضی دوره هایی هستند که به زبان انگلیسی تحویل داده می شوند ، نباید این آزمون را انجام دهند.

شهریه و پشتیبانی

شهریه دانشگاهی

تحصیلات دانشگاهی در ایتالیا توسط دولت ایتالیا تأسیس شده است. به همین دلیل است که شهریه به طور کلی نسبت به بسیاری از کشورها پایین تر است.

University of Siena آیین نامه مربوط به هزینه های دانشجویی را سالانه منتشر می کند. دانشجویان ثبت نام شده در دوره های دوره اول ، چرخه دوم و دوره های تک دوره طولانی از یک تا چهار قسط شهریه پرداخت می کنند. مبلغ مربوط به هر دانشجویی بین المللی بر اساس کشور مبداء وی و دوره انتخاب شده است. مبلغ قابل پرداخت با استفاده از این ابزار قابل محاسبه است

http://www.maprin.unisi.it/tasse19_20/index_eng.php

بورس تحصیلی DSU

دانشجویان می توانند با توجه به درآمد خانواده خود ، از بورس تحصیلی ارائه شده توسط DSU (برنامه "حق تحصیل منطقه ای") استفاده کنند. این امر باعث ایجاد رتبه ای از تکالیف می شود و فقط دانش آموزان در جایگاه خوبی از این مزیت برخوردار می شوند

فراخوان سالانه درخواست های مربوط به بورس های تحصیلی DSU در ماه جولای در وب سایت DSU Toscana www.dsu.toscana.it منتشر می شود

درخواست کن

خدمات شغلی

برای اینکه به طور مستقیم با دنیای شغلی در تماس باشید و پشتیبانی لازم را انجام دهید ، Placing Of Office روزهای شغلی ، ارائه شرکت ها و رویدادهای دپارتمان را برای ارائه اطلاعات در مورد شرکت ها در زمینه های خاص مورد علاقه سازماندهی می کند.

علاوه بر این ، کارآموزی پیشرفته (یا "کارآموزی آموزش عالی و تحقیقاتی") شما را قادر می سازد در طی سال گذشته یک دوره چرخه دوم از طریق یک قرارداد استخدام باز که به شما امکان می دهد همزمان مدرک خود را وارد کنید ، وارد یک شرکت شوید.

www.unisi.it/plaction

Erasmus Siena Group (ESN / GES)

اگر دانشجوی سابق اراسموس یا دانشجوی خارجی هستید که در Siena تحصیل می کنید ، می توانید با گروه Erasmus Siena (GES) تماس بگیرید: این گروه از دانشجویان داوطلب بدون هیچ وابستگی سیاسی و مذهبی است که به ادغام دانشجویان بین المللی در جامعه دانشگاه Siena کمک می کند. ساختار اجتماعی شهر و اطلاعاتی را در اختیار دانشجویان ایتالیایی علاقه مند به برنامه های تحرک قرار می دهد.

ESN Siena GES عضو "ESN" (شبکه دانشجویی اراسموس) است ، شبکه ای از انجمن ها که نماینده دانشجویان بین المللی است ، بنابراین فرصتهایی را برای درک فرهنگی و خودسازی تحت اصل دانش آموزان کمک می کند تا دانشجویان.

هر سال نمایندگان ESN Siena در جلسات مختلف ESN شرکت می کنند تا در مورد استراتژی های مشترک برای ترویج برنامه های تحرک بحث کنند.

www.gruppoerasmussiena.it

درخواست کن

سیستم دوستان

برنامه Buddy توسط University of Siena با همکاری انجمن ESN Siena GES ترویج می شود. هدف آن تنها کمک به تبادل دانش آموزان با موضوعات عملی در رابطه با اسکان آنها در کشور جدید نیست. این هدف عمدتاً تسهیل ادغام در زندگی دانشگاهی ایتالیا و جامعه دانشجویی ایتالیا است.

