Keystone logo
University of Turku

University of Turku

University of Turku

مقدمه

چند رشته ای. بین المللی. دانشگاه تحقیقات.

University of Turku یک جامعه دانشگاهی فعال متشکل از 25000 دانشجو و کارمند است که تحقیقات پیشگامانه و بین رشته ای را انجام می دهد. ما در توسعه آموزش و نوآوری های فنلاندی و بین المللی مشارکت می کنیم که راه را برای آینده ای روشن تر هموار می کند.

علاوه بر تورکو، ما در شهرهای راوما و پوری و در سرتاسر فنلاند پردیس‌هایی داریم - از لاپلند تا دریای مجمع‌الجزایر.

تحقیق موثر

ما تحقیقات انجام می دهیم و برای آینده و رفاه بهتر تلاش می کنیم.

ما علم آزاد، مؤثر و باز را ترویج می کنیم. تحقیقات ما چند رشته ای و بین المللی است و به سمت ابتکارات جدید و بین رشته ای می رود.

تحقیق ما در شش حوزه موضوعی شرح داده شده است:

 • تنوع زیستی و پایداری
 • فناوری های آینده و جامعه دیجیتال
 • حافظه فرهنگی و تغییرات اجتماعی
 • کودکان، جوانان و یادگیری
 • بهداشت، تشخیص و توسعه دارو
 • مطالعات دریا و دریا

10 بهترین دلیل برای انتخاب UTU

 • UTU یکی از بین المللی ترین دانشگاه های فنلاند است.
 • برنامه هایی بر اساس نقاط قوت ما در تحقیق.
 • چشم انداز شغلی عالی برای فارغ التحصیلان.
 • بورسیه های سخاوتمندانه برای دانشجویان با استعداد در دسترس است.
 • اساتید و اساتیدی که شما را برای یادگیری به چالش می کشند.
 • پشتیبانی شخصی و خدمات در طول تحصیل شما.
 • امکانات و محیط های آموزشی مدرن.
 • انتخاب گسترده ای از مطالعات اختیاری و جزئی.
 • زندگی دانشجویی فعال و فعالیت های همه جانبه.
 • پردیس فشرده که در آن همه چیز نزدیک است.

بیشتر بخوانید: utu.fi/degrees

بیانیه ماموریت

University of Turku یک دانشگاه تحقیقاتی فعال و جذاب در سطح بین‌المللی است که نقطه قوت آن در تحقیقات با کیفیت بالا و چند رشته‌ای است.

ما آموزش و علم آزاد را ترویج می کنیم و آموزش عالی را بر اساس پژوهش ارائه می کنیم. ما از نزدیک با جامعه فنلاند همکاری می کنیم و فعالانه در توسعه منطقه مشارکت می کنیم.

اهداف استراتژیک

ما الهام بخش تجربیات یادگیری منحصر به فرد و نتایج یادگیری برجسته هستیم

ما کارشناسان آینده را آموزش می دهیم که سوالات پیچیده علمی و مسائل اجتماعی را حل می کنند و دنیایی پایدار می سازند. آموزشی که ما ارائه می دهیم دانش آموزان را به سمت تفکر انتقادی مستقل و دستیابی به اهداف یادگیری جامع تشویق می کند. فارغ التحصیلان ما دارای مهارت های همکاری عالی، توانایی ایجاد کار برای خود و دیگران و تخصص هستند که می تواند در بخش های مختلف جامعه اعمال شود.

ما یک محیط تحقیقاتی جذاب و استثنایی را پرورش می دهیم

تحقیق انجام شده در University of Turku اخلاقی و از نظر علمی عالی است. تحقیقات ما تأثیر قابل توجهی دارد و با چالش های جهانی آینده روبرو می شود. همکاری نزدیک پژوهشی ملی و بین‌المللی جایگاه دانشگاه را در میان دانشگاه‌های تحقیقاتی پیشرو در جهان تقویت می‌کند.

ما یک شریک فعال و پویا هستیم

University of Turku مسئولیت جهانی را بر عهده دارد و یک شریک فعال در توسعه است. تحقیقات و آموزش عالی مبنایی را برای تأثیر فزاینده ما ایجاد می کند. ما کارشناسانی با ظرفیت تغییر تربیت می کنیم که آینده ای پایدار را در بخش های مختلف جامعه می سازند.

ما یک جامعه متخصص فعال هستیم

ما یک جامعه دانشگاهی برابر و متنوع با مجموعه ای قوی از ارزش ها هستیم. ما از اصول توسعه پایدار پیروی می کنیم. رفاه جامعه دانشگاه ما اساس موفقیت ما است. بهزیستی در انگیزه، همکاری بی‌وقفه و نتایج خوب منعکس می‌شود.

