Keystone logo
The University of Law Business School Online کارشناسی ارشد بازاریابی با تمرین حرفه ای آنلاین
The University of Law Business School Online

کارشناسی ارشد بازاریابی با تمرین حرفه ای آنلاین

Online

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Jun 2024

GBP ۱۱٬۳۰۰ *

آموزش از راه دور

* اکتبر 2023 - ژوئن 2024: 10750 پوند | سپتامبر 2024 - ژوئن 2025

مقدمه

آیا به دنبال راه اندازی یا سرعت بخشیدن به حرفه بازاریابی خود هستید؟ دوره جدید MSc Marketing with Professional Practice Online یک برنامه 2 ساله کارشناسی ارشد کسب و کار تمام وقت است. این برنامه 2 ساله با اشتراک سال اول تحصیل با 1 ساله مدیریت بازرگانی استراتژیک، از سال دوم تمرین حرفه ای به طور خاص برای تقویت فرصت های شغلی دانشجویان بهره می برد.

سال تمرین حرفه ای ما با ارائه انعطاف پذیری بیشتر نسبت به سال کاریابی سنتی، به شما این امکان را می دهد که تصمیم بگیرید چگونه مهارت های خود را عملی کنید. بسته به گزینه ای که برای مسیر شغلی آینده شما مناسب است، پایان نامه دانشگاهی، طرح کسب و کار، پروژه کسب و کار یا مشاوره، یا موقعیت شغلی پولی در صنعت را انتخاب کنید. (برای اطلاعات بیشتر در مورد سال تمرین حرفه ای به این مراجعه کنید وب سایت ).

مدرک آنلاین معتبر CIM (موسسه بازاریابی مجاز) ما با تاکید بر پیشرفته ترین کانال ها، مفاهیم و پیشرفت های بازاریابی در دنیای پرشتاب و همیشه در حال تغییر بازاریابی امروزی طراحی شده است. با پوشش موضوعاتی مانند رسانه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل داده ها، و فناوری های دیجیتال، پس از فارغ التحصیلی، در موقعیت خوبی قرار خواهید گرفت که به سمت یک نقش بازاریابی در سطح ارشد بروید.

این دوره توسط The Chartered Management Institute معتبر است، بنابراین پس از اتمام موفقیت آمیز دوره، می توانید برای مدرک CMI سطح 7 در مدیریت استراتژیک و رهبری و همچنین مدرک خود درخواست دهید. این دوره همچنین به عنوان یک "مدرک معتبر" توسط موسسه بازاریابی خبره (CiM) ارائه می شود، به این معنی که دانش آموزان می توانند صلاحیت های شناخته شده صنعت را با سرعتی سریع به دست آورند.

از انعطاف پذیری لذت ببرید – تحصیل در پردیس آنلاین ما به شما این امکان را می دهد که با سرعت خود و با توجه به سایر تعهدات خود، در مهلت های تعیین شده، و در زمان دلخواه خود از روز، با بهره مندی از تخصص، تجربه و تمرکز بر اشتغال، کار کنید.

الزامات دوره

  • 2: 2 یا بالاتر از مدرک لیسانس انگلیس یا معادل آن
  • الزامات بین المللی - سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 6.5 یا بالاتر با حداقل 5.5 در هر جزء.

هزینه ها

  • اکتبر 2023 - ژوئن 2024: 10750 پوند
  • سپتامبر 2024 - ژوئن 2025: 11300 پوند

مسیر شغلی

بازار یابی.

درباره مدرسه

سوالات