برنامه دوستان، بیش از همه، فرصتی عالی برای یافتن دوستان جدید از سایر نقاط جهان و ایجاد دوستی های بین فرهنگی طولانی مدت است! در چارچوب این برنامه، دوستان فرصت تمرین یک زبان خارجی، آشنایی با فرهنگ های مختلف، توسعه مهارت های اجتماعی خود را پیدا می کند. این دوست همچنین این شانس را دارد که در رویدادهای اجتماعی حمایت شده برای دیدار با دوستان خود و شرکت در رویدادهای انحصاری ESN Siena GES شرکت کند.

یافتن اطلاعات

از کجا می توانید اطلاعات پیدا کنید؟ در وب سایت ، شبکه های اجتماعی دانشگاه و وب سایت های بخش ، تمام اطلاعات نهادی مورد نیاز و همچنین اطلاعیه های جلسات و رویدادها را خواهید یافت.

دفتر مقابل دانشگاه: URP و مکان بین المللی

برای دریافت اطلاعات کلی در مورد University of Siena ، خدمات ، دوره ها ، امکانات و فرصت ها می توانید با اداره اطلاعات - URP تماس بگیرید. همچنین می توانید در مورد بلوغ و ثبت نام اطلاعات کسب کرده و در انجام این مراحل بصورت آنلاین (در دفتر جلوی ، از طریق تلفن یا ایمیل) از [email protected] کمک بگیرید.

محل بین المللی ، بخشی از URP - دفتر اطلاعات ، به دانشجویان بین المللی بویژه برای کسانی که ثبت نام کرده اند و یا مایل به ثبت نام در مقطع اول (لیسانس و تک دوره کارشناسی ارشد) هستند ، سطح دوم (کارشناسی ارشد) اختصاص یافته است. یا ماژول فردی.

دانشجویان می توانند برای دریافت اطلاعات در مورد دانشگاه و خدمات آن ، مجوزهای اقامت ، بیمه درمانی ، کد مالیات ایتالیا (کد پستی) ، اعتبار یک مدرک دانشگاهی ، تشخیص مدارک دانشگاهی خارجی ، کوتاه شدن یک دوره با محل بین المللی تماس بگیرند.

[email protected]

دانشجویان بین المللی تحرک باید با دفتر خوشآمدگویی در آدرس ورودی: www.unisi.it تماس بگیرند

درخواست کن

ویژگی های پردیس

آژانس DSU Tuscany طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی دانشجویان مانند اقامت، رستوران های دانشگاه، ورزش را انجام می دهد.

محل اقامت

در سیه‌نا، گزینه‌های مسکن متفاوتی وجود دارد، از تالارهای دانشگاه گرفته تا اقامتگاه‌های خصوصی (آپارتمان‌های انفرادی/اشتراک‌گذاری یا اتاق‌های تک/دو نفره).

University of Siena هیچ اقامتگاه دانشجویی ندارد اما می‌تواند از مکان‌هایی در خوابگاه‌های متعلق به DSU استفاده کند. 11 اقامتگاه دانشگاهی در سیهنا وجود دارد، برخی در مرکز شهر، برخی نزدیک به دیوارهای شهر و به خوبی به شهر و دپارتمان‌ها متصل هستند که همگی دارای اتصال وای فای رایگان هستند.

هر سال تحصیلی، DSU اطلاعیه ای را برای اعطای بورس تحصیلی و مکان در محل اقامت منتشر می کند که در صفحه وب زیر موجود است: www.dsu.toscana.it/servizi/benefici-a-gli-studenti/borsa-di-studio. -e-posto-alloggio

اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه تحصیلی و خدمات DSU در www.dsu.toscana.it

رستوران ها

غذاخوری های دانشگاه توسط DSU Toscana اداره می شود که وعده های غذایی کامل (از 2.80 تا 4.00 یورو) را با منوهای متنوع به دانشجویان ارائه می دهد.

دانشجویان برای دسترسی به غذاخوری های دانشگاه نیاز به کارت هوشمند دارند که پس از ثبت نام صادر می شود. برای دانشجویان مبادله ای این کارت پس از ثبت نام در دانشگاه توسط دفتر روابط بین الملل صادر می شود.

