Keystone logo
The University of Law Business School Online کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک کسب و کار با تمرین حرفه ای آنلاین
The University of Law Business School Online

کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک کسب و کار با تمرین حرفه ای آنلاین

Online

2 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Jun 2024

GBP ۱۱٬۳۰۰ *

آموزش از راه دور

* اکتبر 2023 - ژوئن 2024: 10750 پوند | سپتامبر 2024 - ژوئن 2025

مقدمه

دوره جدید کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار استراتژیک ما با تمرین آنلاین یک برنامه 2 ساله کارشناسی ارشد کسب و کار تمام وقت است. این برنامه 2 ساله با اشتراک سال اول تحصیل با 1 ساله مدیریت بازرگانی استراتژیک، از سال دوم تمرین حرفه ای به طور خاص برای تقویت فرصت های شغلی بهره می برد.

سال تمرین حرفه ای ما با ارائه انعطاف پذیری بیشتر نسبت به سال کاریابی سنتی، به شما این امکان را می دهد که تصمیم بگیرید چگونه مهارت های خود را عملی کنید. بسته به گزینه ای که برای مسیر شغلی آینده شما مناسب است، پایان نامه دانشگاهی، طرح کسب و کار، پروژه کسب و کار یا مشاوره، یا موقعیت شغلی پولی در صنعت را انتخاب کنید. (برای اطلاعات بیشتر در مورد سال تمرین حرفه ای به این مراجعه کنید وب سایت ).

کارشناسی ارشد کسب و کار آنلاین معتبر ما در مدیریت استراتژیک کسب و کار، با تمرکز قوی بر روی قابلیت استخدامی آینده شما، درک وسیعی از عملیات و نحوه تأثیرگذاری و تأثیرگذاری هر یک از حوزه های تجاری بر دیگری به شما می دهد. شما دانش و درک عمیقی از جنبه های کلیدی تجارت و مدیریت استراتژیک در یک زمینه جهانی به دست خواهید آورد. خواه مدیر، مشاور، تحلیلگر یا کارآفرین باشید، فارغ التحصیل خواهید شد تا حرفه خود را به سطح بعدی راه اندازی کنید یا به سرعت دنبال کنید.

دانش آموزان زمینه ای عالی در جنبه های کلیدی کسب و کار و مدیریتی که امروزه کسب و کارها با آن مواجه هستند ایجاد خواهند کرد. طراحی شده با نظرات متخصصان موفق کسب و کار، و پوشش ماژول های مختلف، ما مطمئن خواهیم شد که بهترین پایه برای حرفه حرفه ای خود را دارید.

این برنامه با صلاحیت موسسه مدیریت خبره به رسمیت شناخته شده معتبر است، بنابراین پس از اتمام موفقیت آمیز می توانید برای مدرک CMI سطح 7 در مدیریت استراتژیک و رهبری و همچنین مدرک خود درخواست دهید. این دوره همچنین به عنوان یک "مدرک معتبر" توسط موسسه بازاریابی خبره (CiM) ارائه می شود، به این معنی که دانش آموزان می توانند صلاحیت های شناخته شده صنعت را با سرعتی سریع به دست آورند.

از انعطاف پذیری لذت ببرید – تحصیل در پردیس آنلاین ما به شما این امکان را می دهد که با سرعت خود و با توجه به سایر تعهدات خود، در مهلت های تعیین شده، و در زمان دلخواه خود از روز، با بهره مندی از تخصص، تجربه و تمرکز بر اشتغال، کار کنید.

الزامات دوره

  • 2:2 یا بالاتر از مدرک لیسانس انگلستان یا مدارک معادل آن
  • دانشجویان بین المللی علاوه بر این نیاز به سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 6.5 یا بالاتر با حداقل 5.5 در هر جزء.

هزینه ها

  • اکتبر 2023 - ژوئن 2024: 10750 پوند
  • سپتامبر 2024 - ژوئن 2025: 11300 پوند

مسیر شغلی

مدیریت کسب و کار.

درباره مدرسه

سوالات