Keystone logo
The University of Law Business School Online کارشناسی ارشد مدیریت امنیت سایبری با تمرین حرفه ای آنلاین
The University of Law Business School Online

کارشناسی ارشد مدیریت امنیت سایبری با تمرین حرفه ای آنلاین

Online

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Jun 2024

GBP ۱۱٬۳۰۰ *

آموزش از راه دور

* اکتبر 2023 - ژوئن 2024: 10750 پوند | سپتامبر 2024 - ژوئن 2025

مقدمه

دوره جدید کارشناسی ارشد مدیریت امنیت سایبری ما با تمرین آنلاین یک برنامه 2 ساله کارشناسی ارشد کسب و کار تمام وقت است. این برنامه 2 ساله با اشتراک سال اول تحصیل با 1 ساله مدیریت بازرگانی استراتژیک، از سال دوم تمرین حرفه ای به طور خاص برای تقویت فرصت های شغلی دانشجویی بهره می برد.

سال تمرین حرفه ای ما با ارائه انعطاف پذیری بیشتر نسبت به سال کاریابی سنتی، به شما این امکان را می دهد که تصمیم بگیرید چگونه مهارت های خود را عملی کنید. بسته به گزینه ای که برای مسیر شغلی آینده شما مناسب است، پایان نامه دانشگاهی، طرح کسب و کار، پروژه کسب و کار یا مشاوره، یا موقعیت شغلی پولی در صنعت را انتخاب کنید. (برای اطلاعات بیشتر در مورد سال تمرین حرفه ای به این مراجعه کنید وب سایت ).

این مدرک آنلاین تحصیلات تکمیلی برای تجهیز حرفه ای های تجاری با درک عمیق از جنبه های اصلی امنیت سایبری در چشم انداز تکنولوژیکی فعلی، به سرعت در حال تحول ما طراحی شده است. به طور خاص، این برنامه مهارت ها و درک را برای توسعه شغلی در مدیریت علوم داده امنیت سایبری یا هر نقش مدیریتی که در آن ارزیابی ریسک و تجزیه و تحلیل داده ها نقش مهمی ایفا می کند، فراهم می کند. پس از اتمام این دوره، شما دانش و مهارت هایی را خواهید داشت که می توانید حرفه خود را به سطح ارشد ببرید و درآمدهای آینده خود را به حداکثر برسانید.

این دوره توسط The Chartered Management Institute معتبر است، بنابراین پس از اتمام موفقیت آمیز دوره، می توانید برای مدرک CMI سطح 7 در مدیریت استراتژیک و رهبری و همچنین مدرک خود درخواست دهید.

از انعطاف پذیری لذت ببرید – تحصیل در پردیس آنلاین ما به شما این امکان را می دهد که با سرعت خود و با توجه به سایر تعهدات خود، در مهلت های تعیین شده، و در زمان دلخواه خود از روز، با بهره مندی از تخصص، تجربه و تمرکز بر اشتغال، کار کنید.

الزامات دوره

  • 2: 2 یا بالاتر از مدرک لیسانس انگلیس یا معادل آن
  • الزامات بین المللی - سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 6.5 یا بالاتر با حداقل 5.5 در هر جزء.

هزینه ها

  • اکتبر 2023 - ژوئن 2024: 10750 پوند
  • سپتامبر 2024 - ژوئن 2025: 11300 پوند

مسیر شغلی

امنیت و مدیریت سایبری.

درباره مدرسه

سوالات