Keystone logo
© BIMM University
University of Sussex Online

University of Sussex Online

University of Sussex Online

مقدمه

راه های جدید برای یادگیری، راه های جدید برای ایجاد تغییر

دانشگاه ساسکس که در سال 1961 تأسیس شد، شهرت دیرینه ای برای ارائه آموزش در سطح جهانی برای همه دارد. دوره های آموزش از راه دور ما به شما این فرصت را می دهد که از هر کجای دنیا که هستید در ساسکس تحصیل کنید.

ما یک دانشگاه تحقیقات فشرده هستیم که دانشگاهیان و دانشجویان برجسته را از بیش از 100 کشور در سراسر جهان جذب می کنیم. ما کنوانسیون را به چالش می کشیم و ایده های رادیکال و مترقی را پرورش می دهیم تا تجربه آموزشی متمایز را به دانش آموزان ارائه دهیم.

هدف ما این است که زندگی دانش آموزان خود را بهبود بخشیم و ابزارهایی را برای آنها فراهم کنیم تا سهم خود و تغییر را در جهان ایجاد کنند.

انگیزه اصلی من برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بازاریابی بین المللی کسب مهارت های حرفه ای بیشتر و توسعه دانشم بود. راحتی و انعطاف‌پذیری یادگیری آنلاین واقعاً برای من جذاب بود. با مطالعه آنلاین می‌توانم با خیال راحت درس بخوانم و کار کنم.»کاترین هوانگ - مدیر بازاریابی دیجیتال و دانشجوی کارشناسی ارشد بازاریابی بین المللی (آنلاین)، ونکوور، کانادا.
 • حرفه خود را به پیش ببرید
  در موضوعی که شما را مجذوب خود می‌کند عمیق‌تر کاوش کنید و با مهارت‌هایی که کارفرمایان در سرتاسر جهان مورد نظر کارفرمایان هستند، حرفه خود را ارتقا دهید.
 • آموزش آنلاین
  آموزش 100% آنلاین و با شش تاریخ شروع در سال، دوره های ما به شما این فرصت را می دهد که دوره خود را در زمانی که دوست دارید شروع کنید و در زمان خودمان از خانه خود مطالعه کنید.
 • حمایت از تحصیل شما
  از تیم آنلاین اختصاصی موفقیت دانشجویی ما بهره مند شوید که شما را در سفر شما از ثبت نام تا فارغ التحصیلی حمایت می کند.

یادگیری، دانش آموز، لپ تاپ
geralt / pixabay

مطالعه آنلاین با ساسکس

ما می دانیم که بسیاری از دانشجویان ما برای ارتقای شغل خود، تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را انتخاب می کنند. دوره های کارشناسی ارشد آنلاین ما با تمرکز بر قابلیت استخدام طراحی شده اند. ما اطمینان می‌دهیم که آموزش و یادگیری عملی است، با تمرکز بر مطالعات موردی در دنیای واقعی و مهارت‌هایی را ارائه می‌کنیم که می‌توانید مستقیماً در محل کار داشته باشید.

دوره های آموزش از راه دور ما که 100% آنلاین تدریس می شوند، انعطاف پذیری را برای مطالعه شما در زندگی و حرفه شما فراهم می کنند. ماژول ها با استفاده از مدل چرخ و فلک تحویل داده می شوند، به این معنی که اگر در هر زمانی نیاز به استراحت از تحصیل دارید، می توانید به سادگی دوره را کنار بگذارید و زمانی که فرصت دارید دوباره به مطالعات خود اختصاص دهید، دوباره به آن بپیوندید* .

آموزش توسط دانشگاهیان و متخصصانی ارائه می‌شود که پژوهش‌های پیشگامانه را رهبری می‌کنند و روش‌های جدیدی برای تفکر درباره جهان ایجاد می‌کنند. همانند دوره‌های دانشگاهی ما، سبک مشخصی از یادگیری ساسکس در هر دوره کارشناسی ارشد اجرا می‌شود. شما تشویق خواهید شد که فراتر از هنجار فکر کنید و به چالش بکشید.

با مطالعه در یک محیط کلاس مجازی، مهارت های بیشتری را به دست خواهید آورد که توسط کارفرمایان در دنیای دیجیتال امروزی ارزشمند است. شما روی پروژه‌های مجازی و در تیم‌های مجازی، با دانش‌آموزانی که در مناطق زمانی مختلف در سرتاسر جهان هستند، کار خواهید کرد. شما مطمئن خواهید بود که در پلتفرم های دیجیتال کار می کنید و در سازمان خود قهرمان دیجیتال خواهید بود.

با در نظر گرفتن قابلیت دسترسی آنلاین، دوره های ما برای دانش آموزان با تمام توانایی های جسمی و شناختی در همه مناطق جغرافیایی ساخته شده است.

و با تجربه انسانی که جایگزین جنبه غیرشخصی آموزش از راه دور می‌شود، دوره‌های آنلاین ما شبکه‌ای از دانش‌آموزان را از طریق گروه‌های بحث و یادگیری همتا به همتا گرد هم می‌آورد.

اساتید آنلاین ما برای دانش‌آموزانی که در همه جا می‌خواهند تغییری ایجاد کنند، اینجا هستند.

*حداکثر زمان استراحت برای دوره ها اعمال می شود.

117651_notes-macbook-study-conference.jpg

توصیفات دانشجویی

مکان ها

 • London

  London, بریتانیا

سوالات