به لطف خدمات برجسته، پردیس جمع و جور و زندگی دانشجویی فعال، دانشجویان بین المللی از همان ابتدای اقامت احساس می کنند که در خانه و امنیت هستند.

مشاغل تحقیقاتی الهام بخش

رفاه کل جامعه دانشگاه برای ما مهم است. ما می‌خواهیم از محققان جوان در حرفه‌شان حمایت کنیم و محیط و جامعه‌ای تحقیقاتی را ارائه دهیم که الهام‌بخش آنها به دستاوردها و نتایج منحصربه‌فرد باشد.

اثر پیشگیرانه زایلیتول بر پوسیدگی دندان اولین بار در موسسه دندانپزشکی University of Turku کشف شد. هر ساله، بیش از صد نوآوری مختلف و ده ها افشای اختراع از تحقیقات انجام شده در دانشگاه سرچشمه می گیرد. نوآوری های حاصل از تحقیق

خلاق، چابک و نوآور

ما نگرش و فعالیت های کارآفرینانه را در کل دانشگاه توسعه می دهیم. ما یک پلتفرم رشد برای استارت‌آپ‌ها و اسپین‌آف‌ها ارائه می‌کنیم که از تحقیقات برتر ناشی می‌شوند.

آینده شغلی خود را با ما بسازید

University of Turku یک مقصد محبوب برای مبادلات، مدرک کارشناسی ارشد و دکترا است. ما با بیش از 400 دانشگاه در سراسر جهان همکاری می کنیم و مجموعه گسترده ای از دوره ها و برنامه های تدریس شده به زبان انگلیسی را به دانشجویان خود ارائه می دهیم.

به شهر دانشجویی تورکو خوش آمدید

پردیس تورکو در University of Turku نزدیک به مرکز شهر و رودخانه آئورا در نزدیکی سایر مؤسسات آموزش عالی، شرکت‌های پارک علمی تورکو و بیمارستان دانشگاه تورکو واقع شده است. منطقه پردیس از کلیسای جامع تورکو تا ایستگاه راه آهن Kupittaa ادامه دارد.

تمام خدمات مهم برای دانشجویان، پرسنل و بازدیدکنندگان به طور یکسان در نزدیکی محوطه دانشگاه یافت می شود. رفت و آمد در همه جا با پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری یا اتوبوس‌های شهری فولی مفید است.

هدف مشترک موسسات آموزش عالی تورکو و شهر تورکو این است که بهترین شهر دانشجویی فنلاند باشند! زندگی دانشجویی فعال، حمل و نقل عمومی آسان و با عملکرد خوب، و مسکن مقرون به صرفه از دارایی های بزرگ تورکو هستند. حدود 99 درصد از دانشجویان مؤسسات آموزش عالی شهر تورکو را به عنوان یک شهر دانشجویی به دوستان خود توصیه می کنند.

درباره شهر دانشجویی تورکو در کانال تحصیل در تورکو یوتیوب بیشتر بدانید!

هزینه های معقول زندگی با گزینه های متعدد مسکن ، خدمات عمومی و خصوصی در مقیاس کامل، زندگی فرهنگی زنده و امکانات تفریحی متنوع در فضای باز در کنار دریای مجمع الجزایر اطراف، تضمین می کند که تورکو بهترین کیفیت زندگی را ارائه می دهد و مکانی پرسود برای دانشجویان نیز می باشد. همانطور که برای حرفه ای های ماهر.

با توجه به هدف استراتژیک تعیین شده توسط شهر، تا سال 2029 تورکو جالب ترین شهر بالتیک شمالی خواهد بود که دارای پایه ای قوی در هنر و علم است. تورکو در حال ایجاد دارایی های منحصر به فرد - صنعت تولید خلاق، بیوتکنولوژی، تخصص لجستیک - از طریق امکانات خوشه ای و هم افزایی است.

به تورکو، فنلاند خوش آمدید!

آیا می خواهید یادآوری های مهلت، دعوت نامه ها و نکات مربوط به رویدادها را ماهی یک بار به ایمیل خود دریافت کنید؟

با خدمات پذیرش University of Turku در خبرنامه آینده با UTU مشترک شوید.

مکان ها

مکان ها
 • Student and Admissions Services University of Turku 20014 Turun yliopisto, , Turku

 • Department of Teacher Education Seminaarinkatu 1, 26100, Rauma

سوالات