Keystone logo
University of West Alabama Online دکترای مدیریت بازرگانی در بازرگانی روستایی
University of West Alabama Online

دکترای مدیریت بازرگانی در بازرگانی روستایی

Livingston, آمریکا

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

آموزش از راه دور

مقدمه

دکترای 100% آنلاین مدیریت بازرگانی در کسب و کار روستایی از دانشگاه آلابامای غربی شما را برای پیشرفت حرفه خود به عنوان یک متخصص در مدیریت کسب و کار روستایی آماده می کند. این طراحی شده است تا یک مطالعه عمیق در مورد مسائل و استراتژی های حیاتی برای موفقیت در صنعت ارائه دهد. به عنوان اولین برنامه از نوع خود در کشور، این مدرک راه حل های دنیای واقعی را برای چالش های جهانی تجارت روستایی بررسی می کند. با UWA Online، می توانید در قالبی انعطاف پذیر تحصیل کنید و مدرک خود را در کمتر از سه سال تکمیل کنید.

این مدرک تجاری پیشرفته دارای دوره های آموزشی در امور مالی کارآفرینی، مسائل حقوقی، تحقیقات کمی و کیفی، تجزیه و تحلیل آماری و موارد دیگر است. شما همچنین از بین گزینه های مسیر شغلی متمرکز در کارآفرینی و نوآوری روستایی یا رهبری روستایی و تحول آفرین انتخاب خواهید کرد تا مطالعات خود را برای مسیر حرفه ای انتخابی خود تخصصی کنید. هنگامی که برنامه را کامل کردید، می توانید یک محقق مستقل، یک متخصص مشاغل روستایی و عامل تغییر در این زمینه پویا شوید.

به عنوان یک دانشجو، از اساتید مرتبط با صنعت یاد خواهید گرفت که شما را در ایجاد مهارت های کارآفرینی و به دست آوردن دانش رهبری تحول آفرین راهنمایی خواهند کرد. شما همچنین یک پایان نامه کاربردی بر اساس نیازهای کسب و کار روستایی ایجاد خواهید کرد. با مهارت هایی که در این برنامه به دست می آورید، می توانید مشاغلی مانند مشاور کسب و کار روستایی، توسعه دهنده اقتصادی، مربی کسب و کار روستایی و مدیر اجرایی را دنبال کنید.

درباره مدرسه

سوالات