Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Wyoming

University of Wyoming

University of Wyoming

مقدمه

University of Wyoming تحصیلات در سطح جهانی در جامعه کوچک لارامی ، وایومینگ ارائه می دهد. این دانشگاه در سال 1886 تأسیس شده و هر ساله بیش از 14000 دانشجو از 50 ایالت و 90 کشور جهان را پذیرایی می کند . ما به عنوان یک دانشگاه اعطای زمین ، ما به خدمت به ایالت وایومینگ و تولید فارغ التحصیلانی هستیم که رهبر جهانی هستند. در اینجا می توانید همه چیز را از زراعت گرفته تا جانورشناسی ، عدالت کیفری گرفته تا تئاتر و رقص مطالعه کنید.

زندگی در لارامی

وقتی در University of Wyoming ثبت نام می کنید ، نه تنها برای یک آموزش عالی با قیمت مناسب ثبت نام می کنید. شما همچنین در حال تبدیل شدن به بخشی از جامعه ای هستید که خود را به چالش می کشد ، به این مناسبت بالا می رود و محیط های محلی ما را در آغوش می گیرد. شما می توانید ماجراجویی بی پایان ، چهار فصل در فضای باز ، هنر و فرهنگ ، یک مرکز شهر پر جنب و جوش و یک جامعه دانشگاهی استقبال کنید.

ما معتبر هستیم

University of Wyoming در سال 1886 تأسیس شده و در محاصره کوههای ناهموار راکی قرار گرفته است و در سال 1886 تأسیس شده و یک موسسه تحقیقاتی اعطای اعطای ملی به رسمیت شناخته شده با دانشکده های متخصص ، دانشگاهیان دارای رتبه های برتر و امکانات در سطح جهانی است.

ما به هم وصل شده ایم

از اندازه کلاس های کوچک ، اساتید پشتیبان و پشتیبانی محلی و ایالتی که تنها دانشگاه چهار ساله وایومینگ از آن بهره می برد ، بهره ببرید. و ، یک بار کابوی ، همیشه گاوچران به این معنی است که فارغ از اینکه کجای سفر شما به شما می رسد ، با فارغ التحصیلان زندگی مادام العمر کسب خواهید کرد.

ما جهانی هستیم

جهان را به عنوان کلاس خود با بزرگترین موقع تحصیلی در خارج از کشور برای هر دانشگاه اعطای زمین دولتی چهار ساله ایالات متحده تجربه کنید. دانشجویان UW هر سال در تقریباً 50 کشور جهان در 400 سایت داخلی تحصیل می کنند و در خارج از کشور تحصیل می کنند .

ماجراجو هستیم

وایومینگ خود را در 30 مایل مسیرهای پیاده روی اسکی متقابل کشور ، 300 مایل مسیر پیاده روی برف و بیش از 100 مایل مسیرهای دوچرخه کوهستان ، به علاوه ماهیگیری ، صخره نوردی ، 2.9 میلیون هکتار جنگل ملی و موارد دیگر پیدا کنید. مجله Outdoor UW را به عنوان یکی از مدارس برتر کشور در فضای باز شناخته کرد .

10 دلیل بودن کابوی بودن

 1. نسبت دانشجو و دانشکده کم 15: 1.
 2. موسسه تحقیقاتی شناخته شده ملی.
 3. یک برنامه بی همتای تحصیلی در خارج از کشور.
 4. 200 سازمان دانشجویی و فرصت های داوطلبانه.
 5. امکانات آموزشی و تحقیقاتی در سطح جهانی.
 6. برنامه های رقابتی IA IA.
 7. از طریق شبکه UW فارغ التحصیلان ، اتصالات جهانی برقرار کنید.
 8. دسترسی و پشتیبانی از هر گوشه وایومینگ و فراتر از آن.
 9. به عنوان یک مدرسه برتر ماجراجویی در فضای باز شناخته شده است.
 10. آموزش سطح بالا با ارزش عالی.

