Keystone logo
The University of Law Business School Online کارشناسی ارشد حاکمیت شرکتی با حقوق شرکت با تمرین حرفه ای آنلاین
The University of Law Business School Online

کارشناسی ارشد حاکمیت شرکتی با حقوق شرکت با تمرین حرفه ای آنلاین

Online

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Jun 2024

GBP ۱۱٬۳۰۰ *

آموزش از راه دور

* اکتبر 2023 - ژوئن 2024: 10750 پوند | سپتامبر 2024 - ژوئن 2025

مقدمه

با دوره کارشناسی ارشد کسب و کار آنلاین ما در حاکمیت شرکتی با قانون شرکت، حرفه خود را به سطح بعدی ببرید. دوره جدید کارشناسی ارشد مدیریت شرکتی ما با قانون شرکت با تمرین حرفه ای آنلاین یک برنامه 2 ساله کارشناسی ارشد کسب و کار تمام وقت است. این برنامه 2 ساله با اشتراک سال اول تحصیل با 1 ساله مدیریت بازرگانی استراتژیک، از سال دوم تمرین حرفه ای به طور خاص برای تقویت فرصت های شغلی دانشجویی بهره می برد.

سال تمرین حرفه ای ما با ارائه انعطاف پذیری بیشتر نسبت به سال کاریابی سنتی، به شما این امکان را می دهد که تصمیم بگیرید چگونه مهارت های خود را عملی کنید. بسته به گزینه ای که برای مسیر شغلی آینده شما مناسب است، پایان نامه دانشگاهی، طرح کسب و کار، پروژه کسب و کار یا مشاوره، یا موقعیت شغلی پولی در صنعت را انتخاب کنید. (برای اطلاعات بیشتر در مورد سال تمرین حرفه ای به این مراجعه کنید وب سایت ).

سازمان‌ها به طور فزاینده‌ای مسئول تصمیم‌های تجاری خود می‌شوند و تمرکز روزافزونی بر رفتارهای اخلاقی و مسئولیت اجتماعی شرکت (CSR) وجود دارد. در طول این دوره، مهارت‌های حرفه‌ای خود را توسعه می‌دهید و مهم‌ترین مفاهیم در چارچوب‌های حاکمیت شرکتی و قانون شرکت را با تمرکز بر اخلاق تجاری و معضلات اخلاقی و حقوقی پیرامون تصمیم‌گیری تجاری کشف خواهید کرد.

از انعطاف پذیری لذت ببرید – تحصیل در پردیس آنلاین ما به شما این امکان را می دهد که با سرعت خود و با توجه به سایر تعهدات خود، در مهلت های تعیین شده، و در زمان دلخواه خود از روز، با بهره مندی از تخصص، تجربه و تمرکز بر اشتغال، کار کنید.

الزامات دوره

  • 2: 2 یا بالاتر از مدرک لیسانس انگلیس یا معادل آن
  • الزامات بین المللی - سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 6.5 یا بالاتر با حداقل 5.5 در هر جزء.

هزینه ها

  • اکتبر 2023 - ژوئن 2024: 10750 پوند
  • سپتامبر 2024 - ژوئن 2025: 11300 پوند

مسیر شغلی

کارشناسی ارشد حاکمیت شرکتی با حقوق شرکت.

درباره مدرسه

سوالات