Keystone logo
University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

University Oldenburg. C3L – Center for Lifelong Learning

مقدمه

مرکز یادگیری مادام العمر (C3L) که در سال 2006 تاسیس شد ، یک مرکز تحقیقاتی در دانشگاه اولدنبورگ است. به عنوان یک مؤسسه علمی ، مرکز یادگیری مادام العمر (C3L) از طریق استفاده از قالب های نوین آموزش و یادگیری و در توسعه و استفاده از روشهای انتقال اعتبار ، پیشرو در بخش آموزش مداوم عالی آلمان بوده است. دوره های ما به منظور پاسخگویی به نیازهای بزرگسالان شاغل در شرکت ها و موسسات دولتی طراحی شده اند که می خواهند پیشرفت حرفه ای خود را ادامه دهند یا به دنبال پشتیبانی برای توسعه برنامه های آموزش مداوم در سازمان خود هستند. C3L بیش از 70 نفر از پرسنل پشتیبانی آموزشی ، پژوهشی و یادگیری را استخدام می کند ، با بیش از 120 استاد ، تجربه یادگیری با کیفیت برای دانشجویان C3L ارائه می دهد.

138083_download.png

دانشگاه کارل فون Ossietzky از اولدنبورگ در سال 1973 تاسیس شد، و آن را یکی از دانشگاه های جوان آلمان است. هدف آن یافتن پاسخ به چالش های عمده چالش های جامعه در قرن 21 است - از طریق تحقیقات بین رشته ای و پیشرفته.

Pathways دانشگاه پردیس اولدنبورگ کوتاه هستند: کارکنان دانشگاهی و کارکنان اداری این دانشگاه با یکدیگر همکاری می کنند، با استفاده از رویکرد بین رشته ای. بسیاری از آنها در زمینه های پژوهشی خاص، گروه های تحقیقاتی و خوشه های اروپایی برتری هستند.

این دانشگاه با بیش از 200 دانشگاه دیگر در سراسر جهان همکاری می کند و همچنین با موسسات غیر دانشگاهی در زمینه های تحقیق، آموزش، فرهنگ و تجارت همکاری می کند.

دانشگاه اولدنبرگ بیش از 13،700 دانشجو را برای زندگی حرفه ای آماده می کند. این مجموعه طیف گسترده ای از رشته ها را از جمله مطالعات زبان، مطالعات فرهنگی و علوم انسانی به علوم آموزشی، هنر و موسیقی شناسی، علوم اقتصادی و ریاضیات، علوم رایانه، علوم طبیعی و برنامه های جدید پزشکی و علوم پزشکی که در سال 2012 تأسیس شده است، ارائه می دهد. .

138084_download-1.png

مکان ها

  • Oldenburg

    Carl von Ossietzky Universität Oldenburg, Ammerländer Heerstraße 114-118, 26129, Oldenburg

سوالات