Brooke Cagle / Unsplash

126849_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

به لارمی خوش آمدید

شهر گوهر وایومینگ

این شهرک راه آهن در سال 1860 واقع در محدوده کوهستان با 7200 پا ، در حال حاضر نزدیک به 32000 نفر از ساکنان ، تعدادی از موزه های محترم و تعداد بیشماری مغازه ها و رستوران های بی نظیر را در خود جای داده است. ده ها نقاشی دیواری پر جنب و جوش ، نقاشی شده توسط هنرمندان محلی ، مرکز تاریخی لارامی را در مرکز شهر زنده می کند ، در حالی که سر و صدای قطارها ریشه های این شهر غربی را به یاد می آورد. این که آیا شما در حال رفتن به رودخانه لارامی هستید یا دریاچه هایی از محدوده برفی برای ماهیگیری و یا استفاده از 2.9 میلیون هکتار جنگل ملی در این نزدیکی برای پیاده روی ، دوچرخه ، اردو یا اسکی ، ماجراجویی حماسی در همه جهات در انتظار است.

تاریخچه UW

University of Wyoming در سال 1886 هنگامی که وایومینگ هنوز قلمرو بود تأسیس شد. در سپتامبر سال 1887 ، UW درهای خود را برای 42 دانشجو و پنج عضو هیئت علمی باز کرد - همانطور که به دانشگاه "دولت برابری" مجهز بود ، دانشجویان و دانشکده ها از روز اول شامل زنان بودند. Old Main اولین ساختمان UW بود که در سالهای اول وجود دانشگاه ، در کلاس های شهر ، لارمی ساخته و کلاس های برگزار می شد.

اولین رئیس جمهور دانشگاه ، جان وسلی هویت ، برنامه درسی با محوریت هنر و علوم انسانی تأسیس کرد و یک مدرسه فارغ التحصیل و عادی ایجاد کرد. بعلاوه ، این دانشگاه به عنوان موسسه اعطای زمین وایومینگ ، دوره های کشاورزی ، مهندسی و تاکتیک های نظامی را تدریس می کرد.

UW از آن زمان با داشتن حدود 13.500 دانشجو و بیش از 700 عضو هیئت علمی به یک دانشگاه بزرگ تدریس و تحقیقاتی تبدیل شده است. در طول وجود خود ، UW تنها دانشگاه چهار ساله ایالت وایومینگ بوده است ، اگرچه ارتباط نزدیکی با کالج های جامعه ایالتی حفظ کرده است.

برنامه هایی از قبیل دو و میدانی ، توسعه کشاورزی ، مشارکت های ایالتی و فدرال - و ابتکارات جدیدتری از جمله دانشکده منابع انرژی و مرکز ابر رایانه NCAR-Wyoming - تقریباً 125 سال در زندگی بسیاری از ساکنان و جوامع وایومینگ نقش مهمی داشته اند.

بایگانی دانشگاه در مرکز میراث آمریکایی یک منبع عالی برای دسترسی به مطالب تاریخی درباره رویدادهای مهم و هزاران عکس در مجموعه های دیجیتالی آنلاین آن است.

نقاط غرور

UW Pride چیزی بیش از لباس های رنگارنگ نیست - این یک نگرش جسورانه است که به میراث غنی آموزش ، اکتشاف و سرمایه گذاری توجه می شود و نماد روح غرب است . UW دستاوردهای افرادی را که نماینده موسسه ما از جمله دانشجویان ، اساتید ، کارمندان ، فارغ التحصیلان و اهدا کنندگان و همچنین پیوندهای بی نظیر آن با مردم وایومینگ هستند ، جشن می گیرد.

UW Pride همچنین نشان از تعهد ما به تعالی در امکانات و برنامه های پشتیبانی شده توسط کمک های دولتی و خصوصی دارد ، از امکانات مایکل B. Enzi STEM و مرکز هنرهای نمایشی بوچانان گرفته تا ابتکار عمل برتر علوم و آموزش آموزش معتمد.

سخت یاد بگیرید ، سخت بازی کنید. بیش از 100 سال است که هواداران Pokes در حالی که بهترین های قهوه ای و طلایی خود را ورزش می کنند ، در تیم های ورزشی مورد علاقه خود UW تشویق می کنند. دانش آموزان برجسته دانشجویی ما در هر دو بخش NCAA IA و ورزش های باشگاهی به رقابت می پردازند و برای برتری در این و خارج از میدان تلاش می کنند. برو Pokes!

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

 • Laramie

  East University Avenue,1000, 82071, Laramie

سوالات