Keystone logo
University Of South Carolina Upstate Online & Distance Education

University Of South Carolina Upstate Online & Distance Education

University Of South Carolina Upstate Online & Distance Education

مقدمه

USC Upstate در مجموع 15 برنامه آنلاین و ترکیبی را ارائه می دهد که به دانشجویان ما این امکان را می دهد تا مدرک USC Upstate را به روشی که به بهترین نحو نیازهایشان را انجام می دهد ، گذرند. بیش از 10٪ دانشجویان USC Upstate در برنامه های کاملاً آنلاین ثبت نام کرده اند و تقریباً 33٪ دانشجویان ما حداقل در یک ترم آنلاین در هر ترم ثبت نام می کنند.

هدف:

برنامه های آنلاین USC Upstate در گروه # 1 بهترین کالج آنلاین در کارولینای جنوبی توسط گروه آموزشی SR بر اساس شهریه کم و بالاترین حقوق سالانه فارغ التحصیلان سالانه در ایالت (72700 دلار) قرار گرفت.

هدف از راه دور آموزش در USC Upstate ارائه برنامه ها و دوره های موجود با استفاده از روش های آنلاین و تحویل از راه دور است. این شرکت می کوشد با گسترش زمان و مکان های ارائه برنامه ها و آغوش نوآوری های تکنولوژیکی ، یک تجربه دانشجویی با کیفیت و عالی ارائه دهد. از طریق مشارکت با سایر مؤسسات آموزشی ، مشاغل ، صنایع و جامعه و آژانس های عمومی ، USC Upstate فرصت های یادگیری را در صورت نیاز ایجاد می کند. این موسسه با ارائه کارآمد این خدمات اساسی ، سرپرستی عملیاتی را نشان می دهد.

اهداف

برای حفظ کیفیت عالی برنامه های دانشگاهی موجود از طریق آموزش از راه دور که توسط آژانس های معتبر مناسب تعریف شده است

پیروی از اصول تمرین خوب SREB برای آموزش از راه دور

برای اطمینان از اینکه فناوری مورد استفاده متناسب با ماهیت و اهداف برنامه ها است

مکان ها

  • Spartanburg

    University Way,800, 29303, Spartanburg

    سوالات