CUS - مرکز ورزشی

با همکاری DSU و مرکز ورزشی دانشگاه سینا (CUS)، دانشگاه با ارائه دوره‌های رایگان یا با نرخ‌های پایین در رشته‌های بسکتبال، فوتبال، والیبال، راگبی، جودو، وزنه‌برداری، شمشیربازی و تنیس، ورزش را برای دانشجویان ترویج می‌کند.

رویدادهای ورزشی رقابتی به رسمیت شناخته شده توسط فدراسیون های ملی مربوطه نیز سازماندهی می شود. برای شرکت در این رویدادها، دانش آموزان باید کارت عضویت DSU-Toscana/CUS را همراه داشته باشند.

  رتبه بندی

  University of Siena با بیش از 17000 دانشجو، موقعیت خود را در رتبه‌بندی ملی و بین‌المللی HEI تأیید می‌کند.

  در سال 2019، University of Siena قرار گرفتن خود را در جایگاه‌های برتر در میان دانشگاه‌های ایتالیایی متوسط در طبقه‌بندی CENSIS، مرکز مطالعات اجتماعی و سیاست‌های ایتالیا: رتبه دوم کلی و با توجه به خدمات و ساختارها، رتبه سوم در بین‌المللی شدن را تأیید کرد.

  U-Multirank یک رویکرد چند بعدی و کاربر محور برای رتبه بندی بین المللی موسسات آموزش عالی است. این عملکرد HEI/دانشگاه ها را در پنج بعد از فعالیت های آنها مقایسه می کند: آموزش و یادگیری، تحقیق، انتقال دانش، جهت گیری بین المللی و مشارکت منطقه ای.

  University of Siena عملکرد خوبی را در برخی از بخش های فرعی از پنج نشانگر، به ویژه در آموزش و یادگیری، مشارکت منطقه ای، و جهت گیری بین المللی حفظ می کند.

  رتبه بندی دانشگاه های جهانی Qs بر اساس موضوع، University of Siena را به عنوان یکی از بهترین ها در جهان فهرست می کند.

  مطابق با این رتبه بندی، University of Siena در 2 حوزه موضوعی گسترده در سطح ملی و بین المللی در جایگاه بالایی قرار دارد و در 32 موضوع امتیاز کسب کرده است.

  علاوه بر این، U of Siena می تواند جایگاه خود را در فهرست رتبه بندی کلی حفظ کند، علی رغم ورود اخیر HEI های بین المللی جدید در طبقه بندی جهانی.

  Times Higher Education (THE) ارائه‌دهنده پیشرو داده‌های آموزش عالی برای موسسات تحقیقاتی در جهان است. داده ها و ابزارهای محک آن توسط بسیاری از معتبرترین دانشگاه های جهان برای کمک به دستیابی به اهداف استراتژیک خود استفاده می شود.

  University of Siena جایگاه خود را در رتبه بندی کلی (351/400) نسبت به سال 2018 افزایش داده است و به رتبه 51 تا 75 در رتبه بندی آموزشی اروپا رسیده است.

  رتبه‌بندی آکادمیک دانشگاه‌های جهان در سال ۲۰۱۹ (ARWU، همچنین به عنوان رتبه‌بندی شانگهای شناخته می‌شود) اعتبار رو به رشد University of Siena را تأیید می‌کند که با قرار گرفتن در محدوده «501-600» نسبت به رتبه‌بندی‌های قبلی خود بهبود چشمگیری داشته است.

  مرکز رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی (CWUR) بزرگترین رتبه‌بندی دانشگاهی دانشگاه‌های جهان را منتشر می‌کند. طبق فهرست جدید CWUR برای سال‌های 2019-2020، University of Siena از بین بیست هزار دانشگاه در سراسر جهان رتبه 470 را دارد. این University of Siena را در 2.4 درصد برتر در سراسر جهان قرار می دهد که یک دستاورد برجسته است.

  مکان ها

  • Siena

   Università degli Studi di Siena - Rettorato, via Banchi di Sotto 55 
53100, 53100, Siena

  • Arezzo

   Arezzo, ایتالیا

  سوالات