Keystone logo
© The University of Fredericton
University of Toronto School of Continuing Studies

University of Toronto School of Continuing Studies

University of Toronto School of Continuing Studies

مقدمه

چرا مهارت های مورد نیاز را در University of Toronto School of Continuing Studies به دست آورید؟

University of Toronto School of Continuing Studies (UofT SCS) بوت کمپ ها شما را با مهارت های ضروری برای کمک به هدایت مسیر شما به سوی موفقیت مجهز می کنند. با برنامه های درسی مهندسی شده استراتژیک، تعامل چهره به چهره، و مربیان خبره، ما یک تجربه آموزشی ارائه می کنیم که به شکل گیری آینده شغلی شما کمک می کند.

مروری بر کمپ های بوت UofT SCS

  • مجموعه گسترده‌ای از پروژه‌ها و برنامه‌های کاربردی را در برنامه‌های برنامه‌نویسی، تجزیه و تحلیل داده، UX/UI، فین‌تک و بازاریابی دیجیتال ایجاد کنید یا مجموعه‌ای از مهارت‌های قابل اجرا در گواهی‌های صنعت را در برنامه امنیت سایبری خود بیاموزید.
  • همه برنامه های ما یک برنامه نیمه وقت ارائه می دهند که به شما امکان می دهد بدون ترک کار مهارت های خود را ارتقا دهید.
  • برنامه توسعه وب ما همچنین گزینه هایی را ارائه می دهد که به بهترین وجه با برنامه شما مطابقت دارد - با یک برنامه تمام وقت برای کسانی که مایل به مطالعه با سرعتی سریع هستند.
  • از طیف گسترده ای از خدمات شغلی برای حمایت از انتقال خود به صنعت بهره مند شوید.
اردوهای راه انداز UofT SCS از طریق University of Toronto School of Continuing Studies با مشارکت edX ارائه می شوددرباره edXedX، بخشی از شرکت 2U، با دانشگاه‌ها و سازمان‌های معتبر همکاری می‌کند تا آموزش‌های خلاقانه و مبتنی بر مهارت را به جامعه‌ای متشکل از 45 میلیون زبان‌آموز در سراسر جهان ارائه دهد تا از آنها در هر مرحله از زندگی و حرفه‌شان حمایت کند. edX بوت کمپ ها را از طریق یک تجربه یادگیری فراگیر با خدمات متخصص و منابع ارزشمند ارائه می دهد. از سال 2021، فارغ التحصیلان توسط بیش از 6700 شرکت استخدام شده اند که بیش از 62 درصد از 100 فورچون را شامل می شود.

مکان ها

  • Toronto

    King's College Circle,27, M5S, Toronto

    سوالات